6

Zwycięzcą meczu Inter - Juve, niewątpliwie Napoli

5

Katalońska tiki taka nie istnieje, włoskie catenaccio nie istnieje.

Futbol jaki znaliśmy umarł.

0

@BorzyKrzys To Twoje słynne analizy? Ocenianie całego meczu po 65 minutach?
Mówiłem Ci Krzysiu, że z Tobą jest bardzo niedobrze, ale wierzę, że mając uwielbienie własne wywalone w kosmos, znowu wymyślisz "błyskotliwą" odpowiedź.

0

@MOLESTA Twój komentarz jest nie merytoryczny i się nie broni.

0

@MesQueUnClub96 Takie, które pisze wyłącznie o aferach KO, które wybuchają co tydzień.

0

@MOLESTA Twój komentarz jest bez sensu. Zero refleksji, za to pusty slogan bez pokrycia

0

@MesQueUnClub96 @Stinger_ Tak się nie da dyskutować. W reprezentacji gra dalej i co? Jest CR7 rozwiązaniem?
Podłoże problemów w UNited i Juve było inne niż CR7, ale on nie był ich rozwiązaniem z całą pewnością.

0

@BorzyKrzys Stworzyłeś? Zatem to musi być wielkie prawicowe dzieło.
Jakie przekonania, takie dzieła.

0

@BorzyKrzys Znaleźć rynsztok w necie i się mu dziwić. Czasami podziwiam Cię, ze Ci się chce. To trochę jakbyś co dzień się budził i dziwił, że napruty wujek Kazio jest znowu napruty.

A, no tak przecież Ty nawet mnie bezrozumnie wyzywałeś od silniczków. To pewnie ten sam defekt każe Ci robić to co robisz,

0

"tym bardziej, gdy grać z Realem Madryt" - tym bardziej, gdy grasz lub tym bardziej, gdy przychodzi grać
"zdobywamy ważne punktu" - punkty

2

"będzie dać z siebie więcej" - zabrakło słowa "musiał". Słowa zabrakło w 2 części tekstu, więc zdradza to braki kondycyjne redaktora. Polecam sesje z Herr Flickiem.

1

Mamy pudło sezonu w Premier League. Dalot nie umie trafić do pustej bramki.

3

Za kadencji Xaviego, Lewy z braku laku musiał cofać się do linii środkowej boiska, żeby pograć w piłkę.
Obecnie musi mieć radar w głowie odpalony na 100% w każdym momencie meczu, bo w każdej chwili spotkania, z dowolnego sektora murawy może nadejść asysta od kolegi.
Flick z gry wertykalnej zrobił bożka, praktycznie nie wyobrażam by można było futbol uprościć jeszcze bardziej, a potencjał zawodników szło wykorzystać bardziej.

1

Tatum na Olimpiadzie tragiczny, zaczyna się sezon NBA a Jason zasuwa w trybie jordanowskim. To chyba kwestia podejścia, bo trudno uwierzyć, że to jeden i ten sam gracz.

@fart

9

Na stronie Bayernu wielka debata o Flicku. Dziękujmy Salihamidziciowi i zarządowi Bayernu, który stwierdził, że Hasan dla Bayernu znaczy więcej niż Hansi.

Tam naprawdę swego czasu zarząd upadł na głowę.

1

"Dzisiaj po raz zapisał się" - zabrakło słowa "kolejny"

7

Flick pokazał też jeszcze jedną rzecz rzadko widywaną na tym poziomie tzn. że można rozegrać 2 wybitne mecze z rywalami wagi superciężkiej w 3 dni.

Mecz trwał a Barcelona nie tylko mogła a wręcz powinna strzelić kolejne bramki.

3

Flick przywraca zwyczaj z czasów Messiego, czyli doroczny wyjazd na boisko treningowe do Madrytu. I suszenia koszulek tamże.

13

Wiem jak to źle zabrzmi, ale nie wiem czy kontuzja Bernala ostatecznie nie okazuje się błogosławieństwem, bo to co gra Casado po paru meczach w wyjściowym składzie to majstersztyk.
Facet do zachwycania się.

0

Największym przegranym tego meczu jest Xavi - nawet taki beton musi mieć jakąś autorefleksję.

0

Wiecie co by zrobił Aubameyang

0

Mbappe jeszcze 1 gol ze spalonego i hattrick.
Bohater meczu

0

Olmo - no to wchodzi na dorżnięcie rywala

4

Lewy się skończył ......................................................................................................................................................................................................................................................
patyczkować z Realem

0

Lech jak na lidera Ekstraklasy przystało torturuje się w meczach z dołem tabeli.

0

@pioz123 2 razy fatalne wyprowadzenie piłki w aut

7

Oba zespoły świetnie się terroryzują: Barca wertykalnością, Real wrzutkami za plecy obrońców. Na razie linia defensywy czujna, choć było blisko dramatu przy nieuznanym golu Mbappe.

Na razie xG obu zespołów niskie z małym wskazaniem na Barcę, ale było kilka akcji, szczególnie w 1 fazie meczu, gdzie lepsze podanie Yamala do Raphinhi, lub lepsze wykończenie Yamala mogły dać gole.

Widać bardzo dużo jakości, choć bardzo mi się nie podoba dziś Fermin z piłką przy nodze, a konkretnie zła decyzyjność (np. żółtko dla Pedriego to efekt głupiej decyzji o strzale). Tradycyjnie odstaje od kolegów Balde. Swoje "momenty" miał Pena, ale w stosunku do obaw nie jest źle.

Oczywiście madrycioki mają licencję na bezkarne faulowanie, stąd frustracja Raphinhi, który bezkarnie był faulowany aż 3 razy. Co ten sędzia sobie wyobraża?

0

A dzisiaj nie ma minuty ciszy z powodu nadciągającej klęski Madrytu?

0

W normalnych okolicznościach zapytałbym jaka jest szansa, że Raphinha zagra 2 wybitne mecze w ciągu trzech dni i odpowiedź brzmiałaby: żadna.

Ale patrząc na to jak ten freak rośnie z każdym meczem, powiedziałbym, że to niemal pewne.

0

@okiemtypera_lucaxx95 El konduktorze, powodzenia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?