Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Recha_0684 Ale bredzisz. Przecież ja nie świętuję wygranej Harris, jak Vinicius przed imprezą.
Co napiszesz to jakieś horrendalne pudło. Zawsze jak rozmawiam z prawicowcami, to muszę naprostowywać kłamstwa, żeby zacząć poważną rozmowę.
Wy nie umiecie inaczej.
I te priorytety - nie bezpieczeństwo kraju, tylko czy rodak się zesra.
Okropnie myślisz.
1
@dawidlampa Widzę, że mamy Lewandowskiego wśród redaktorów : )
0
@David_Martin Nie wiedziałem, dopiero doczytałem, że to nick z Juve, a ja tego kompletnie nie śledziłem
2
@dawidlampa Dzięki, zrewanżowałeś się mi pięknie.
2
@Hawajczyk Obawiam się odpuszczenia przez Amerykanów sprawy ukraińskiej z potencjalnymi konsekwencjami dla nas, Polaków.
4
@Recha_0684 Jest i obsesja niemiecka. Cały pakiet zaprezentowany - was rodzą czy produkują?
1
@osa91 No właśnie, ciekawe czy jego uczelnia jest dumna z takiego absolwenta?
1
Komentarz usunięty
0
@kejdzi No i co w związku z tym?
0
@jacobFCB Tak skompromitowana?
0
"Tek jest... trenował" - Tak
5
@RoberDzik Ok, widać, że działacie jako redakcja pod presją czasu, więc śmiało korzystajcie z naszej erraty.
2
@Stinger_ Też żałuję, że jednego z tych meczów nie transmitują teraz.
1
@Tarins Dziękuję za tę uwagę, panie redktorze.
0
"a jutr na pewno nam się uda" - jutro
"Koniec końców La Masii jest" - La Masia
5
3 świetnie zapowiadające się mecze dziś w LM:
Liverpool - Leverkusen (prawdziwy test Bayeru)
Real - Milan (pora na odbicie po klęsce z Barcą)
Sporting - City (Portugalczycy z potencjałem na niespodziankę)
3
@FCBparasiempre O panie, że też Messi nie wykorzystał w 2014 sytuacji strzałowej (jak mawia Engel). No i oczywiście mamy pudło imprezy Higuaina.
6
@Death_voice W sumie to co napisałeś, samo się komentuje i wystawia autorowi "laurkę". Przynajmniej nie udajesz.
Szkoda, że takich radykałów jest w społeczeństwie coraz więcej. To przekleństwo
5
@Death_voice Nie wetowanie świadczy o niezależności, bo dobre prawo ustawy można podpisać.
O podległości Dudy świadczy podpisywanie ustaw łamiących prawo, nie stosowanie się do orzeczeń legalnie wtedy funkcjonującego Trybunału i ignorowania nakazu niezwłocznego podpisania dokumentu.
Żaden szanujący się długopis, tzn. prezydent nie podpisuje rano ustaw przyjętych przez mafijną szajkę w nocy.
To, że to akceptujesz pokazuje, że należysz do tej aspołecznej części społeczeństwa. Prawo głosu dla osób takich jak Ty, czyli akceptujących bezprawie, jest nieporozumieniem. Ale niestety demokracja to demokracja.
3
Trzy punkty przewagi nad Szocją - Szkocją.
W ostatnim zdaniu, zabrakło kondycji. Trzeba popracować z Flickiem.
4
"zagram przeciwko wspaniałem drużynie" - wspaniałej
3
@MessiForeverTheBest A dlaczego Ci to odpowiada? Nie martwi Cię potencjalna niestabilność w naszym regionie?
1
33-latkowi oferować kosmiczny kontrakt? Już to przerabialiśmy z Gundoganem.
Ten sezon pokazuje, że zespół można budować na graczach głodnych zwycięstw.
15
To niesłychane, że facio, który zachęcał do ataku na Capitol (wbrew propagandzie prawicowców tutaj, są na to konkretne wypowiedzi tego dowodzące) może kandydować na prezydenta.
Pomijając fakt, że to jest możliwe, zastanawiające jest to, że Republikanów nie stać na wystawienie nikogo o jakimkolwiek formacie prezydenckim, jakiejś osobowości, człowieka z klasą.
Jakby posłuchać bredzenia Trumpa nie wiedząc kim on jest, to podejrzenie, że to jakiś amerykański Zdzichu spod monopolowego miałoby ogromne podstawy.
W ogóle podziwiam standardy prawicowe czy w USA czy Polsce. Przecież głosowanie na Dudę, człowieka skompromitowanego czynnym łamaniem prawa a na niwie osobistej niewolnika prezesa świadczy, że ogromna część obu społeczeństw nie nadaje się do życia społecznego.
2
@Fantastyczny Chłopiec To nie jest zawodnik na 1 skład, tylko do rotacji, czy jako zmiennik, albo wybiórczo w 1 składzie.
Chyba ominęło Cię to, że Fermin nie utrzymuje stałego poziomu na dystansie 90 minut, a już przez ileś meczów z rzędu, to wykluczone.
To zawsze trudne do wytłumaczenia, że ktoś, kto strzela gola, niekoniecznie musi grać dobrego meczu. A mówią o tym sami zawodnicy. Ostatnie kilka wejść Fermina było mocno irytujące, najzwyczajniej odstawał.
Pamiętam jak tu się wykłócałem po wygranym mistrzostwie Xaviego, że to zbyt słaby trener na Barcę, ale jego obrońcy mieli alibi w postaci mistrzostwa.
Jednak nie rozumieli pewnych rzeczy, które potem wypaliły klubowi w twarz.
Trzeba widzieć szerzej niż cyferki.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nieprawda. Jest tam dużo świetnych, analitycznych artykułów.
0
"mogło się zrobić gorącą" - gorąco
"wystarczyło jedno do Marca Casado" - od
3
Wszyscy gramy ze śmiercią w kości ...
0
@PatrykBarca Ilekroć jej słucham, tyle razy brzmi jak taka pińdziowata pińdzia.
Jednak rzuca jakiś cień na swoje ugrupowanie - nie wiem czy to zaprocentuje czy nie.
1
Moja nowa ulubienica Ewa Hernik - Zajączkowska z Konfederacji nie zawodzi.
"Co takiego fajnego jest w futrze?" zapytał Rymanowski
Dziuńka Ewka odpowiada: "właściwości grzewcze i prozdrowotne. Nie mam na sobie sztucznego plastiku i materiałów ropopochodnych"
Ja bym Ewkę zamknął w klatce z szynszylami. Co by się dziuńka wygrzała i tego prozdrowia nałykała to jej. Tak z miesiąc posiedzieliby sobie ze Sławkiem w tej klatce i obmyślili pomysł na wygraną w wyborach.