5

Real najlepszym klubem. Jak to śmiesznie brzmi po ostatnim weekendzie, hłe hłe

3

Laporta mówi po angielsku tak płynnie jak płynnie rozgrywał Oriol Romeu.

3

Nie zasłużył Lamine na tę nagrodę. Gurgul z Lecha może czuć się oszukany

3

Vini bez Złotej Gały? To już drugi gwałt na Realu w ciągu 3 dni.

18

Jeszcze niech mi ktoś powie, że możliwe wybranie Rodriego jest wynikiem tego, że Złota Piłka to plebiscyt popularności.
Trudno mi sobie wyobrazić mniej medialnego i popularnego zwycięzcę Złotej Gały.

Dla mnie taki wybór byłby wyborem bardzo eksperckim, uzasadnionym i łatwym do obrony.

1

Hansi prowadź! ufamy Ci ślepo.

0

@PatrykBarca No nie dał rady. W tym roku ten Haga nie broni nic - niektóre pogłoski mówiły, że on sam ma dość pracy w United i że gra na zwolnienie i odprawę (bardzo wysoką). W każdym razie nie ma już nawet pojedynczych jaskółek jak w zeszłym sezonie. Relacje z zawodnikami się wypaliły całkowicie.

Ciekawe jak zespół ogarnie następca?

1

@dawidlampa O to właśnie, chyba pierwszy raz w życiu widzę zapis nazwiska z cząstką typu "de" czy "van" z wielkiej litery w środku zdania. Mnie razi to po oczach, ale nie kłócę się, może to zgodne z zasadami języka polskiego.
Może taki zapis jest rzadszy, więc stąd moje zdziwienie

3

@Deviler W tym sezonie nie ma nic na jego obronę, a wręcz sam dorzuca do pieca materiał dla swoich krytyków.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nic - najzdolniejsi gracze są w ofensywie, ci mniej zostają defensorami.
Tak było, jest i będzie.

0

@bodzio10 Tyle, że Alcantara z tamtego sezonu osiągnął fenomenalną formę i wydaje mi się, że kibice Barcy tego nie pamiętają. Nie wyobrażam sobie by ktoś kto tamte mecze oglądał, postawił wyżej Pedriego. Bayern grał do rytmu wyznaczonego przez Thiago, zatem remis to najwyżej na co mogę się zgodzić, ale nawet tego nie jest pewien. Jeśli Pedri utrzyma formę przez kilka miesięcy to tak, bo Pedri też fantastycznie wyznacza rytm naszej gry.

Z kolei Goretzka to było monstrum i tu nie ma dyskusji, ale Casado jest graczem inteligentniejszym, więcej widzi i ma szerszy repertuar ofensywny, choć z wyjątkiem bramkostrzelności.

Trudno porównuje się graczy, którzy mają niby te same pozycje, ale różne charakterystyki

2

@Pojedzone Zgoda, ale można się pobawić w porównanie potencjału i uważam, że biorąc pod uwagę jacy gracze wchodzili na zmiany w Barcy, całościowo ten potencjał jest chyba nieco wyższy w Katalonii.
Barca jest dla mnie bardziej techniczna i to jest ogromny jej atut.

1

@Coutinho007 Słuszna słuszność - poprawione.

2

To rozrzucenie piłki do Balde było fantastyczne i rzeczywiście de Jong wniósł spokój w nasze poczynania.
I na zasadzie czepialstwa "De Jong" - powinno być "de Jong" w 4 linijce

1

@Odcinkowy Niby tak, ale mi się wydaje, że Manchester United zaraz czeka gwałtowna erupcja formy

0

@Comentateiro Porównując pozycje: bramkarz 1-0 Bayern, obrońcy minimalna przewaga Bayernu, a Davies robi różnicę na korzyść Bawarczyków, zatem tutaj 4-3 Bayern.
Pomocnicy 2-1 Barca, Alcantara z Pedrim na remis, Casado jest lepszy niż Goretzka.
Ofensywni pomocnicy i skrzydła: z Ferminem w składzie remis, z Olmo, 3-1 Barcelona.
Napastnicy: 1-0 dla Lewego z Bayernu

Sumarycznie: Barca - Bayern 8:8. Nie potrafię wskazać lepszego zespołu. Może Wy macie ciekawsze wnioski niż ja?

2

Czy Barca Flicka jest silniejsza niż Bayern Flicka? Mój typ w odpowiedzi.

Skład Bayernu Flicka z wygranego 1-0 finału przeciw PSG:
Neuer
Kimmich, Boateng, Alaba, Davies
Alcantara, Goretzka
Gnabry, Mueller, Coman,
Lewandowski

Weszli na zmiany: Sule, Coutinho, Perisić, Tolisso

Skład Barcy Flicka z wygranego meczu z Realem:
Pena
Kounde, Martinez, Cubarsi, Balde
Pedri, Casado
Raphinha, Fermin, Yamal
Lewandowski

Weszli na zmiany: de Jong, Olmo, Gavi


5

Raphinha i Yamal - 11 goli i 12 asyst w lidze. Przecież to jest miazga.

2

Źle, że teraz tydzień przerwy mają. Wypadną z rytmu

6

Zwycięzcą meczu Inter - Juve, niewątpliwie Napoli

5

Katalońska tiki taka nie istnieje, włoskie catenaccio nie istnieje.

Futbol jaki znaliśmy umarł.

0

@BorzyKrzys To Twoje słynne analizy? Ocenianie całego meczu po 65 minutach?
Mówiłem Ci Krzysiu, że z Tobą jest bardzo niedobrze, ale wierzę, że mając uwielbienie własne wywalone w kosmos, znowu wymyślisz "błyskotliwą" odpowiedź.

0

@MOLESTA Twój komentarz jest nie merytoryczny i się nie broni.

0

@MesQueUnClub96 Takie, które pisze wyłącznie o aferach KO, które wybuchają co tydzień.

0

@MOLESTA Twój komentarz jest bez sensu. Zero refleksji, za to pusty slogan bez pokrycia

0

@MesQueUnClub96 @Stinger_ Tak się nie da dyskutować. W reprezentacji gra dalej i co? Jest CR7 rozwiązaniem?
Podłoże problemów w UNited i Juve było inne niż CR7, ale on nie był ich rozwiązaniem z całą pewnością.

0

@BorzyKrzys Stworzyłeś? Zatem to musi być wielkie prawicowe dzieło.
Jakie przekonania, takie dzieła.

0

@BorzyKrzys Znaleźć rynsztok w necie i się mu dziwić. Czasami podziwiam Cię, ze Ci się chce. To trochę jakbyś co dzień się budził i dziwił, że napruty wujek Kazio jest znowu napruty.

A, no tak przecież Ty nawet mnie bezrozumnie wyzywałeś od silniczków. To pewnie ten sam defekt każe Ci robić to co robisz,

0

"tym bardziej, gdy grać z Realem Madryt" - tym bardziej, gdy grasz lub tym bardziej, gdy przychodzi grać
"zdobywamy ważne punktu" - punkty

2

"będzie dać z siebie więcej" - zabrakło słowa "musiał". Słowa zabrakło w 2 części tekstu, więc zdradza to braki kondycyjne redaktora. Polecam sesje z Herr Flickiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?