Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wyobrażacie sobie coś takiego nad naszą planetą?
Wielka Czerwona Plama to najbardziej charakterystyczna cecha Jowisza. To burza, której średnica jest większa od średnicy Ziemi.
Wielka Czerwona Plama na Jowiszu to największa burza w Układzie Słonecznym. Obserwowana jest od stuleci. Można ją zobaczyć na południowej półkuli Jowisza jako gigantyczny owal czerwonawych chmur, które obracają się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara z prędkością wiatru dochodzącą nawet do 680 kilometrów na godzinę.
Wielkość tej struktury zmienia się. Pod koniec XIX wieku Wielka Czerwona Plama miała aż 39 tys. kilometrów szerokości. Teraz ma 14 tys. kilometrów szerokości. Średnica
Ziemi wynosi 12 742 kilometrów, co oznacza, że nadal mogłaby się w niej zmieścić.
1
@fart Dla mnie to nic nowego pod Słońcem, dopóki mamy ten sam zarząd, niczego się nie spodziewam
2
Widzę, że Lech od jakiegoś czasu gra wyrównane mecze z dołem tabeli. Przygotowania starczyło na pół rundy jesiennej. Koszmar minionego sezonu.
19
@Rupert_Haubica To w trosce o to by artykuły były na poziomie Barcy Herr Flicka.
3
@takisobiektos To też jest coś: nie być najlepszym zawodnikiem w stylu Jordan czy LeBron, ale być tak rozpoznawalnym, ze zostaje się postacią ikoniczną.
17
"Mówiąc inaczej, najepszy zawodnik" - najlepszy
2
@Pawel13sz Krytykom Xaviego - starczy?
4
@Luciano99 Bo jakiś Lucek leży na mnie i nie mogę się wydostać ...
0
29 w bicepsie to dużo, czy jeszcze popracować na obwodem?
2
Ostatnie pytanie dziennikarza było wyjątkowo głupie.
0
@FCB_dimiC A jakże.
3
@Bocheno1 Ja czasami pije 2 kawy po 20. Generalnie kawa nie działa na mnie jakoś wybitnie pobudzająco
2
Kawa czeka w towarzystwie rogala świętomarcińskiego - jak dobrze być Poznaniakiem.
1
"Problem Espanyolu polega na braku boli" - co to jest bola, lub co to są bole?
7
Bardzo ciekawy wywiad - brak zwyczajowych farmazonów, sporo interesujących stwierdzeń.
5
Jutro Barca na pewno nie wygra.
0
"To zawodnik, który bronik" - broni
2
@siuuu Co zatem zostaje? Czekać aż skansen białego człowieka wymrze jak dinozaury?
0
@DonAndrzejos Trybański?
11
Oby zaraza kontuzji trzymała się od Pedriego jak najdalej
2
@siuuu Imigranci wcześniej czy później zostaną dotknięci "chorobą" cywilizacji zachodnich i też przestaną rodzić dzieci. Przecież Polska kilka dekad temu nie miała problemów z dzietnością.
Zatem imigracja jest rozwiązaniem tymczasowym, jednak jej brak jest kompletnym brakiem jakiegokolwiek rozwiązania.
3
@Peciak Koniec świata - kraj zbudowany na imigracji chce kontynuować swoją politykę tożsamościową.
Kolego weź Ty może lepiej kup sobie plakat z nogami Ewy Zajączkowskiej-Hernik i sobie oglądaj jej nogi zamiast strzelać sobie samobóje.
0
@RoberDzik Zaprzeczam, walczę o dobro naszej strony.
4
"otoczenia Barcelony" - a nie otoczenie?
1
"że w przypadku zwycięstwa Barça odskoczyli" - albo odskoczy, albo odskoczyłaby
2
@fart By to szlag. Szkoda.
2
@Donnie_Darko Jak już kombinować, to chociaż tak jak to Ty zrobiłeś
11
Przeciętny La Ramblista:
- ma 38,7 roku
- zarabia 4,900 na rękę plus premia
- cheleje
- jest mieszaniną Konfederaty (60%), Platformersa(17%) i pisowca (13%)
- raczej nie lubi obcych
- raczej nie lubi Unii
- w ciągu najbliższego tygodnia zje pizzę lub kebaba
- uprawia sport głównie przed telewizorem
- zgubił parasolkę w pociągu
1
@koziar Odniosłem się do komentarza - przecież wyznacznikiem mojej opinii, nie mogą być ograniczenia mojego rozmówcy, który miesza groch z kapustą.
1
I know what you did last summer, ha ha ha