Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Pewne osiągnięcie w tym sezonie, jeśli chodzi o strzelanie goli już zostało osiągnięte" - nie jestem przekonany, że ta kolokacja istnieje w naszym języku ojczystym
0
Moim zdaniem Barca jutro nie wygra.
17
Co to jakaś erupcja wysrywów na necie, że Barca może grać na spalone tylko w erze VARu, bo wcześniej to byłoby niemożliwe?
Kogo to obchodzi co było kiedyś? Skąd ta bzdurna idea porównywania dzisiejszych zasad gry do niegdysiejszych?
Z tego co wiem, zasady obowiązujące teraz są obowiązujące dla wszystkich zespołów w tym samym stopniu. Ponadto, mam się zastanawiać czy Barca byłaby tak skuteczna w czasach bez VARu, gdy mecze były wręcz najeżone przekrętami?
W dobie VARu, gdy można uczciwie ocenić każdą sytuację, Barca gra na spalone wybitnie i niech skomląca brać zastanawia się jak ograć Barcę na murawie, zamiast wspominać jak futbol wyglądał kiedyś.
6
@Isso89 To wymaga konsultacji
0
@mkord Nie zgadzam się. Musiał gdzieś dać odpocząć zawodnikom i dać im tlen.
To w żadnym wypadku nie była odklejka.
7
Jedyne dwie porażki Flicka to sytuacje, gdzie:
- nie miał kogo wystawić do składu
- zawiechę miał Stegen i graliśmy w 10 na 11
W normalnych okolicznościach, Barca jest nie do ruszenia
1
@fart Brawo Widzew do przerwy, he he he. Tej.
3
Dałem ten wpis w odpowiedzi, ale teraz dam tutaj, żebyście porównali sobie Barcę Pepa z sezonu 2008/09 z Barcą Flicka:
Obecnie bilans: 11-0-1, 40-11, 33 punkty
Wtedy: 27-6-5,105 - 35, 87 punktów
U siebie:
Teraz: 5-0-0, 18-3
Wtedy: 14-3-2, 61-14
Podsumowanie: kierunek jest słuszny, towarzysze
0
@Mezocyklon87 Już dostarczam factchecking.
Obecnie bilans: 11-0-1, 40-11, 33 punkty
Wtedy: 27-6-5,105 - 35, 87 punktów
Zatem teraz Barca jest lepsza.
U siebie:
Teraz: 5-0-0, 18-3
Wtedy: 14-3-2, 61-14
Zatem położyłeś wpis całkowicie. To ta Barca jest lepsza niż Barca Papa
0
Zjazd Barcy Flicka. Może Flick się utrzyma do grudnia, ale mam tu poważne wątpliwości
0
Yamal nic już nie daje, nie daje już nic
1
"ku pamięci ofiar powodzie" - powodzi
1
Ultrasi Barcy - najpierw oglądają Disney Channel a potem idą na mecz
1
Pena już nie penia
1
Jak Barca będzie tak grać, to za chwilę La Liga wywiesi białą flagę
0
Yamal podaje jak późny Messi
1
Puszka z Pandorą otwarta
2
Jakby ten trener Espanyolu był moim tatą to bym się go bał
4
@Bolton Tak, udawałem wtedy 80-letniego Francuza
1
@Wasacz_ Cyborżyni
3
@mekston Mój umysł wyrzuca takie żarty z siebie jak ChatGPT
32
Suchar:
- Co ma wieża Eiffla, czego jednocześnie oczekują dzisiaj kibice Barcy?
- Ma nity
1
@Pawel13sz 8:0. A tak poważniej wszystko w przedziale 3:0 do 6:1
1
@Kgorecki2500 Hańba Kacprowi! Hańba! Gore!
4
Idźcie już spać, bo potem jesteście zmęczeni i nie da się z Wami sensownie pogadać.
7
"oboje będą musieli pokazać" - obaj
1
@fart Jesteś obserwatorem obiektów na naszym niebie? To świetne zajęcie.
Ja ostatnio bardzo często idę spać w tle odpalając sobie filmy dokumentalne o kosmosie.
Obecnie wałkuję czarne dziury, a przypomnienie o Jowiszu padło w ostatnim dokumencie, w którym twórcy robią podróż przez Wszechświat.
Super odpoczynek o przyziemności naszego życia. Jedynym punktem wspólnym jaki obecnie widzę to "kosmiczna" forma Barcy Flicka.
9
Wyobrażacie sobie coś takiego nad naszą planetą?
Wielka Czerwona Plama to najbardziej charakterystyczna cecha Jowisza. To burza, której średnica jest większa od średnicy Ziemi.
Wielka Czerwona Plama na Jowiszu to największa burza w Układzie Słonecznym. Obserwowana jest od stuleci. Można ją zobaczyć na południowej półkuli Jowisza jako gigantyczny owal czerwonawych chmur, które obracają się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara z prędkością wiatru dochodzącą nawet do 680 kilometrów na godzinę.
Wielkość tej struktury zmienia się. Pod koniec XIX wieku Wielka Czerwona Plama miała aż 39 tys. kilometrów szerokości. Teraz ma 14 tys. kilometrów szerokości. Średnica
Ziemi wynosi 12 742 kilometrów, co oznacza, że nadal mogłaby się w niej zmieścić.
1
@fart Dla mnie to nic nowego pod Słońcem, dopóki mamy ten sam zarząd, niczego się nie spodziewam
2
Widzę, że Lech od jakiegoś czasu gra wyrównane mecze z dołem tabeli. Przygotowania starczyło na pół rundy jesiennej. Koszmar minionego sezonu.