0

Wolicie bigos z kapustą czy bez?

1

@Kgorecki2500 Jeśli minister nie wypłaci, to kasy nie będzie.
@Roobo Stanowiska nielegalnej izby SN i PKW są niezgodne z orzeczeniem odpowiednich organów UE, zatem nie da się ich obronić. Oto działania ludzi Tobie podobnych w latach 2015-23 doprowadziły do paraliżu decyzyjnego państwa.

Przed rządami szajki pisowskiej takie rzeczy nie miały w Polsce miejsca.

1

@TheNekro94 To poprawne odpowiedzi. Chyba nie wierzysz w książkową propagandę?

6

Amorim do 23:00!

2

@sergio5 Lewy. Gra w upadłym klubie i walczy z wielkim Realem i wielkim Atletico

0

Prawa ręka JP II na celowniku komisji ds. pedofilii.

Czego dotyczy sprawa? W 2021 roku do państwowej komisji ds. przeciwdziałania pedofili dotarło zgłoszenie od mężczyzny, który twierdzi, że w połowie lat 70., kiedy
był dzieckiem, został wykorzystany seksualnie przez księży z Archidiecezji Krakowskiej. Jak zrelacjonował mężczyzna, do zdarzenia miało dojść na imprezie, na którą miał zabrać go ksiądz Stanisław Konieczny, ale po latach dowiedział się, że wśród sprawców miał być również Stanisław Dziwisz.

Dziwisz już miał wykazaną bezczynność w sprawach pedofilii, ciekawe co przyniesie to posiedzenie komisji. Pewnie znowu będzie zasłaniał się niepamięcią. "Uwielbiam" ten wianuszek uczciwych ludzi otaczających naszego papieża.

1

@Mitch_Atleta A nie dodałeś przez skromność, że tirówka Cię jeszcze rozpraszała.

15

@ranger3120 Nie wiemy, na LR nie ma bezrobotnych, tu są sami ludzie sukcesu.

3

Generalnie gdyby wskazać jednego piłkarza, który od lat utrzymuje bardzo wysoki, równy poziom i zasługuje i to bardzo na Złotą Piłkę, to z pewnością jest to Salah.
Nieoceniony dla Liverpoolu, ale trochę słabo to wygląda z trofeami, jednak wiadomo, że z City Pepa było ciężko rywalizować.
A teraz kto wie, czy z tym trenerem nie nadeszły właśnie złote czasy The Reds.

0

@joloskyy Mnie boli ograniczenie Twojego pojmowania świata, a nie domniemane porobienie, o którym nie mam pojęcia, bo nie jestem Hiszpanem, ani osobą, która interesuje się świętami w Hiszpanii.
Rozumiem, że jako fan fc Barcy znasz wszystkie święta hiszpańskie, znasz je tak doskonale jak ten ich prima aprilis, zawsze jesteś ich świadom i dziwisz się jesli fan Barcy ich nie zna, bo przecież kibicuje Barcy.

Twój tok rozumowania to zupełna porażka w tym wątku

5

Salah, Sralah, zachwyty, pianie wniebogłosy, delicje, kremówki itp.

Przyjdzie maj, finał LM, Liverpool stanie naprzeciw Realu i skończy się kozakowanie.
2 bramki Viniciusa i Złota Gała trafi do Brazylii.

0

@sevs Mi się przypomina jak w Tatrach, w trakcie epickiej mgły (w zasadzie to były chmury chyba) na wysokości ok.1800 m pomyliły mi się kompletnie ścieżki i przez dłuższą chwilę traciłem orientację. Bardzo nieprzyjemne uczucie, ale widoki były epickie.

0

@Tasde Najbardziej mnie rozbrajają komentarze typu "nie mają się czym zajmować" co z polskiego na polskie oznacza, że wyborcy konserwatywni uważają okradanie polskiego państwa za standard niegodny uwagi.
Po czym, ci sami wyborcy wszystkich wyzywają od złodziejów.
Stan umysłu niegodny pozazdroszczenia.

1

@Moderacja I też pewnie okrada portal jak de Jong klub. Dali mu królewski kontrakt i nie ma go jak wypchnąć z La Bamby.

0

@joloskyy Nie mogę się złapać na coś o czym nie mam pojęcia. Żeby żart był skuteczny odbiorca musi mieć świadomość, że jest jakieś święto i je obchodzić/jemu podlegać.
Równie dobrze możesz dać niewidomemu żart obrazkowy i zarzucić, że nie rozumie.

4

Wolverhampton 16 meczów - 9 punktów, 3 ostatnie mecze - 7 punktów.

Trener ma znaczenie.

0

@joloskyy Oczywiście zrównanie żartów i wiedzy o kulturze Singapuru z katalońskimi na stronie FC Barcy nie ma sensu, ale zrównywanie polskiego Prima Aprilis z przecież powszechnie znanym i świętowanym przez Polaków dniem niewiniątek jest jak najbardziej zrozumiałe.
Rozumiem, że co do kultury Singapuru Twój wywód "nie wiedziałem, że dorośli ludzie nie maja rozeznania o świecie" już nie ma zastosowania.

0

@Rhaan Azyl w antydemokratycznym reżimie Orbana. Gratuluję odklejenia od rzeczywistości i przeinaczania faktów.

0

@AlexDark00 Czyli jak zawsze twój komentarz jest na żenującym poziomie

0

@joloskyy Czyli najpierw piszesz o czytaniu ze zrozumieniem, a teraz już z google tłumaczem. Jeszcze powiedz, że miałem koniecznie przetłumaczyć kataloński tekst, a każdy na świecie musi znać katalońskie czy hiszpańskie święta.

Czyli rozumiem, że jak ktoś Cię zaskoczy żartem z okazji singapurskiego Prima Aprilis, a nie będziesz wiedział o co chodzi, to nazwiesz się głąbem?
Rozeznanie na świecie oznacza znajomość wszystkiego, czy tego co się Tobie wydaje?

4

@Eklerek Z tym, że Lis nigdy nie był godny uwagi, to nieprawda. Lis wszedł do dziennikarstwa z drzwiami, to był powiew świeżości, Max Kolonko podobnie tylko znacznie bardziej i do tego jako kompletny oryginał.
Ale to było dawno, dawno temu. Potem był jednym z kilku wiodących dziennikarzy w Polsce. Do czasu.

Wczoraj z ciekawości zobaczyłem o co chodzi Lisowi z tym wywiadem. Poziom żenady i wstydu wybił pod niebo. Lis stał się takim zapiekłym do granic możliwości wrogiem PiSu. Po udarze, jest jeszcze gorzej. Nie do słuchania, okropne pseudodziennikarstwo.

1

@joloskyy A powiedz mi, które polskie zdanie wpisu świadczy o tym, że to żart?

1

@jacobFCB Równie dobrze, jak mógłbym za Ciebie przyznać, że włamiesz się do sklepu.
Pomijając faktycznie pierdoły, które ten człowiek wygaduje, Twój wpis też mądrością nie grzeszy.

2

@Faro Cała seria Teksańskiej Masakry, to podróż grupy przyjaciół. Obejrzałem miesiąc temu - dla mnie bomba.

Pamiętam z młodości - "I know what you did last summer" z grupa przyjaciół, ale to dość dziecinne i Scream z grupa przyjaciół.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 Co racja, to racja. Gdzie mi tam do Hermiony

0

@Roobo Mój brutalny atak jest porównywalny tylko z brutalnością dotacji Czaskoskiego.
Nie ustawaj w obnażaniu prawdy. Wierszówka sama się nie zarobi.
Żołnierzu - baczność!

1

Komentarz usunięty

19

Miał być Flicka do grudnia, a wyszedł element do grudnia.

Muszę jeszcze popracować nad rzucaniem tego zaklęcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?