4

Slot do Dnia Babci!

1

Może Lewy dla Barcy nie strzela, ale dla Realu też nie. Więc co to za problem?

0

Wymagający rywal, dużo dobrych momentów w ataku, na zero z tyłu, czego można chcieć więcej?

Jestem ukątętowan po dzisiejszym meczu.

5

Barca gra dobrze w 2 połowie, ale co się lamenciarze aktywowali w przerwie to ich.

0

A impostor Araujo, co tam robił przy celebracji?

6

Jeszcze 2 połowa, a widzę, że wnioski z całego meczu już wyciągnięte. Nie wiem jak niektórzy to robią.

1

Valverde w przerwie zrobi suszarkę, jak na Anfield.

0

Piękna radość Flicka tuż przed zwolnieniem.

0

@PatrykBarca Problem firm i korporacji zachodnich omijających podatki jest problemem występującym w wielu krajach i jest do zagospodarowania.
Potencjalne źródło zysków

2

@Mroziu Zmień lepiej nick, bo mamy globalne ocieplenie.

0

@marcin62 Tusk nie zapobiegł w żaden sposób wydaniu przez Pocztę Polską 88 milionów na nielegalne wybory kopertowe.
PiS rządził, ale Tusk nie przeszkodził, więc w sposób oczywisty jest winien.

2

Dzisiaj Szczęsy superbabolem w Superpucharze uciszy La Ramblę. Róbcie screeny.

0

@Donnie_Darko Nie no, Ty zrównałeś właśnie niewiedzę totalnych nieuków z zaufaniem do nauki, która z wyjątkami służy człowiekowi?

Ci pierwsi wierzą w rzeczy, które są w 95% nieprawdziwe, i drudzy w rzeczy, które są w 95% wiarygodne.

Symetryzm - nieuczciwa broń w służbie konserwatyzmu.

4

Flick ignoruje Olmo za 60 mln, absurd. Do tego mający dobry presezon Pau Victor nawet nie znalazł się na ławie.
To kolejne absurdy oprócz braku rejestracji niektórych graczy

0

@Pawel13sz Dziś dobra gra przełoży się na wygraną.

0

@FcPortoFan1999 Nie, poczułem całą moc zdurnienia współczesnego społeczeństwa, proszę Pana.

0

Widzę taki nagłówek: "Księżna Meghan w długim wpisie i wzruszającym filmie żegna swojego psa"
I myślę, że nie ma ratunku dla współczesnego człowieka.

Czekam na wylewne pożegnania z powodu zgonu chomika.

1

@Borneo Olimpizm ma nieść ze sobą jakieś idee. Co miałby wnieść Duda? Bezprawie i kolesiostwo z przestępcami?

1

Znajmy lekarz właśnie wrócił ze szkolenia w Brukseli. Zarówno on jak i jego kumple poruszali się po mieście uberami, zrezygnowali z komunikacji miejskiej widząc hordy głośno zachowujących się kolorowych migrantów.
Nawet w centrum miasta ulice śmierdzące rzygowinami (zupełnie jak w LA) i unoszący się zapach marihuany. Ogólne wrażenie dużej niepewności co do możliwych zachowań.

1

@Kidd No ale mnie te ligi nie interesują, więc @escarabajo jest u mnie na czarnej liście.
No i co z tym teraz zrobimy?

1

@Arden Nieprawda, za PiSu ludzie nie musieli kraść, bo mieli wszystko

1

I już poranna akcja w sklepie, gdzie starsza pani została przyłapana na wyniesieniu 2 kostek masła i szynki bez zapłacenia. Z tego co mówił do niej emerytowany ochroniarz, to już recydywa.

I tak po roku rządów Tuska, ludzie muszą kraść z biedy.

4

Ostatnie 20 wpisów oceniłem średnio na 3- . Musicie się bardziej starać. Zainteresować odbiorcę.

1

Arsenal w tym sezonie idzie po .... co ja miałem? Coś chciałem napisać.

1

@Mitch_Atleta Nie Messi zarządzał klubem. A czas pokazał, że wszyscy zawodnicy Barcy byli przepłacani, co w połączeniu z tragiczną polityką transferową doprowadziło klub do zapaści.

1

@AxelF Wiem , czytałem, podobało mi się nawet, ale to kolejny z grupy uzurpatorów, który odbiera mi zasłużony obiekt pożądania ...

0

@PatrykBarca Bez galopującej minimalnej też kupilibyśmy znacznie, znacznie więcej. Ale ważne, że kierunek jest prawidłowy

0

@PatrykBarca Nie po rządach PiSu, po wszystkich rządach od 1989 roku.
Polacy są pracowici i zbierają tego owoce. Na szczęście nasze rządy w tym akurat nie przeszkadzają.

0

Łapcie to (artykuł z grudnia):
Przyjmując, że obecnie za kostkę masła płacimy średnio ok. 8 zł, a średnie
wynagrodzenie wg GUS w trzecim kwartale tego roku (2024) osiągnęło poziom 8161,62 zł (brutto), oznacza to, że nasza siła nabywcza przekłada się obecnie na 1 tys. 20 kostek masła.
W 2005 r. mogliśmy kupić jedynie 755 kostek (średnie wynagrodzenie wynosiło 2380,29, a kostka masła kosztowała 3,15 zł)

Czyli Polska jest krajem coraz bogatszym.

1

@mmaciass Przypomnę Ci tezę wyjściową (Twoją), bo skupiłeś się na Syryjczykach a nie o tym jest dyskusja itp.

"Dla mnie istotniejsze jest że linia partyjna czyli linia wtedy krajowa była taka że uchodźców nie wpuszczamy, bo to zapobiegło na prawdę poważnemu zalewowi imigrantów"

Czyli linia partyjna była inna niż to co robił PiS, bo mieliśmy zalew imigrantów, głównie ze wschodu, a Polska wpuszczała najwięcej imigrantów w UE. Czyli PiS niczemu nie zapobiegł, a wręcz proces imigracji nasilił. Dodatkowo, kilkukrotnie wzrosła migracja z krajów muzułmańskich, które PiS odsądzał od czci i wiary, czyli znowu linia partyjna była inna, a pod stołem robiono coś innego.
Czyli podsumowując moi pisowscy idole, kłamali jak mówi klasyk "rano, w nocy i wieczorem"

Samego procesu nie oceniam, ale podkreślam niepodważalne kłamstwo.

Co do FOZZ, można żyć nie dającą się rozliczyć przeszłością, ale co to da? To było w poprzednim stuleciu. W Niemczech wnukowie hitlerowców też żyli i zajmowali stanowiska i co w związku z tym? Rozstrzelać wszystkich?
Denerwuje mnie wypominanie komuś kim byli dziadkowie i rodzice. Tata mojego kumpla był zomowcem, i co mam teraz ukrzyżować kumpla?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?