1

Czekam na celne trafienie Barcy w 2 połowie

0

Flick ma 45 minut na ratowanie posady.

2

@Nightraider Wczoraj Hansi przemawiał przez @Coutinho007, a dzisiaj przez Ciebie?

1

Faule 6-6. Oba zespoły to rzeźnicy

1

Nie wygląda to wesoło

1

Dziś gładkie 6:1 i wracamy do domu

6

Bardzo mocny skład.

1

@Bocheno1 To, że Wolfsburg strzelił na 2:3 w końcówce, nie oznacza, że Bayern nie miał wielkiej przewagi przez cały mecz.

0

Bayern rządzi na wiosnę. Ale zrobi z Europie jesień średniowiecza swoim rywalom.

0

@Tabaluga37 PO nie atakowało Owsiaka ani Caritasu, ani nie uprawiali tego pisowskiego patolstwa.
To nie on stanął po jakiejkolwiek stronie, tylko PiS go ustawił jako wroga, a Ziobro aktywnie uczestniczył w nagonce po stronie Radia Maryja, gdzie często gościł na antenie.

Nie twórz fałszywych symetrii i nie mieszaj przyczyn ze skutkami.

0

@Tabaluga37 Kiedy Ty się obudziłeś? Owsiak jest obiektem nagonki już od czasów gdy Radio Maryja na nich szczuło ponad 2 dekady temu, potem dołączyli pisowcy i ich wyznawcy.
Cokolwiek Owsiak by zrobił czy nie zrobił, szambo wybiło na długo przed.

2

@Coutinho007 Cotinho007 jako medium - Flick przez Ciebie przemówił.

4

@tbas Nie babrajmy się w stylu pisowskim. Nieprawidłowości znajdą się wszędzie. Wiem z pierwszej ręki, że przy Caritasie, nie jedna osoba skubnie sobie na lewo trochę żarcia czy pomocy w takiej czy innej formie. Jak jest niegospodarność, to trzeba się tym zająć, ale przede wszystkim doceniajmy rozmiar świadczonej pomocy.

To już naprawdę poszło za daleko, nie podoba mi się, jak konserwa urządziła szambo w sferze publicznej, po co się do tego dokładać?

1

@kanver_ W tym niewątpliwie masz rację, że żeby być traktowanym poważnie, trzeba zrobić krok w stronę renomowanych klubów i wtedy dopiero można zaistnieć w świadomości kibica/dziennikarza/eksperta jako wielka postać.

W reprezentacji Kane już dawno przebił Lewego, w klubie nie da rady tego zrobić na mojego nosa, bo elitarny klub +100 w LM, to coś raczej poza zasięgiem. Nie sądzę też, że Lewy musi się obawiać o rekord goli w sezonie Bundesligi.
Lewy tez był kolekcjonerem tytułów z Bayernem, więc tu pewnie też jest za późno.

Dla mnie jako kibica i Bayernu i Barcelony, ważne, że obaj są w tych klubach. Dla mnie przybycie Kane'a do Bawarii za Lewego oznaczało zamianę 1:1.
I to się potwierdza. Kane jest niezwykle doceniany w Monachium. Ma Bayern szczęście do fenomenalnych napastników.

0

@Bilon87 Ochłoń z czego? Ty masz jakieś same chybione wpisy, nie do mnie.
Za kolegów się nie wypowiadaj - wypisałeś się z dyskusji w niekulturalny sposób, więc Twoje zdanie kompletnie mnie przestało obchodzić.

0

@FCB_dimiC Ok i przyjmuję ten punkt widzenia. Mój się nieco różni i brzmi:
Anglik jest na poziomie Lewego ale ma zdecydowanie (a nawet miażdżąco gorszą karierę). Ważne, że cenimy obu świetnych piłkarzy.

1

@FCB_dimiC
Lewy:
Miał/ma lepszą karierę - tak
Bezdyskusyjnie jest lepszym piłkarzem - nie

Używanie słowa fikołki jest bezsensu, bo widać w analogicznym wieku, jak Kane w Bayernie gra na takim samym poziomie co Lewy. Pewnie jest nawet nieco wszechstronniejszy.

O wrażeniu jakie odnosisz, decydują tylko i wyłącznie afiliacje klubowe, a nie różnica w kasie piłkarskiej. Gdyby Kane nie był na podobnym poziomie, dziś wszyscy w Bawarii tęskniliby za Lewym, a tak nie jest.

Reprezentację odpowiednio silniejszą ma Kane, stąd jego lepsze statystyki indywidualne na wielkich imprezach i osiągnięcia zespołowe z Anglią.
O różnicach w postrzeganiu decyduje tylko otoczenie tych zawodników.

Jak już przestanie się Tobie kręcić w głowie, po Twoich fikołkach zadaj sobie pytanie, ": Czy Bayern z Kane'm w składzie przez ostatnią dekadę nagle przestałby dominować, a Totki z Lewym wygrywać Premier League i puchary?

4

Spojrzałem na wpisy w gorących, a tam nasz @VegetaPolska zaczął "Uprawia ktoś z Was..."

Ale się przeraziłem, a to o medytacje chodzi

0

@kanver_ Kane nie ma wpływu na to jak grają koledzy i grali w Tottenhamie - nie wiem co wypada, a co nie, wiem, ze Harry przez dekadę nie zawodził w Tottenhamie, a wielkie kluby od dawna wzięłyby go z pocałowaniem.

Kuriozalnie, jego podziwu godna lojalność jest używana przeciwko niemu w dyskusjach o jego jakości. Miejmy pretensje do właścicieli Totków, że mając taką perłę, nie potrafili obudować go świetnym składem i powalczyć o trofea.

0

@Bilon87 Nie urojenia, tylko masz niedobór możliwości rozumienia tekstu pisanego.

Jeśli ktoś mówi, że do pani Krysi się nie wchodzi, bo tam giną przedmioty, to atak jest personalny, bo sugeruje, że pani Krysia jest złodziejką.

Jeśli piszesz, że "z tobą w dyskusję się po prostu nie wchodzi" to sugerujesz że jestem miernym dyskutantem, czyli opisujesz moją cechę. Co gorsza, nawet tego nie miałeś okazji zweryfikować, ale powołujesz się na innych.
Ucz się od kolegów wyżej, oni nie mieli takich problemów z samymi sobą i do końca pokazali, że bycie kulturalnym nie jest takie trudne. Możesz się od nich uczyć.

4

@heniusss Ja nie ujmuję Lewemu, tylko przywracam właściwe proporcje bo za zespół i jego rozwój odpowiadał Klopp. Jest dokładnie odwrotnie. Reaguję, ponieważ mam wrażenie, że Wy (w tym wątku) ujmujecie Kane'owi.

Nie wiem co do oceny całości ma Znicz Pruszków, czy Tottenham, zawodnicy w różny sposób zaczynają karierę. Można ją zacząć w Barcy jak Bartra czy Krkić i co z tego? Nie rozumiem tego argumentu. Łatwiej im było? Jak masz supertalent jak Lewy to się przebijesz z FC Zadupiewa, a jak nie masz, to Real Madryt ci nie pomoże.

Ja patrzę inaczej na temat - jak napisałem Michałowi, moim zdaniem Wy oceniacie bardziej poprzez trofea, ja porównuję umiejętności.
Kane jest w Bayernie w wieku Lewego z Bayernu i obaj są/byli równie fenomenalni.

PS. Piszesz, ze gole Kane'a się nie przełożyły na tytuł - to nie jest obwinianie jednoosobowo zawodnika? Ja tak to odczytuję.

5

@michal26 To zadziwiające, ponieważ patrząc na to jak Messi oddałby wszystkie tytuły klubowe za tytuł MŚ, odniosłem wręcz odmienne wrażenie. I to był też zarzut do Leo, w jego dyskusji o wielkości.
Ja nie uważam, że piłka klubowa jest kilkukrotnie ważniejsza, do dziś impreza typu MŚ ma najwyższy prestiż. I gole na tej imprezie ważą najwięcej, a Kane był królem strzelców na MŚ.

Co do klubu, oceniam osiągnięcia realistycznie w stosunku do możliwości klubu.
Kane był w Tottenhamie topowy, niezawodny i pożądany przez wielkie kluby.
Mógłbym argumentować, że przez lata strzelał gole w lepszej lidze niż Lewy

W Bayernie z kolei gra nie gorzej niż Lewy - czyli mam porównanie 1:1 co do klasy obu zawodników. I to gra w Bayernie słabszym niż przez ostatnia dekadę.

Dla mnie nie ma różnicy w klasie piłkarskiej obu zawodników. Różnica tkwi w dorobku piłkarskim (trofea), ale nie wynika ta różnica z różnicy klasy piłkarskiej.


0

@Kuchar W sumie 1:0, 0:1 - jeden pies.

0

@RoberDzik Nie popisywaj się i nie wywyższaj nad nami.

0

@Danny Gaucho To jest jednak szokujące, jakie wybitne liczby wykręca Lewy w tym sezonie. Przecież to już nieformalnie emeryt.

3

@Bilon87 Zrozumiałem doskonale, zrezygnowałeś z dyskusji, cos sobie uroiłeś na mój temat i bez powodu zaatakowałeś mnie personalnie. Szokujące - jak ktoś się może z Tobą nie zgodzić?

W rozmowie, która toczyła się na argumenty, zachowałeś się jak smarkacz a nie poważny człowiek.

4

@michal26 Czyli analogicznie twierdzisz, ze Haaland jest winny temu, że nie gra na MŚ, bo to mniej więcej ten rodzaj argumentacji.

Rozumiem, co Ty i koledzy wyżej piszecie, ale częścią tej argumentacji jest obwinianie zawodnika o to, że nie przeszedł do topowego klubu, walczącego wszelkie trofea.

3

@Bilon87 Zabrakło argumentów poza gdybaniem?

5

@heniusss Nieśmiertelny, jednak absurdalny argument - obwinianie jednoosobowo napastnika, który grał genialnie za brak tytułu.
Jak kibic Bayernu, muszę skwitować to co piszesz za niedorzeczność. Żaden kibic Bayernu nie wini Kane'a, bo to idiotyczne, za to wskaże wiele przyczyn dlaczego Bayern nie zdobył tytułu.

Idąc Twoim tokiem myślenia, Tottenham z Lewym sięgałby po mistrzostwa Anglii.
Borussia była bardzo silna, bo genialny Klopp stworzył z niej maszynę rywalizującą z Pepem, tak jak w Anglii z Liverpoolu. Liverpool stał się potęga po przybyciu Kloppa a nie Lewego, więc też zakrzywiasz rzeczywistość.

3

@Bilon87 Jakby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem.
Gdyby Lewy nie grał w Bayernie, to poważny argument by Ci odpadł.

Doprawdy, masz przedziwny sposób argumentacji, poprzez tworzenie alternatywnej rzeczywistości.

Bayern od 2 sezonów ma poważne problemy z doborem trenerów, w poprzedniej dekadzie nie miał nawet z kim rywalizować Są inne czasy, inne realia. Trudno to porównać. Lewy sam sekstetu nie wygrał, tak jak Kane sam nie zdobył 2 wicemistrzostw Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?