Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pressinho Uważaj, bo Trzaskowski każe Ci potrzymać piwo
3
@jacobFCB Kup mu krzyż i gwoździe. A co z tym zrobi to jego sprawa.
1
@PatrychoO Jak piszesz takie durnoty jak do mnie, to się nie dziw, że nikt tego chłamu nie chce czytać. Nie dziwię się.
2
@Gall @michal26 Ta niechęć do Sikorskiego zostanie chyba po wsze czasy legendarnym zakalcem tych wyborów.
W ogóle ten master mind Koalicji: nie wystawimy Radka, bo go własny elektorat nie lubi (!!!???), a ewentualne zyski po prawej stronie nie zrównoważą ubytków po naszej stronie. Co to za myślenie?
Naprawdę dla wyborców Koalicji Sikorski jest tak niestrawny? Coś mi się wydaje, że to skostniała kasta PO nie nadąża za wiatrem czasów.
No to mamy pupilka Tuska, tak miałkiego, że za chwilę 5 kg cukru zjedzone na obiad będzie przy nim ożywcze. Dla wielu własnych wyborców jest akceptowalny bez entuzjazmu, ale prawa strona go wręcz nie cierpi. W przeciwieństwie do Radka, który nawet tutaj na LR wśród konserwatystów nie budzi specjalnej niechęci, a pewne jego cechy wręcz się podobają.
Trzasku to wybór stagnacji a nie przełomu.
2
Nie ośmieszajcie klubu takimi pomysłami. Rashford jest tak jednowymiarowy i grający z kontry na wielkich przyspieszeniach, że w rozmontowywaniu autobusów byłby zawalidrogą.
A i z tej kontry gra dobrze pół sezonu/3lata.
0
@PatrykBarca Nie zrobił. Możesz sprawdzić online w artykułach ile Tusk z ferajną zdziałali, ale z pewnością Trump ich nie przebił.
0
@Roobo Dlatego tak ciężko się z konserwatystami rozmawia - sztywni jak zbrojony beton. Dodam, po raz kolejny, że przywiązywanie się do obietnic wyborczych, nie świadczy zbytnio o rozumieniu polityki. Zakładam, że wczoraj się nie urodziłeś.
Tzn. rozsądny termin to np. do pół roku. Jeśli np. w ciągu kolejnych 3 miesięcy nie dojdzie do spotkań na szczycie i powolnego wygaszania konfliktu, tzn., że Trump to bajarz. Przynajmniej w tej kwestii.
1
@BorzyKrzys Trzeba Cię wrzucić w gorące i podbić.
Pełna zgoda - Zandberg to ciekawostka, jest inteligentny, spójny wewnętrznie, brzmi często racjonalnie, ale co daje debata z nim? Jest de facto niktosiem ze swoim niemal zerowym poparciem.
W ogóle lewica z ich rozmnażaniem kandydatów i kłótliwością wewnętrzną robi makabryczne wrażenie.
1
@arasz1819 Bez kitu dla TikToka? Ale się ubawiłem. Zatem araszu, czekamy na kolejną wiarygodną ankietę zrobioną dla onlyfans
1
@Roobo Znowu muszę się nie zgodzić - nie kłamał, tylko użył przenośni by powiedzieć, że załatwi sprawę bardzo szybko. Czy te Wasze środowiska muszą być takie dosłowne? Trochę elastyczności nie zabija.
5
@BorzyKrzys Ale Tusk to jest konserwa, jak duża część PO. Polska ma rys konserwatywny, co przejawia się nieustannie np. w katowaniu praw kobiety do decydowania o własnym ciele.
Dlatego takim jak ja żyje się niewygodnie. Domniemane centrum to konserwa, a umiarkowana konserwa to radykałowie, co ma odzwierciedlenie w koszmarnym zestawie poglądów reprezentowanych przez tradycjonalistów na LR.
4
Trump deklarował, że zakończy wojnę Ukranina- Rosja w 1 dzień. Normalnie wziąłbym to za przenośnię, ale elita intelektualna konserwatywnych językoznawców LR wyjaśniała mi na podstawie Tuska, że przenośnie w języku nie istnieją.
Czyli wniosek, Trump kłamie, składa obietnice bez pokrycia. Konserwa musi być zdruzgotana, bo przykłada gigantyczną wagę do uczciwości.
Łączę się w bólu w Waszym rozczarowaniu. Standardy Tuska w USA - nie da się upaść niżej...
5
@Luciano99 Za 2 sezony wyjdzie, że Araujo dostaje 19 mln/sezon i rośnie
3
@Nightraider Pierwsze dziecko w 6 klasie podstawówki, czy trojaczki w 2 technikum?
2
@PatrykBarca No tak, masz rację. Xavi był naszym słońcem a inni zawodnicy wokół niego orbitowali. Co więcej, reprezentacja, której szefował Xavi osiągała wielkie sukcesy. Ale na tych imprezach MŚ, ME, pamiętam, że Iniesta potrafił zdominować poczynania Hiszpanów - grał genialnie wtedy.
4
@clyde Daleko, bo wiemy co Iniesta osiągnął przez cała karierę. Jednak Pedri na analogicznym etapie kariery jest lepszym i bardziej wpływowym piłkarzem niż Iniesta. Jest totalnym szefem tego zespołu nadając mu strukturę gry.
Jego nieszczęście polega na tym, że trafił na turbulentne czasy, a zespół ma wiele braków. Gdyby zespół był kompletny w sensie składu, geniusz Pedriego byłby jeszcze bardziej widoczny, a i tak nie idzie go przegapić.
4
@Luciano99 Gdzie jest moja zaległa kasa za cieciowanie?
Wielki motywator, a w ostatnich 2 wyrazach wpisu, "twojego" z małej litery.
To jest dołujące, jeszcze bardziej niż pilnowanie tej rudery.
0
@gumaz A Ty co tak podpuszczasz powszechnie szanowanego, szczególnie przez konserwatystów, członka naszej społeczności?
1
@Roobo Nie jest błędna. Chyba czegoś zupełnie nie rozumiesz. Mówię, o ułaskawianiu albo ciężkich kryminalistów albo ludzi po znajomości. Oczywiście ułaskawianie rodziny jest haniebne, ale skala jest nikła u Bidena.
To uzasadnienie, w sprawie przestępstw narkotykowych brzmi sensownie, jeśli wyroki zapadały przy innych obowiązujących przepisach. To nie znajomkowie-wyznawcy Bidena, jak ludzie których Trump napuszczał na Kapitol i teraz ułaskawia.
Mówię o patologii bo Trump ułaskawiając tych z Kapitolu robi to w swojej sprawie, gdzie sam ich podpuszczał. Zatem reka rękę myje w skali 1,5 tysiąca.
Podobnie skrócenie wyroków 37 śmierci na dożywocie, to nic złego. W cywilizowanych krajach nie skazuje się na śmierć. I ponownie nie dotyczy to znajomków Bidena.
Z ostatnim zdaniem już kompletnie się nie zgadzam, stąd może się bierze Twoja bardzo stronnicza ocena, bez widzenia jakichkolwiek odcieni.
1
@Ryoumen Czyli jest sprawa w toku, bo czytałem, że ułaskawienie było prewencyjne. Chwały to tatusiowi nie przynosi
3
@Ryoumen Taki mały detal - ludzie bez wyroków, kontra kryminalista z ciężkim wyrokiem za działania w dark webie.
"Trump podjął między innymi decyzję o ułaskawieniu lub złagodzeniu wyroków niemal 1,5 tysiąca uczestników szturmu na Kapitol w styczniu 2021 roku."
Jest różnica w rozmachu i ciężarze gatunkowym, co?
Zawsze to mówię, każda strona polityczna ma za uszami, ale konserwatyści mają patologiczny rozmach nieporównywalny z niczym.
1
@norbi77 Całe poprzednie 2 kadencje były tego zaprzeczeniem - wszędzie jego lepkie łapy zostawiły brudne ślady.
Przecież nie dość, że nikogo nie oszukał, że PiS działał legalnie w wielu sprawach, to jeszcze wylazło to zagranicę.
0
@partymaker Jaja sobie robisz. Obecnie tzn. w tym sezonie, a nie w 3 ostatnich meczach.
Giannis, Jokić, SGA, Doncić. Dzisiaj Cunnigham 10 strat, w ostatnich 10 meczach słaba relacja 8.4 asysty - 4.8 strat. To za dużo jak na rozgrywającego.
Bardzo wartościowy gracz ale mocno go przeszacowujesz. Jest w top 20, w szerokiej grupie najlepszych graczy bez wskazywania na konkretne miejsce.
0
@sebo939 On już przed tym babolem bronił przeciętnie - nie wyciągał w swoim stylu niemożliwych piłek. Po kontuzjach wracał w gorszej wersji.
Do wymiany. To samo Muller - ich czas minął. Jednocześnie Musiala moim zdaniem jest mocno przereklamowany.
3
@draxidox Sikorski ma charyzmę i byłby świetnym kandydatem, ale oczywiście PO idzie kluczem rzygowinowej nijakości.
PS. przyznaj, że z Sikorskim mógłbyś adoptować i wychowywać kaszojada, tzn. dziecko..
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 Ta po prawdzie, każdy każdemu na tej stronie może wytykać hipokryzję jego ulubionego polityka. Wolty Czaskosky'ego są nie mniej spektakularne. Ale on był z "układu", ale Mentzen?
0
@arasz1819 Upływ czasu nieubłaganie punktuje Konfederację.
Pewnie jakby przyszło co do czego, to i ta Unia nie byłaby taka zła a i OZE byłoby nieuniknione, no i wobec braku prokreacji ci imigranci też całkiem sympatyczni ...
O stoliku z ikeły to już nawet nie wspominam
0
@sebo939 Celna uwaga. Kim jest bardzo krytykowany przez kibiców Bayernu. W LM wręcz słynie z zawalania ważnych meczów. On regularnie nie dojeżdża.
Wczoraj koszmarna interwencja przy golu na 0:1.
Ale Bayern przestał być pragmatyczny. Kolejni managerowie osłabiają Bayern, zamiast wzmacniać. Jest niepewna defensywa, byle jakie skrzydła. Nawet wybór trenera przed sezonem był zaskoczeniem. Poza tym trzymanie się coraz słabszego Neuera, który już nie ma tego czegoś i jak z Realem zawalił awans Bayernu.
Problemy są wielopiętrowe, a Bayern nie jest na właściwym kursie. Choć w lidze jakoś to wygląda.
0
@Azazel_Pazuzu @michal26 @Kgorecki2500 Co ten Wasz Mentzen robi u tej upadłej funkcjonariuszki PiSu, narzekając na obiektywność mediów?
Moralnie, to jakby z SS-manem pochylać się nad losem poszkodowanych w obozach koncentracyjnych.
Nie czujecie niesmaku?