1

@Roobo Rzeczywiście sprawa nie jest tak jednoznaczna, jakby inni koledzy sądzili.
Pena naprawdę wyglądał na gracz, który okrzepł. Z tym, że to ciągle facet, który nie radzi sobie za dobrze z interwencjami po strzałach. Za to jest znakomity w grze przd własnym polem karnym.
Z kolei z Wojtkiem jest dokładnie odwrotnie. Ku mojemu zdziwieniu nawet zwiększył liczbę odpałów na mecz. Nie radzi sobie w wyjściach na przedpole, czego symbolem był mecz z Benfiką. Ale na pewno jest lepszy na linii. No i potrzebuje ogrania, zatem trzeba dać mu czas i minuty między słupkami.

Dlatego krytyka Flicka jest nieuzasadniona.

3

@Kgorecki2500 Nie kombinuj kolego, myślałem, że nie będziesz powielał historii o "politycznej postawie" Owsiaka.
Analogicznie zarzuć Poczobutowi, że gdyby swoją polityczną postawą nie denerwował Łukaszenki, to ... (dowolna bajka)

Nie wypada odwracać kota ogonem, ani oczekiwać, że atakowany potulnie skuli się i będzie odbierał razy. Nie idźmy tą drogą.

7

@Aragorn33 @Roobo Nie martw się, wcześniej czy później się z tego podniesiesz.
Niech TV Republika będzie z Tobą a uśmiech Rachonia rozświetla Ci życie

11

Pierwszy sezon Mbappe może mieć lepszy niż CR7, ale trzeba pamiętać, że CR7 odpalił z bramkami później, szczególnie kiedy skrzydło zamienił na pozycję napastnika i wyspecjalizował się w wykańczaniu akcji.
Mbappe może mieć za to lepszy start pod kątem zespołowym, bo Real jest na dobrej (tfu, tfu) drodze do tytułu mistrzowskiego. CR7 zdobył, o ile dobrze pamiętam, przez 9 sezonów zaledwie 2 majstry, ale trzeba pamiętać, że wtedy w barwach Barcy biegał obiekt jego zawiści i zazdrości, terrorysta z Rosario, niejaki Leo Messi.

0

@Andrzej_Majonez Kielecki czy Winiary?

2

@escarabajo Mecz meczu nie równy. Poza tym promujesz hazard, narażając moją wrażliwą osobę na poważne straty materialne i moralne.

Nie wiem, coś z tym zrobisz?

0

Chciałem wszystkich uspokoić, że tym meczem Flick tymczasowo uratował swoja posadę.

1

I o to chodzi, wysoki wynik i mnóstwo rotacji. Flick chyba wyciąga wnioski po tym jak uparcie grał z nikłymi rotacjami od początku sezonu.

2

Lewy na granoli od Ani ucieka w tabeli strzelców Francuzu

0

@PatrykBarca 3 mistrzostwa w znakomitym stylu to realne puchary w gablocie i zespół holenderski na poziomie najlepszych w Europie to wielki wyczyn.
Za ćwierćfinał LM Barca też nie dostała pucharu.

Twoje uprzedzenia do Haga tego nie zagadają.

0

Faul na Kounde uratował Wojtka, ale dobrze mieć przekonanie, że nawet w meczach gdy rywal nie istnieje, Wojtek jest w stanie zawalić mecz.

26

Chory jest ten zespół, kompletnie nie znają stanów pośrednich. Albo grają bardzo źle, albo rewelacyjnie.

1

Polski stary napastnik Lewandowski gra jak stary napastnik, polski stary bramkarz gra jak stary bramkarz.

0

@PatrykBarca Jeden półfinał LM z Ajaxem jest 10 razy większym wyczynem niż ćwierćfinał z Barcą.
Xavi przez 50 lat nie zrobiłby takiego wyniku z Holendrami.

0

@PatrykBarca Hag wzniósł Ajax na wyższy poziom. I to 2 razy. W międzyczasie, wcale Ajaxowi tak nie szło.
Widać dużą osobistą niechęć do Haga - Xavi z Barcą osiągnął mniej. Policz mistrzostwa kraju.

0

@PatrykBarca Xavi jako trener Barcy też zaczynał jako kalafior trenerski. Hag z Ajaxem osiągnął więcej niż Xavi z Barcą.

0

@sergio5 Czyli jednak masz tę antyniemiecką dolegliwość? To się hoduje, nabywa przez zakażenie, dziedziczy czy przenosi drogą płciową?

0

Flick do 23:00!

Potem zaczynamy casting. Moi faworyci to ten Hag, Postecoglou i Xavi.

0

@sergio5 Cieszę się, że zwrot "pisowiec" uważasz za obelgę. Porządny z Ciebie Polak.

2

@Miszak Widać co lata obijania mózgu zrobiły z człowiekiem.

Co ciekawe, Ty masz to samo bez obijania.

0

@sergio5 Ja też nie lubię z nielicznymi wyjątkami platformersów.
Czy to kwalifikuje mnie do PiSu?

A używasz języka propagandy pisowskiej? Bo coś namnożyło się tu cwanych gap, co nie lubią PiSu, a mówią dokładnie jak oni. Nie kojarzę czy mówisz przekazami dnia z Nowogrodzkiej. Chyba nie mówisz.

2

@Roobo To nie moi panowie. Mówię nie o krytyce, tylko języku zbieżnym z propagandą PiSu. Nie uciekniesz od tego. Czy ja krytykuję Twoją krytykę dofinansowania TVP? Nie. jest mi ona obojętna.

Deklarujesz poparcie do Mentzena ale będę Cię uważał za pisfederatę, skoro używasz pisowskiego języka.

1

@Szklaner To był młody lasek. Ale w sumie jako cisgenderowemu lewakowi, to mi w sumie obojętne

1

@Popitek12 Prawda jest taka, jak się ją opisze.

3

@takisobiektos To obsesja - typowy funkcjonariusz, nomen omen wolontariusz, w służbie YV Republika.
Nawet nie wie, że szoruje po rynsztoku.

0

@arasz1819 Dziękujmy świadomym tej hucpy.

2

@Roobo Określenia "uśmiechnięta koalicja" "koalicja 13 grudnia" to język propagandowy PiSu.
Masz skłonność do chodzenia tymi samymi ścieżkami co pisowcy.
Nie dziwota, że potem mawia się pisfederacja - ponownie język jest nie do rozróżnienia w przypadku wyborców obu partii.

6

Słuchajcie co mi się przytrafiło. Wchodzę do tramwaju, a tam przy wejściu od razu zostałem zaatakowany przez funkcjonariusza Wielkiego Oszustwa Świątecznego Przekrętu. Zaatakował mnie wściekłym pytaniem "czy wesprę orkiestrę?"
Czując się osaczony i wręcz zmuszony by zapłacić haracz by odzyskać wolność, wyciągnąłem banknot 20 złotowy, w nadziei by to wystarczyło, żeby móc spokojnie odejść i wręczyłem żołnierzowi Owsiaka.
W państwie Tuska nie można spokojnie przejechać paru przystanków tramwajem, by nie trzeba było płacić daniny na ferajnę Rudego.
I tak za moje pieniądze Owsiak będzie sobie żył w swojej luksusowej willi.
Otwórzcie oczy!

2

@fart W tym roku motto - gasimy hejterów z TV Republiki i im podobnym

4

@Pawci023x Ja u @Luciano99 robię za pół minimalnej krajowej, 10-12 godzin dziennie.
Twoja robota to skarb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?