2

Ale ten post pewnego użytkownika (nie pamiętam którego) o tym, żeby sprzedawać Yamala za 200 mln do PSG, coraz gorzej się starzeje.
Jeszcze 2 sezony Yamala na takim lub wyższym poziomie i post zostanie skompromitowany doszczętnie.

0

1 mln 200 tys. ludzi w Polsce zmaga się z taką czy inną formą raka.

14

Wiecie, że ta "rywalizacja" była tak wyrównana, że w La Liga, na whoscored.com, Messi przez 9 sezonów "rywalizacji", zawsze miał średnią notę wyższą niż CR7.
Czyli CR7 ani razu nie wyprzedził Messiego.
Podobnie z sezonów dostępnych na sofascore, mamy tę samą sytuację, tyle, że CR7 lądował nawet za Neymarem.

Nikt nie grał na najwyższym poziomie konsekwentniej niż Messi. Bramka w meczu z automatu nie oznacza lepszego meczu.

W reprezentacji Messi osiągnięciami deklasuje CR7, a Leo jest bez porównania bardziej kluczową postacią zespołu.

Na dobrą sprawę CR7 ma LM jako punkt zaczepienia. Ale gdyby tu jeszcze Messi był nieco lepszy a Barca nie pokpiła sprawy, obraz demolki i deklasacji byłby porażający na korzyść Leo.

0

@Pnog37 Bo jak już miałbym wybierać, to byłby Inter. Może kiedyś o tym napisałem, ale tu uczucia nie ma.

0

@Pnog37 Nie mam tam ulubionej drużyny.

0

@BorzyKrzys Sekciarstwo na punkcie Tuska, Trzaskowskiego, silnychrazem, konserwy. Do wyboru do koloru - dołącz do nas, wskaż ofiarę a my przyczepimy łatkę. Specjalność zakładu.

Ja krytykuję polską patusiarską konserwę, a nie konserwę. Tej drugiej niestety jest poważny deficyt, de facto jest szczątkowa. Gdyby było inaczej, ZIobro byłby już publicznie skończony.

5

Z weekendowych dyskusji dowiedziałem się min., że Lewy jest winny wygranej 1:0 z Alaves.
Czuję się ubogacony.

0

@draxidox Minimum za 8 tys. z półki premium. Stwórz psiecku komfortowe warunki.
W końcu chcesz by linia psaxidoxów w przyszłości miała swoją kontynuację, więc musi być wszystko na błysk.

0

@BorzyKrzys Brawo Krzysiu, Ziobro wizerunkowo wygrywa. Jeśli Ziobro wizerunkowo wygrywa, to patusiarstwo konserwatywne jest w wyższym stopniu zaawansowania.

22

No i to jest perspektywa trenerska, której nie da się podważyć. Ostatnio mam wrażenie, że Casado obniżył loty i nie jest tym samym zawodnikiem co na początku sezonu.

6

@Messiah10 Ostatnio odkryłem RN - Radio Naukowe z prowadzącą, która pracowała w TOK FM. Prowadzi rozmowy z różnymi naukowcami w różnych dziedzinach.
Często odpalam przez snem.

Kiedyś czytałem książki popularnonaukowe, ale po pewnym czasie tematy się powielają/nakładają, więc wybieram temat, który mnie interesuje z RN, a który jest mi mniej znany i słucham.

Świetna sprawa zbudować sobie globalną wiedzę o wszechświecie bo daje ciekawą perspektywę na temat naszego w nim miejsca.

0

@GigiAmoroso Muszę Cię zgłosić, to nie TV Republika, żeby tak brutalizować język

14

Barca w tym roku kalendarzowym:
9 meczów - 7/2/0 - 32:11

Jestem zadowolony.

0

@BorzyKrzys Ambasada wydała komunikat:

BorzyKrzys - persona non grata

1

Córka 51-letniej byłej bokserki Agnieszki Rylik, najbardziej utytułowanej w Polsce:

"Mama nie może się ruszyć, gotuje mi nawet na siedząco czasami. Ma skończone 50 lat, ale funkcjonuje, jakby miała ponad 80. Widzę jej ból i jest mi ciężko z tym, bo nie jestem w stanie z mamą pójść na spacer"
Nie tak dawno 51-latka wyznała w sieci, że musi mierzyć ze zwyrodnieniem kręgosłupa, które doprowadziło do drętwienia nóg i ogranicza jej poruszanie się.

Chętnie oglądamy sportowców w primie, ale czasami po latach okazuje się, że koszty sukcesu jakie ponoszą są ogromne i paskudne.

2

7

@4Fabregas4 Mądrego inaczej zawsze warto czytać.
"Dużo lepsza od Alaves Valencia i podane xG" - to jest Twoja kolejna kompromitacja.
Tak jakby jakość całej gry Valencii zależała od xG, a co z defensywą? Jakość gry defensywnej była katastrofalna i to nie przez nieobecność Lewego, tylko fatalne ustawienie defensywy. Można wyjść 5 Messimi ale żaden szanujący się zespół nie traci 4 goli w 24 minuty. To nie ma nic wspólnego z Lewym

Dlaczego nie porównasz meczu z Lewym z Realem, z meczem z Lewym z Alaves.
Bo wyszłyby sprzeczne dane?

Rozumiem, że Lewy był winny temu, że cały zespół grał dziś apatycznie, niedokładnie i powoli?
Naprawdę niewiele rozumiesz z tego co widzisz na murawie. Wszystko mieszasz tak tendencyjnie, że jedynym winnym zawsze będzie Lewy.

36

Biorę 1:0 z pocałowaniem ręki. Kiepska pora na mecz, zawodnicy w letargu przez 45 minut, ale wybiegana wygrana, dystans do śmietankowych skrócony.
Jeszcze ta perspektywa, że Real ma teraz nawałnicę meczów, więc dużo wskazuje na to, że przy konsekwentnym punktowaniu można skrócić dystans w tabeli.

5

Ale jestem zmęczony po 1 połowie, jakbym przebiegł 16 kilometrów

3

Barca gra jakby była niedziela po 14.

16

Poczytałem sobie co nieco na stronie śmietankowych. Co to jest za poziom pisarstwa, przypomina się TVPiS w primie. Może ten paskowy tam działa.

Np. coś takiego "MARCA skonsultowała się z dziesięcioma obecnymi i byłymi sędziami. Żaden z nich nie potrafił wytłumaczyć, co się mogło wydarzyć. Wszyscy zgodnie
określają to jako „największy błąd od lat”. Nikt nie znajduje racjonalnego wyjaśnienia"

Naprawdę wszyscy sędziowie nie widzieli większego błędu i akurat ten jest największym błędem od lat? To już nie jest dziennikarstwo, to jest generowanie histerii.
A poza tym stwierdzeniem, jest w Madrycie jakaś obsesja bycia prześladowanym.
Strasznie toksyczne środowisko. Szanujmy naszych redaktorów, za to, że jednak trzymają poziom.

1

@NerwowyFistaszek To może nas zniszczyć. Ale obawiam się, że jakby został trenerem, to potem sam na siebie wylewałby kubły pomyj na fcbarca.com

1

@JimMorrisonFCB Winobramie na Jackowskiego.

2

@jacobFCB Dzięki, i przekaż synkowi najserdeczniejsze życzenia od amigosa z LR.

24

Dzisiaj wieczór spędziłem w pubie, obchodząc okrągłą rocznicę urodzin mojego przyjaciela, w gronie świetnych znajomych, przy białym winie i świetnym żarciu.
Wieczór absolutnie udany, całkowicie na plus.
Wracam do domu w świetnym humorze, nie znając wyniku śmietankowych, właśnie odpalam flashscora (0:28), patrzę a tam w bonusie wynik-deser czyli wpierdziel prześcieradeł 0:1.

No naprawdę, że tak doskonałego wieczora to dawno nie miałem. Ja pierniczę, piękniej być nie może.

Koledzy, koleżanki, dziś popołudniu redukujemy stratę do 4 punktów.

0

Dembele najlepszy w kanadyjce w Ligue 1. Koniec świata.

1

@Kgorecki2500 Tyle, że on powiedział dokładnie to samo co kilku speców z branży, czyli o tym, ze Polska w tej chwili nie ma mocy przerobowych na więcej, zatem decyzja USA jest odzwierciedleniem naszej pozycji.

Widocznie spece z branży też nie wiedzą co mówią, albo Tusk im cos dosypał do zupy

2

Teraz nie piszcie do mnie i nie hałasujcie, bo oglądam Bayern.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Powiedziałbym, że z tury na turę coraz prostszy.
Kolejny "przyjaciel" demokracji.

0

@Eklerek Nie wiem czy akurat ci sami, ale wiele osób sprząta po tych prymitywach, które np. zaśmiecają góry czy lasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?