Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Piękny zapach straconych madryckich punktów o poranku.
1
Od tej pory Barca może mieć pretensje o zaprzepaszczone szanse tylko do siebie. "Wystarczy" wygrywać i droga do tytułu mistrzowskiego stoi otworem.
36
I oba madryckie zespoły uwaliły po 2 punkty. Nie mogło być w sumie lepszej wiadomości. Od tego wieczoru, Barca ma znowu wszystko w swoich rękach.
Spory ten rollercoaster w tym sezonie.
4
Zatem wszyscy z czołówki podłożyli się Lechowi. Żeby tylko nie wyszła jutro słabość wyjazdowa Poznaniaków.
0
@ali3gator Widać całkowita bezradność Realu, a zawodnicy Atletico wyrastają w niewygodnych pozycjach jak po deszczu.
2
Bardzo dobry mecz Atletico, już od pierwszych minut było widać ich bojowe nastawienie. W przeciwieństwie do typowego Simeone, tym razem Atleti twardo broni jednak z ewidentnym zamiarem wyprowadzania groźnych kontr, co regularnie im się udaje.
Zasadniczo Atleti jest o jedno podanie od wyjścia na świetna sytuację.
Real skasowany w defensywie - xG 0.18 jest żenująco niskie. Dla porównania Atleti - 1.08.
Liczę na udana kontrę Atleti w 2 połowie, ewentualnie gola wyrównującego Realu.
Oba wyniki dla nas korzystne.
Barca przeciw Atletico zagrała o 2 poziomy wyżej niż Real. Przegraliśmy, ale momentami nasza dominacja była ogromna.
5
Widzieliście jak zareagowało całe patologismo Realu, jakby karny dla Atletico był wynikiem spisku całej La Ligi. Oni sie nadają do lecznicy
0
Na razie widać, że Atletico jest świetnie usposobione do meczu
0
Czołówka polskiej ligi nie zawodzi - tryb wyścigu żółwi odpalony!
0
@Rifek To taki syn marnotrawny całego europejskiego futbolu - Jasiu wędrowniczek się z niego zrobił
1
Wszyscy jesteśmy Gliwiczanami
1
Poziom gry Rakowa to dzisiaj stypa na dnie ciemnego oceanu. Nawet gola sobie nie wypracowali. Totalny antyfutbol Papszuna.
2
Ależ akcja Kowalczyka, poszedł jak Messi, przeklepał z kolegą i brameczka. Klasyka z Leo
1
@Rhino Sezon 1987/88, Bułgarska w Poznaniu, ja na stadionie jako nastolatek, mecz Lech - GKS, wynik 2:2. Najważniejsze dla Ciebie - 2 gole zmarłej niedawno legendy GKS-u Jana Furtoka.
Tego gościa nigdy nie zapomnę, wybitny piłkarz.
2
@FcPortoFan1999 Legia tez ma dostać dzisiaj wpiernicz, co chętnie potwierdzi @fart
1
@Rhino Kibicujesz im? Jeśli tak to gratuluje, mam sentyment do Ekstraklasy sprzed 30-40 lat, gdzie obecność Gieksy była czymś oczywistym. I to w czołówce.
2
Jaga w dupę, na razie Raków (oby tak dalej ) w dupę. Poznań obserwuje i uśmiecha się pod swoim wielkopolskim nosem.
0
Nigdy więcej synów marnotrawnych w Barcelonie.
0
@heniusss Z kilkoma stwierdzeniami nie zgodziłbym się do końca, ale dzięki za merytoryczne ujęcie własnego punktu widzenia.
2
@lithotripter Żenujące jest to, że 30-latka, zachowuje sie jak gówniara w podstawówce. Z wiekiem człowiek powinien dojrzewać.
Ale jest coś w tej niedojrzałości, bo skoro dziewczyny w wieku 17-lat kompletują sobie gadżety Hello Kitty, to objaw zdziecinniałego społeczeństwa jest pełniejszy i wiadomo skąd się bierze to zacofanie rozwojowe w późniejszym życiu.
1
@maciekofcb Kompletnie od czapy jest Twój komentarz, ponieważ komentarze na LR są malutkim uzupełnieniem codziennego życia a nie jego esencją.
Komentowanie, rozmawianie, dyskutowanie nie jest objawem zdurnienia, tylko dobrze świadczy o chęci uczestniczenia w życiu społecznym. I wiele wnoszą, a także rozszerzają horyzonty.
9
Nie wiedziałem, że upadek w obrębie młodego pokolenia jest aż tak potężny i zmiany w mózgach zaszły aż tak daleko.
Wczoraj w tramwaju słyszałem rozmowę dwóch młodych facetów 0k.25-30 lat, którzy rozmawiali poważnie o swoich perspektywach życiowych w kontekście partnerek.
Jeden z nich powiedział, że nigdy nie chciał żeby trafiła mu się psiaro-koniara, a dokładnie tak się stało. Inny z kolei mówił o tym, że trafił na kociarę.
To zrycie umysłowe na punkcie zwierząt to jest już tak powszechne, że ma rozmiar plagi? Oczywiście, obaj mówili, że nic nie wskazuje, że mieliby zakładać rodzinę, w tym pierwszym związku bo partnerka nie jest zainteresowana, a w tym drugim, laska nabyła kota, żeby przelewać swoje uczucia macierzyńskie, bo z kolei partner nie chciał się rozmnażać. Niby ludzie, a jacyś tacy ułomni.
Ludzie masowo zdurnieli. Jedno pokolenie oglądania widełów z kotami może zrobić taką watę z mózgów?
1
@SirFinley Obok kogo mnie wywołałeś? To przyjaciel i obrońca kościelnych pedofili, nigdy tego nie rób więcej. Ughhh
0
@FCB_dimiC Ciekawe, czy zrozumiałeś, że tłumaczysz to sam sobie, w opozycji do oryginalnego wpisu do mnie. Ach te dzieciaki
0
@FCB_dimiC Po wielu komentarzach na LR widać, że tych lat brakuje.
1
@FCB_dimiC Nie ukrywajmy, Barcelona miała dużo szczęścia, że zanim wygrała 4:1 nie przegrywała w meczu 1:3.
5
Bayern ograł rywala 3:0. Idzie ten bawarski walec przez Niemcy, zostawiając zgliszcza.
9
Widać, że wojsko chce podążać za swoim niemieckim Napoleonem.
Charyzma i kompetencja Flicka, przekładające się na wyniki i wiele spektakularnych meczów, dają naszym chłopakom kopa.
Tak trzymać!
1
@WiernyKatalonii No i nie wziołeś wygranej
2
Aż trudno uwierzyć, że Pau Victor nie nadaj się by dawać zmiany choćby w takich meczach jak wczoraj.