1

Włączajcie na 2 połowę meczu Wielkiego Bayernu. W 1 połowie skupili się na obronie korzystnego remisu, ale teraz będą fajerwerki.

0

Od 21proszę mi nie przeszkadzać, bo gra Wielka Zwycięska Maszyna z Bawarii pod nazwą Bayern Monachium.
Właśnie dała pokaz gry obronnej z Laverkusen, niemal zapewniając sobie mistrzostwo, a teraz zmasakruje Szkotów.

Zalecenie: włączcie i podziwiajcie.

0

@Miszak Teraz rozumiem skąd te lagi u Ciebie w ocenie rzeczywistości politycznej.

Rozumiem fanatyzm, przechylenie, brak spostrzegawczości, ale na forum gdzie nas prodemokratów jest kilku, a wpisy pisowców i konfederatów gromadzą po kilkadziesiąt poleceń, Ty uważasz, że to jest wylew platfusów?

Nawet ankiety tutaj pokazują duży przechył w stronę Konfederacji.
Straszne być tak sfanatyzowanym jak Ty

0

@Miszak Miszaku, nie przestawiło się Tobie cos w głowie.

80% LR to Konfederaci i Pisowscy. Więc z jakiego wzoru wyszło Ci, że 80% LR w ryk?
Ja nie chcem, ale muszem powiedzieć, że z tym Twoim wnioskowaniem jest coś bardzo nie tak.

Poza tym, jak widzisz, nikomu Mentzen w koszulce Barcy nie przeszkadza.

7

Rok 2025 - bilans Barcy w lidze:
4 wygrane,1 remis; bramki: 14-3

Rok 2025 - bilans wszystkich meczów:
10 wygranych, 2 remisy; bramki: 42-12

1

@mmaciass Osobliwy komentarz. Nie wyjdzie żadna polskość (co to za koszmarek językowy) tylko dlaczego ktoś miałby przyjmować zaproszenie narcystycznego youtubera, co do którego pracy doktorskiej istniało podejrzenie plagiatu.

Osobiście, zanim cokolwiek wyszło z tym plagiatem, unikałem go, bo mnie niezwykle drazni. Podobnie jak drugi narcyz Stanowski.

1

@Andi18 To samo wrzuciłem chwile po Tobie.

6

Komentarz użytkownika PeterCoca ze strony Realu:

"Może po tym meczu zrozumiecie że ta sytuacja nie dotyczy tylko nas! Rayo bez karnego i Barcelona też. Niestety taka jest prawda więc nie gadajcie i nie płaczcie tutaj
więcej że my tacy biedni i tylko na nas sędziowie się uwzięli bo tego się nie da słuchać i czytać. Każda drużyna cierpi na tych decyzjach a uważam że i tak Real i Barcelona mogą więcej niż inni. Niech się nasi biorą do roboty a nie zostawiają to w rękach sędziów, tyle..."

Otóż to. Pamiętam jak w zeszłym sezonie krytykowałem Xaviego za tragiczny styl, ale musiałem ulec argumentacji kolegów z LR, że cała strata Barcy do Realu w tabeli na pewnym etapie wynikała z błędów sędziowskich na niekorzyść Barcy.

I tak to się buja w La Lidze.

6

Ale się zmęczyłem po tych 90 minutach. A prosiłem Flicka o zmianę w 70 minucie.

0

@jedrek7000 Zdążył, nie zdążył, rywal na spalonym zrobił wyblok, a nie miał prawa brać udziału w akcji i przeszkadzać obrońcom.

1

@jedrek7000 Nie może być uznany gol, bo rywal ze spalonego zablokował interwencje Inigo.

3

Faul Cubarsiego bliźniaczo podobny, a karnego nie było ...
Moim zdaniem będą wielkie spiny o to.

Co do gola, nie ma wątpliwości, że murzyn ze spalonego czynnie blokował Inigo

0

@BorzyKrzys Mam dość ludzi, którzy mają dość dyskusji Pena Szczęsny. No ileż można?

8

Ostatni mecz szansy dla Flicka. Albo mamy lidera, albo żegnamy się z Hansim.

@partymaker

29

De Jong w podstawie i na rezerwie jednocześnie. Mati Doniec pierdalnął sobie szklaneczkę whisky i dał nam zagadkę na wieczór

7

Komentarz usunięty

0

@Roobo Klasyka, odwracanie kota ogonem.

Nie uznajesz Kaczyńskiego za szkodnika. Kaczyńskiego praktycznie nie ruszasz. I mówisz jego językiem. Praktycznie znowu tekst jakby Ci Kurski to napisał.

Jakbyś nie był ślepy jak kura, to byś zauważył moją delikatna krytykę Tuska w tym wpisie.
I pisanie jednym z "największych" gdy w kraju rządzi 2 polityków, to aberracja i brak treści. Poza tym jesli zrównujesz Tuska z Kaczyńskim, który dewastował własne podwórko przez 8 lat, oznacza to, że to Ty jesteś antypolskim typem i szkodnikiem. Tuskowi żadnych działań antypolskich nie wykażesz. Chyba, że swojej chorej głowie.

3

Skąd ta renoma Berlinek? Te parówki mają 70% mięsa. 30% to wypełniacze.
Produkt klasy C.

1

@Mitch_Atleta To nie była porażka na własne życzenie. Real był najzwyczajniej lepszym zespołem. City musiałoby poprawić się o 2 poziomy, by myśleć poważnie o awansie.

2

@draxidox Był taki spokój od plucia i podziałów w latach 2010-23, Macierewicz ustalał prawdę Smoleńską, co uszczęśliwiło wszystkich Polaków, TVP prowadziła działalność dobroczynnej miłości wobec wszystkich, a tu przyszedł Tusk i zaczął plucie.

Dlaczego odrzuciliśmy więc politykę szacunku Kaczora i Maciara? Jak zrozumieć nas, Polaków? Wybieramy zło, a dobro cały czas było z nami.

2

@Roobo "Jeden z największych szkodników jaki istniał." -na pewno z punktu widzenia pisokonfederatów tak. Ale te zaklęcia rzucacie z automatu, bezrefleksyjnie.

Po 14 latach kłamstw pisowskich na temat Smoleńska i bezmózgiej propagandy Macierewicza, po 8 latach seansów nienawiści wobec Tuska pd hasłem "Fur Deutschland" robienie zarzutu akurat Tuskowi, że to on szczuje swoich przeciw drugim jest bardzo osobliwe.
Szczuje? Ok, od czasu do czasu pisze/mówi o proruskim PiSie, ale jak to się ma do zmasowanej machiny propagandowej Kaczyńskiego przez 8 lat, godzina po godzinie, dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku.

Tusk ma swoje za uszami, ale to zaledwie ułamek tego co robili poprzednicy.
I jak zawsze jesteś na to ślepy.

0

Mamy rozstrzygniętą debatę na temat GOATa w piłce nożnej.

Skoro sam Ronaldinho stwierdził, że jest nim Pele, to jest i się z tym nie dyskutuje.

2

Bardzo dobre widowisko w Serie A dla postronnego widza. Nie zdziwiłbym się gdyby Juve wywinęło numer i zakończyło golem jednym z improwizowanych ataków.

2

@Pawci023x Obojętne, to Juve jest chyba na większym musiku, no i ma w perspektywie ważny mecz w środku tygodnia

0

A ja chciałem udowodnić wszystkim z LR moje przyjacielskie, włączające do wspólnoty nastawienie,
zatem "Fuck in"

3

Dzisiaj skuszę się na mecz z ulubionej ligi krajana z Wielkopolski @BorzyKrzys, czyli Serie A. Ciekawy test dla Juve, szczególnie w imadle meczów w LM.
Wygrana z Interem wydaje mi się mało możliwa, z tego co mówią obserwatorzy ligi włoskiej, ale kto wie.

13

Niech fakty przemówią, czyli "Fuck off" - przegląd renomowanych słowników:

1. Oxford - (taboo, slang) (usually used in orders) to go away
2. Cambridge - to leave or go away, used especially as a rude way of telling someone to go away
3. Collons - (taboo, slang)
- a forceful expression of dismissal or contempt
- to go away
- to irritate or annoy (a person)
4. Longman - (taboo spoken)
- to go away – used especially to tell someone to go away in an extremely rude way

Dla wyjaśnienia definicja często padającego "taboo" - a taboo subject, word, activity etc is one that people avoid because it is EXTREMELY OFFENSIVE or embarrassing.

16

@wpwelement Banowanie za suchara, który jest komentowany przez uczestników, czyli powoduje wymaganą przez Ciebie dyskusję, to przemoc wobec mnie i niekonsekwencja w założeniach.

4

@Quahoo Tomek to Ty? Nie unoś się.

0

@lukas992 2 twoje wpisy i wystarczą, żeby nie chcieć marnować czasu na jałową wymianę o niczym. Przerabiałem takich jak Ty na pęczki, ta rozmowa nie rokuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?