Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zezol, od którego kartek w meczach można było dostać oczopląsów mówi o słusznej czy nie słusznej czerwonej kartce?
0
Komentarz usunięty
0
@Roobo Ok, fanatyku czego? Zajmujesz się jak niedojrzały smarkacz pierdołami, a umykają Ci fundamenty.
O tym pisałem wcześniej, właśnie to jest podejście do polityki młokosów.
0
@kamiVeB Przez konserwatystów? Bo ja pamiętam nabieranie wody w usta.
0
@D10SLEO Do mnie ten komentarz? A w którym miejscu Ty tu widzisz nienawiść?
Pomijając bezsens Twojego wpisu, wypominanie skupiania się na pierdołach, zamiast na fundamentach, jest bardzo zasadne. Cała konserwa udaje do dziś, że przez 8 lat demolki państwa, wszystko było ok, a to patologia.
1
@Roobo Co tam zgruzowanie? Zezłomowanie, zmielenie, zamordowanie.
Małe radostki konserwatystów z programów TV. Tymczasem 8 lat dewastacji fundamentów kraju w czasach rządów PiSu były dla Was nie do dostrzeżenia.
Panie drzewkowy, zajmij się pan poważnymi sprawami a nie pierdołami.
0
@kamiVeB Daj mi trochę czasu na przemyślenie
5
Za tydzień awans Atletico dają następujące wyniki:
2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0, 7:0, 8:0, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1, 7:1, 8:1, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 8:2, 5:3, 6:3, 7:3, 8:3, 6:4, 7:4, 8:4, 7:5, 8:5, 8:6 lub 1:0 i wygrana po karnych 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 2:1, 4:2, 4:3 i wiele, wiele innych.
PS. 2:1 i 5:3 po karnych też da awans Atleti
10
Atleti bierze ten mecz 3:1. Tak wynika z mojej 161-letniej obserwacji futbolu.
1
@krzywy Pardon? Jordan nie był wybitnym strzelcem? Przecież on półdystans miał wybitnie obrzucany. To był rasowy strzelec.
Po co Jordan miał opanowywać trójkę, jeśli w tamtych czasach był to element uzupełniający? Wyobrażasz sobie jak za 3 rzucałby Jordan, gdyby trafił do współczesnego systemu szkolenia?
3
Angelina Jolie czy łydka Grealisha?
1
@Encore Nie ma "tylko". 4 mistrzostwa to bardzo dużo. Może wygrać, ale raczej nie jako samiec alfa w zespole. Teraz jest drugi po Donciciu. Choć gdyby zagrał w finale, wygrał i zagrał wielkie zawody, dołożyłby nieco podpałki do dyskusji o GOAT.
Nie dla mnie, bo nigdy nie wskazałbym momentu, gdy widziałem w LBJ ten sam format. Nie dał mi LBJ powodu, bym powiedział na jakimś etapie kariery" O kurczę, teraz przeskoczył MJ-a". Nawet nie byłem bliski takiej myśli.
A już przed 4 mistrzostwem LBJ w bańce, to nawet bym nie pomyślał, że może być taka dyskusja.
1
@Roobo Tak, Koalicja jest niesiona łzami konserwy.
Twoje wpisy niszczą moją psychikę i wymykają się logice.
0
@Roobo Klasyka konserwatysty: "że w to naprawdę wierzysz".
To nie kwestia wiary, tylko faktów, czyli liczb i twardych danych.
Pisowcy przejmowali nawet teatry, muzea, stadniny a nawet tworzyli nowe instytucje żeby je doić.
Smutne, że tego nie wiesz. Pewnie nie wiesz też o niszczeniu przez PiS praworządności?
0
@Encore Trzeba brać wszystko pod uwagę. Cleveland to była zbieranina przeciętności i LeBron był tą jakością, która robiła różnicę.
Oglądałem te mecze wtedy, młodziutkiego Lebrona. Pamiętam, że Cleveland było marne, Lebron świetny, ale poziom Konferencji Wschodniej był wtedy tragiczny. tak tragiczny, że nie dało się na to patrzeć.
Czyli nawet tutaj masz argument za LBJ i przeciw niemu w jednym. Dominator w najsłabszej, beznadziejnie słabej konferencji od lat, ale z drugiej strony jednoosobowo zrobił z katastrofalnego Cleveland, zespół, który dotarł do finałów, co imponuje.
0
@Encore Widzę, że Ty wiesz wszystko o fanach Jordana.
Lebron wirtuozem koszykówki nigdy nie był - przecież to nie jest odkrycie.
Talent miał, bo nie bez powodu został namaszczony na następcę Jordana przed dołączeniem do NBA, co nie znaczy, że gra jak poeta.
Nie wiem czy bycie najdłużej i najrówniej grającym koszykarzem w historii wystarczy do bycia GOAT-em, dla mnie to kontrowersyjne, gdy przypomni się Jordan w trybie play-offs.
3
@Encore No a co jeśli ktoś widział obu i uważa Jordana za lepszego z różnych względów? Fani Jordana widzieli Lebrona, fani Lebrona często nie widzieli Jordana w akcji.
2
@Encore Ciekawi mnie skąd Ty znasz takie konkretne odpowiedzi na pytania, które nie mają odpowiedzi, bo nie da się tego sprawdzić?
Sam z taką pewnością wiesz wszystko a wyzywasz kogoś od sajkofanów Jordana.
Wygląda na to, że ciężko merytorycznie Jordana ugryźć. Alternatywne scenariusze to nie żadne sensowne wyjaśnienie.
4
@krzywy Jestem tak ubawiony tą dyskusją, że umrę ze śmiechu. Nie wiesz czy Jordan odnalazłby się na takim poziomie w dzisiejszej NBA.
To jest tak niesłychanie absurdalne zdanie, że aż nie wiem co napisać.
Jordan nie odnalazłby się w tej lidze?
0
@ZnamySie Bzdura, to jest nieporównywalna skala. Nawet nie jest blisko, bo PiS zrobił z tego zasadę by przejąć wszystko. Nie ma nawet co równać.
To część z Was ma wdrukowane brednie, czyli powtarzanie jak papuga "bla, bla, bla" bez względu na fakty.
1
Pamiętacie jak konserwa się spłakała o zaprzestanie finansowania instytucji na czele której stał wybitny informatyk Piotr Sankowski? Ile było płaczu o niszczenie nauki, mimo, że pewna pula kasy tym razem poszła na inny instytut zamiast tego, co czyniło zarzuty bezzasadnymi.
Czy konserwatyści pisali już, że "Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie ws. utworzenia Instytutu Badawczego IDEAS – poinformowało PAP Ministerstwo
Cyfryzacji (MC) we wtorek. Wskazało, że nadzór nad jednostką sprawować będą wspólnie resort cyfryzacji i MON, a na jej czele stanie prof. Piotr Sankowski."
W uzasadnieniu projektu rozporządzenia ministerstwo podało, że Instytut IDEAS ma odegrać kluczową rolę w projektowaniu innowacyjnych narzędzi dla sektora
obronności, a także we wdrażaniu nowoczesnych usług w administracji. Dodało, że utworzenie Instytutu i powierzenie mu projektowanych kompetencji będzie miało realny wpływ na zapobieganie odpływowi potencjału naukowego i badawczego z rynku krajowego.
Cisza wśród konserwy - nie pasuje do narracji.
0
@ZnamySie Zmieniła się skala.
0
@Roobo Po pierwsze, doświadczenie daje przewagę w ocenie, dlatego doświadczeni ludzie zawsze są cenienie wyżej. Zapytaj w dowolnej firmie.
I to ukształtowany człowiek uczy się na błędach z młodości a nie na odwrót. Więc nie odkrywaj świata na nowo i nie odwracaj kota ogonem.
Po drugie, chyba kolega ma problem z rozumieniem tekstu na poziomie A1.
Napisałem o naturalnym różnieniu się ludzi w demokracji, i że to nie jest problemem. Czyli nie sugerowałem, ze jest to negatywne. Tylko naturalne.
Chłopie, rozumiem mieć inne zdanie, ale nie wypaczaj sensu moich wypowiedzi.
0
@vangoor Dla mnie Twoja teza jest kontrowersyjna.
1
@PatrykBarca W takim sensie to tak, on był taki Messipodobny, czyli użyteczny. Nie wykluczam, że Yamal po osiągnięciu nieco starszego wieku, straci ochotę na ozdobniki. Nawet w ostatnich meczach, mam wrażenie, że coś go lekko Flick naprostował, bo Yamal więcej się rozgląda za kolegami.
0
@PatrykBarca Nigdy nie jest tak, że wszystkie dryblingi zyskują przestrzeń, bo część się nie udaje. Ribery, też gubił piłkę. Chyba go idealizujesz trochę
Też nie wszystko mu się udawało.
I radzę Ci przejrzeć te liczby Ribery'ego, bo też mam wrażenie, że opierasz się o wrażenia, a nie twarde dane.
Nie widzę tu przewag Ribery'ego. Ewidentnie kierujesz się danymi z późniejszej kariery Francka lub wyobrażeniami.
1
@draxidox tRUmp - to "mistrzostwo" dyplomatyczne. Właśnie dlatego PO jest tak irytujące
1
@PatrykBarca Robi to co Ribery w primie, czyli jest bardzo konkretny, a czasem się pobawi, co w wieku 17 lat jest naturalne. Mi stylistycznie, sposobem prowadzenia piłki kojarzy się z Riberym. Tyle, że gołym okiem widać, że będzie Yamal piłkarzem z wyższej półki niż Franck.
1
Yamal miał 108 kontaktów z piłką w ostatnim meczu ligowym.
Moim zdaniem gołym okiem widać, że ostanie kilka meczów to wzrost jego formy.
Dla mnie on wygląda jak upgrade'owany Ribery.
15
A już wieczorem:
"znowu to zrobili", "przecież nic nie grali", "najbardziej farciarski klub na świecie",
"to są jednak ich rozgrywki"