Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Mentzen to mistrz sprzedawania błyskotek. Tylko potem jak się przyjrzeć, błysku brak, a pod spodem mamy zabaweczkę jak z taniego chińskiego marketu.
To populista, uczciwie mówiąc
0
@lithotripter A skąd wiesz, ze mam dzieci?
1
@jedrek7000 Zjazd towarzystwa wzajemnej adoracji. Tam Mentzenowi nikt nie będzie zadawał niewłaściwych pytań.
18
Czyli 36-letni Lewy deklasuje obecnie 23-letnią gówniarę z paletkom
2
@lithotripter Podatki wszystkich obywateli idą na dzieci, nie tylko bezdzietnych, a to i tak nie zrekompensuje w przybliżeniu tego ile rodzice i ich dzieci wydadzą na "nastolatka emeryta". Nie mówiąc już o tym, że poza finansami i emeryturą dla samoluba, zapewniają też bieżące funkcjonowanie kraju
1
@NeroTFP1 Można to interpretować na 2 sposoby:
1. Traci władzę, bo mimo najlepszego wyniku, Tusk nie ma przewagi w Sejmie, czyli nie ma sprawczości
2. Traci władzę na rzecz koalicji PiS - Konfederacja
W każdym razie jeśli Konfa nie wejdzie w koalicję z nikim, mamy pata.
2
@lithotripter Fatalnie się żyje ze świadomością, że niektórzy wychowują po 2 dzieci, poświęcając czas i pieniądze, a potem ich dzieci zapierdzielają do pracy by na emeryturze utrzymywać singla, który jest wiecznym nastolatkiem.
5
Szkoda, że tak ułożona Argentyna nie zastała Messiego gdy miał 20 lat.
Z takim trenerem i tym zestawem graczy, Leo miałby szansę na niejeden złoty medal MŚ.
I tak dobrze, że Scaloni załapał się na koniec kariery Messiego, mogło być przecież tak, że trafiłby się kolejny Maradona u steru i klapa gotowa.
3
@shinthps Nie rozumiem, gdzie Ty i ten drugi kolega widzicie sugestię, że Twoi rodzice popełnili błąd? Ja tego nie sugeruję, doceniam Twoich rodziców.
Ciesz się, że nie mówili, że nie chcą by po mieszkaniu im latały dzieci, żeby ciągle mieli oczy dookoła głowy albo co gorsza liczyli każdą złotówkę i wyrzekali się przyjemności, jak sam to opisałeś wcześniej.
O tym mówię, niedojrzałość. Łączenie posiadania dziecka z brakiem przyjemności, brak zdolności by przejść do kolejnego etapu w życiu. Innymi słowy, traktowanie dziecka jak przeszkodę, zawalidrogę. Fatalnie się to czyta.
3
Ta walka pisowców o 2 rundę za plecami Trzaskowskiego jest fascynująca.
1
@qbsonFCBarca Uwaga była celna, skontrastowała dojrzałych rodziców, z ich synem, który zachowuje się jak wieczny nastolatek, który nie umie przejść do następnego etapu w życiu.
0
@kamiVeB To oczywiste - zawsze robił wszystkim pod górkę
0
@mmaciass Zawsze w sedno, ale musisz to zrozumieć.
2
@shinthps Tak, tak jeszcze mnie pouczaj. Wycieczki osobiste? Nie bądź taki przewrażliwiony miłośniku życiowej przygody.
Ja nie pisze o Tobie stricte, tylko o Tobie jako przedstawicielu ludzi o niedojrzałym podejściu do życia. Jak chcesz to bądź sobie wiecznym nastolatkiem, ale skoro to piszesz publicznie, ja to mogę publicznie wyśmiać.
2
@maroon Świat jest ogromny - oba zjawiska się nie wykluczają.
6
Komentarz usunięty
4
@ranger3120 Już ten mit obalałem - większość z osób, które znam a nie mają dzieci, lub tylko jedno, jest dobrze usytuowanych finansowo.
Nie wspomniałeś o tym co cywilizacja zachodnia robi z ludźmi, bo po II wojnie światowej luksusu nie było a ludzie rozmnażali się jak szaleni
9
Wszyscy skupiają się niepotrzebnie na wywiadzie Raphinhi, który nie zrobił nic tak strasznego, ale umyka fakt, że Messi jest ciężarem dla reprezentacji.
Dzisiejszy mecz był mitem założycielskim Argentyny w erze post-Messi.
0
@RoberDzik Podobnie jak gigantyczna jest różnica między 17-latkiem wchodzącym do futbolu, a ukształtowanym 24-latkiem.
Można argumentować, że średnia 8,00 w wieku 17 lat to nie mniejsze osiągnięcie niż 8,88 u 24 lub np 28-latka.
Ja spokojnie poczekam i zobaczę co Yamal pokaże za kilka lat. Oby się nie okazało, że peak życiowy ma teraz...
2
@Barcafan2020 Na brainly .pl podali taką odpowiedź:
Ocenę bdb otrzymało 8 uczniów, dobrą 4 uczniów, dostateczną 16 uczniów, a dopuszczającą 4 uczniów.
Dobrze obliczyłem?
4
@JimMorrisonFCB Nie nadanżam już ze śledzeniem tych dopiołów.
1
@Keson Bo emerytura oprócz zalet ma wady, a zmniejszone interakcje społeczne mają negatywny wpływ na człowieka.
Człowiek, choćby się tego wypierał, jest istota społeczną, a jako jeden z czynników wpływających na pogorszenie stanu zdrowia wymienia się izolację społeczną.
0
@Fantastyczny Chłopiec Ale Zielony ład nie jest wymysłem Morawieckiego - odnoszę się do łamania praworządności i niszczenia instytucji życia publicznego - tu panowało przyzwolenie Konfederacji.
Zielony Ład to element programowy - to nie jest nielegalne. Więc nie udawaj kolego, ze nie wiesz o czym mówię. Straszne uniki stosujesz.
Dziennikarka ma prawo pytać o co chce. To nie tik-tok, gdzie Bosak i Mentzen mogą sobie uprawiać pierniczenie pod publiczkę. Nie pouczaj dziennikarzy jakie mają zadawać pytania - naprawdę komunizm już minął.
4
@Krzysiek723 Nie wiem czy nie idealizujemy nieco umiejętności podań u młodego Leo. W wieku Yamala miał 0 asyst, potem 2, znowu 2 a w wieku 21 lat -12. Potem 11 i 12.
A Yamal ma 11 asyst w niedorzecznie młodym wieku, trudno tu mówić, że Yamal tego nie ma, gdy nikt w jego wieku tak nie podawał nigdy.
Pamiętaj, że Messi nie wszystko umiał od razu i jego boiskowe IQ rosło z każdym sezonem. Szczególnie wraz ze spadkiem eksplozywności.
0
@Bogan No właśnie. Przecież Yamal na dystansie meczu potrafi grać bardzo nierówno, a mimo to przeprowadzić decydującą akcję. A z czasem jego intensywność i jakość w obrębie meczu będzie rosła.
To porównanie z Neyem jest celowe, z niego wynika, ze Yamal jest fizycznym wybrykiem już teraz, a perspektywy rysują się jeszcze lepiej.
1
@Kondziubarca Duża przewaga KO, ale ciekawe perspektywy rysują się dopiero za plecami. 45% konserwatystów to dużo.
0
A skąd wiecie, że zastąpienie Messiego nie będzie możliwe - jakiś brak roztropności mnie uderza w tym zdaniu.
Yamal ma bardzo wysoką notę już w wieku 17 lat, a ma potencjał na rozwój. Zmężnieje, będzie grać w stanie więcej meczów na regularnym wysokim poziomie.
Biorąc pod uwagę, że może poprawić absolutnie wszystkie aspekty swojej gry, wyniki rzędu 8,5 nie dość, że nie wydają się poza zasięgiem, to brzmią wręcz bardzo prawdopodobnie.
0
@maroon A kryzys to zwłoki? No chyba nie.
0
@Fantastyczny Chłopiec Ja nic nie pisałem o dziennikarce, to jest wątek poboczny. Wpis główny jest o czym innym, a Ty kompletnie się nie odnosisz do niego, a tam Mentzen kompromituje się na całego - nie prowokowany szyje równo z pisowcami antydemokratyczną narrację.
Broni dorobku pisowskiego polegającego na łamaniu prawa w Polsce. I to nie od dzisiaj, bo Konfa nabiera wody w usta co do pisowskiego łamania prawa od lat, więc nie fantazjuj, że to z okazji wyborów.
Dziennikarka to bonus - fajnie obnażający jego butę.
Nie wiem czy wiesz ale stosujesz metody Kurskiego z TVP (jak widzę z Twojej identyfikacji ze Sławkiem bliskie Twemu sercu), że jak ktoś zada niewygodne pytanie, to jedziemy z Wehrmahtem, czyli atakiem personalnym.
Nie odnoszę się do Trzaskowskiego, bo jego zmiany poglądów, to tylko i wyłącznie strategia nawinięcia na wędkę paru prawicowców - słabe to, ale na pewno tymczasowe. Antydemokratyczność i przyzwalanie na łamanie prawa to u Mentzena codzienność, a nie strategia na wybory.
0
@RafiVeB Nie porównuj rasizmu i homofobiami Mentzena z obietnicami dla naiwnych. Tylko naiwniaki wierzą w obietnice wyborcze.