Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze mnie trzyma wnerwienie na Raphinhę. Szczęście, że to dowieźli, ale to było legendarne schamienie.
1
Teraz nie daj Boże, żeby wszedł Lewy, a Sorloth wyrównał na 1:1.
Hejterzy Lewego już czają się w swoich norach, gotowi do startu.
13
A ostatnio ktoś dyskutował, że Yamal nie będzie miał wizji podań Messiego.
To skoro tak podaje w wieku 17 lat i dzisiejsze podanie nie było wizjonerskie, to nie wiem co może być większym przejawem wybitnego przeglądu pola.
3
Trzeba koniecznie dorzucić 4 lub 5 bramek na wypadek gdyby Atletico strzeliło tyle samo.
20
Dzisiaj będzie tak:
Szpakowski: Ależ to zrobił Yamal!
Żewłakow: to był Cubarsi, Darku
1
@Kgorecki2500 Ciekawe jest odwiedzać kandydatów z obozów, które nie są naszymi pierwszymi wyborami.
1
In Tiburon we trust!
0
To nie ma rezerwowych? A jak ktoś wypadnie?
1
@JordiAlbion jak był Tusk, też był tłum na Placu Wolności i generalnie Tusk nie gadał nic ciekawego ani nowego. Ale ja łaziłem po tłumie, i stali Konfederaci z hasłami PiS=PO i zagadałem, żeby mi to wyjaśnili, przy czym utrudniałem mu pytaniami.
A najlepsi byli misjonarze z TVPiS, których ludzie ignorowali i grzecznie kazali wypierniczać.
Dla mnie wiec Mentzena byłby powiewem świeżości.
0
Dziękujemy za ten news dobry człowieku i czekamy na kolejny udany felieton.
0
Gdyby nie mecz Barcy i inne obowiązki, dzisiaj udałbym się na wiec Mentzena, żeby poczuć atmosferę z pierwszej ręki.
Ciekawe, czy jakbym zadał pytanie problemowe sąsiadom w tłumie, czy odpowiedzieliby czy dostali szału jak Mentzen na widok tej małej, pyskatej z mikrofonem?
Może udałoby się sensownie pogadać - niczego nie wykluczam.
6
@Popitek12 Pije się alkohol a nie kieliszki
1
Ale długo można już posiedzieć po jasnku.
3
@kazbychu Ta przyśpiewka w porównaniu do tego co wyczyniało się w Kościele za kadencji JPII to Wersal.
1
Dzisiaj, w przeciwieństwie do ostatniego meczu Barcy z Atleti, rywale nie będą po dogrywce kilka dni wcześniej, więc nie spuchną w końcówce, tracąc w niej kilka goli.
Barca jest podatna na kontry Atleti w bardzo dużym stopniu i nie radzi sobie z ich zatrzymywaniem.
Dla mnie mecz bez faworyta.
0
@gumaz Nie siej zgorszenia - usuń ten wpis
5
@Krzysztof1987 Albo nie dostaniesz kasy, bo pracodawca okaże się szarlatanem.
Jest takie powiedzenie: "lepsze jest wrogiem dobrego"
5
@gaucho104 "Czyli dalej się nic nie zmieni" - czyżbyś sam nie wiedział o czym piszesz?
8
@gaucho104 Jakie zmiany? Co masz na myśli, co się zmieni na co, gdy zagłosuję na coś innego niż jest? Słucham. Jestem otwarty na mądre propozycje.
4
@Luciano99 Pamiętaj, że dzisiaj o 17:00 mamy się spotkać, żeby omówić współfinansowanie przez zakład mojej zaocznej edukacji w podstawówce.
"Idziemy z duchem czasu" - tak mówiłeś - "i zakład musi mieć wykwalifikowaną załogę z dyplomami".
1
Ale, że Val Kilmer zmarł? 65 lat - czyli miał przejść właśnie na utrzymanie ZUS-u.
Szkoda, taki młody człowiek
0
Jak to się dzieje, że Flickowi tak idzie, a zawsze jest o 1 mecz od zwolnienia.
Porażka dzisiaj nie da się wytłumaczyć, a z pewnością rozpoczęłaby efekt domina czyli serię porażek.
1
Przy takim wyniku awansuje Sociedad, bo strzelił więcej goli na wyjeździe.
3
@maroon "koalicji 13 grudnia" - to zwrot używany przez fanatycznych wyznawców PiSu, stworzony przez ich propagandę. Używając go schodzisz do poziomu Kurskiego z TVPiS.
Poza tym masz zerowe rozeznanie w sytuacji w kraju. Niesłychane, że tak łatwo możesz akceptować 8 lat PiSu. Kompletnie bezrefleksyjny z Ciebie człowiek
2
Skandal!
Przecież tam podający był na spalonym. Strefa 2 metrów przed i za obrońcą Realu jest strefą spalonego.
Sędzia już drukuje pod Barcę.
5
@Bilon87 Pamiętam jak w latach 90-tych, pewien komuch, tłumaczył mi dlaczego to błąd, że dołączamy do cywilizacji Zachodu.
Teraz widzę, że ten komuch ma swoje reinkarnacje w 2025 roku.
Tacy jak ja, musza bronić kraju przed takimi przesiąkniętymi duchem antyzachodnim jak Ty. I to zamierzam robić, bo widzę, ze braki w poszanowaniu demokracji są u kolegi wielowątkowe.
7
@Bilon87 Podziwiam Twoje horyzonty, podobnie jak innych konserwatystów.
Czyli skoro odbywają się wybory to znaczy, że z demokracją jest wszystko ok?
Można nielegalnie zawłaszczyć Sąd Najwyższy, Trybunał, zrobić dom publiczny z TVP, niszczyć instytucje, łamać kariery ludziom, prześladować środowiska kultury, akcje charytatywne, obstawiać swoimi, defraudować publiczną kasę i to znaczy, że z demokracją jest ok, bo odbyły się wybory.
I tacy ludzie jak Ty, żyją w tym samym kraju co ja. Jak nie popaść w depresję?
1
@tbas Pewna grupa użytkowników jest zawsze gotowa bronić a to ruskie podnóżki, a to kościółkowych z lepkimi rękami. Gdzie patola, tam wyskąkuja oni z oburzeniem.
Gdzie ci ludzie się kształtowali?
15
@PatrykBarca "Wstawiasz do dzisiejszej Barcy jakiegoś Davida czy Sorlorha i mają tyle samo goli."
Niektórych niezbyt mądrych wpisów, niestety, nie da się odzobaczyć.
16
Simeone chwali Lewego, Flick chwali Lewego - ciężkie życie hejterów Roberta, trzeba udowadniać, że znają się lepiej na piłce niż topowi trenerzy w branży.