0

Jeszcze mnie trzyma wnerwienie na Raphinhę. Szczęście, że to dowieźli, ale to było legendarne schamienie.

1

Teraz nie daj Boże, żeby wszedł Lewy, a Sorloth wyrównał na 1:1.

Hejterzy Lewego już czają się w swoich norach, gotowi do startu.

13

A ostatnio ktoś dyskutował, że Yamal nie będzie miał wizji podań Messiego.

To skoro tak podaje w wieku 17 lat i dzisiejsze podanie nie było wizjonerskie, to nie wiem co może być większym przejawem wybitnego przeglądu pola.

3

Trzeba koniecznie dorzucić 4 lub 5 bramek na wypadek gdyby Atletico strzeliło tyle samo.

20

Dzisiaj będzie tak:
Szpakowski: Ależ to zrobił Yamal!
Żewłakow: to był Cubarsi, Darku

1

@Kgorecki2500 Ciekawe jest odwiedzać kandydatów z obozów, które nie są naszymi pierwszymi wyborami.

1

In Tiburon we trust!

0

To nie ma rezerwowych? A jak ktoś wypadnie?

1

@JordiAlbion jak był Tusk, też był tłum na Placu Wolności i generalnie Tusk nie gadał nic ciekawego ani nowego. Ale ja łaziłem po tłumie, i stali Konfederaci z hasłami PiS=PO i zagadałem, żeby mi to wyjaśnili, przy czym utrudniałem mu pytaniami.
A najlepsi byli misjonarze z TVPiS, których ludzie ignorowali i grzecznie kazali wypierniczać.

Dla mnie wiec Mentzena byłby powiewem świeżości.

0

Dziękujemy za ten news dobry człowieku i czekamy na kolejny udany felieton.

0

Gdyby nie mecz Barcy i inne obowiązki, dzisiaj udałbym się na wiec Mentzena, żeby poczuć atmosferę z pierwszej ręki.
Ciekawe, czy jakbym zadał pytanie problemowe sąsiadom w tłumie, czy odpowiedzieliby czy dostali szału jak Mentzen na widok tej małej, pyskatej z mikrofonem?
Może udałoby się sensownie pogadać - niczego nie wykluczam.

6

@Popitek12 Pije się alkohol a nie kieliszki

1

Ale długo można już posiedzieć po jasnku.

3

@kazbychu Ta przyśpiewka w porównaniu do tego co wyczyniało się w Kościele za kadencji JPII to Wersal.

1

Dzisiaj, w przeciwieństwie do ostatniego meczu Barcy z Atleti, rywale nie będą po dogrywce kilka dni wcześniej, więc nie spuchną w końcówce, tracąc w niej kilka goli.
Barca jest podatna na kontry Atleti w bardzo dużym stopniu i nie radzi sobie z ich zatrzymywaniem.

Dla mnie mecz bez faworyta.

0

@gumaz Nie siej zgorszenia - usuń ten wpis

5

@Krzysztof1987 Albo nie dostaniesz kasy, bo pracodawca okaże się szarlatanem.
Jest takie powiedzenie: "lepsze jest wrogiem dobrego"

5

@gaucho104 "Czyli dalej się nic nie zmieni" - czyżbyś sam nie wiedział o czym piszesz?

8

@gaucho104 Jakie zmiany? Co masz na myśli, co się zmieni na co, gdy zagłosuję na coś innego niż jest? Słucham. Jestem otwarty na mądre propozycje.

4

@Luciano99 Pamiętaj, że dzisiaj o 17:00 mamy się spotkać, żeby omówić współfinansowanie przez zakład mojej zaocznej edukacji w podstawówce.
"Idziemy z duchem czasu" - tak mówiłeś - "i zakład musi mieć wykwalifikowaną załogę z dyplomami".

1

Ale, że Val Kilmer zmarł? 65 lat - czyli miał przejść właśnie na utrzymanie ZUS-u.
Szkoda, taki młody człowiek

0

Jak to się dzieje, że Flickowi tak idzie, a zawsze jest o 1 mecz od zwolnienia.
Porażka dzisiaj nie da się wytłumaczyć, a z pewnością rozpoczęłaby efekt domina czyli serię porażek.

1

Przy takim wyniku awansuje Sociedad, bo strzelił więcej goli na wyjeździe.

3

@maroon "koalicji 13 grudnia" - to zwrot używany przez fanatycznych wyznawców PiSu, stworzony przez ich propagandę. Używając go schodzisz do poziomu Kurskiego z TVPiS.
Poza tym masz zerowe rozeznanie w sytuacji w kraju. Niesłychane, że tak łatwo możesz akceptować 8 lat PiSu. Kompletnie bezrefleksyjny z Ciebie człowiek

2

Skandal!
Przecież tam podający był na spalonym. Strefa 2 metrów przed i za obrońcą Realu jest strefą spalonego.
Sędzia już drukuje pod Barcę.

5

@Bilon87 Pamiętam jak w latach 90-tych, pewien komuch, tłumaczył mi dlaczego to błąd, że dołączamy do cywilizacji Zachodu.
Teraz widzę, że ten komuch ma swoje reinkarnacje w 2025 roku.

Tacy jak ja, musza bronić kraju przed takimi przesiąkniętymi duchem antyzachodnim jak Ty. I to zamierzam robić, bo widzę, ze braki w poszanowaniu demokracji są u kolegi wielowątkowe.

7

@Bilon87 Podziwiam Twoje horyzonty, podobnie jak innych konserwatystów.

Czyli skoro odbywają się wybory to znaczy, że z demokracją jest wszystko ok?
Można nielegalnie zawłaszczyć Sąd Najwyższy, Trybunał, zrobić dom publiczny z TVP, niszczyć instytucje, łamać kariery ludziom, prześladować środowiska kultury, akcje charytatywne, obstawiać swoimi, defraudować publiczną kasę i to znaczy, że z demokracją jest ok, bo odbyły się wybory.

I tacy ludzie jak Ty, żyją w tym samym kraju co ja. Jak nie popaść w depresję?

1

@tbas Pewna grupa użytkowników jest zawsze gotowa bronić a to ruskie podnóżki, a to kościółkowych z lepkimi rękami. Gdzie patola, tam wyskąkuja oni z oburzeniem.
Gdzie ci ludzie się kształtowali?

15

@PatrykBarca "Wstawiasz do dzisiejszej Barcy jakiegoś Davida czy Sorlorha i mają tyle samo goli."
Niektórych niezbyt mądrych wpisów, niestety, nie da się odzobaczyć.

16

Simeone chwali Lewego, Flick chwali Lewego - ciężkie życie hejterów Roberta, trzeba udowadniać, że znają się lepiej na piłce niż topowi trenerzy w branży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?