0

@BorzyKrzys Głosujesz na Zandberga?

2

@Bulbazaur17 Przychodzi mi do łba taka oto analogia:

Masz piękna żonę. która ma jednak ten defekt, że jest puszczalska. Kilka osób mówi Ci, że ta żona, widywana była z różnymi typami w różnych miejscach. Ty nie dopuszczasz tego do wiadomości, wierząc, że to nieprawda. Wierzysz, że masz piękną i wierną żonę.

Czy z taką wiarą żyje się lepiej? Tak, ale ...

2

Zandberg ostro w TOK FM: "oszust Tusk licytuje się z Mentzenem w rozwalaniu państwa"

2

@Bulbazaur17 Nie rozumiem tej idei wymyślania życia wiecznego dla jednego z ssaków. To stoi w sprzeczności z jakąkolwiek wiedzą, którą dysponujemy.

Jest to czysty wymysł, nie oparty na niczym, poparty przez miliardy wyznawców, przez co w sposób nieuprawniony jest stawiany jako jeden z możliwych i omawiany w sferze publicznej.

Jakie życie wieczne? Życie wieczne czego, jak i gdzie?

1

@Eklerek LR ma zbyt małe zasięgi, a nas, przeciwników "przyjaciela" kobiet jest garstka tutaj.

1

@ikar34 To jest autentycznie taliban po polsku, niestety.
Ale jak zrozumieć jego wyborców, którzy ślepo idą za tymi haniebnymi słowami lidera. Czy jakby kazał im nasrać na własne zony, partnerki to zrobiliby to masowo?

Tu na stronie jest jeden młody wyborca Konfy, który pokazał klasę i powiedział, że tych słów nie da się obronić. Czyli można zachować przyzwoitość.

0

@arasz1819 Nie jest to szczyt moich marzeń, ba to nawet nie pagórek, ale z braku alternatyw ...

0

@D10SLEO To typowa agitka anty Mentzen.

0

@BorzyKrzys Nie Krzysiu, Bążur będzie Cię uszczęśliwiał do niedzieli w 2 turze.

0

@draxidox Materiał mocno tendencyjny, bez dwóch zdań, ale bardziej cierpnie skóra, gdy posłucha się co do powiedzenia ma Mentzen i to wszystko jego oryginalne słowa. To co wygaduje każe zadać pytanie, czy jego poglądy mieszczą się w sferze dopuszczalnej w życiu publicznym.

3

@Starrk To takie proste

2

@koziar Ma dużo, opluwanie może występować w różnych kierunkach - np, odbierając kobiecie prawo do decydowania o sobie i to przez mężczyznę, którego uważam za patusa w tej kwestii.

Mnie opluwa obecność takich ludzi jak Mentzen w sferze publicznej, a patrz, że jakoś ci, których wybieram mnie nie opluwają.

12

@Popitek12

Pozwolisz, że zadam Ci pytanie żart, pytanie suchar:

Czy byłeś już w urzędku skarbowym po pitek?

5

@Roobo "Skrajność sama w sobie nie może być zła" chyba sam nie wierzysz w tę bzdurę, którą właśnie napisałeś?
Wydaje mi się, że skrajne odwodnienie jest bardzo złe, w przeciwieństwie do lekkiego odwodnienia, zatem skrajność jest jak najbardziej za.

Mentzenowcy są strasznie drażliwi. Sami nie macie nic przeciw deklarowanemu rasizmowi, homofobii, mizogini, ale wszystko Was obraża.

Dwubiegunówka?

3

@koziar Ten motyw z Waszymi tłumaczeniami, że głosujemy na tych, którzy nas opluwają jest genialny.
Jednocześnie chłopek roztropek, który obraża 50% społeczeństwa, każąc potencjalnie być inkubatorem dla płody z gwałtu nikogo nie opluwa w Waszych tłumaczeniach, a zauważenie, ze Mentzen jest obrzydliwy wobec kobiet, nazywane jest hejtem

Jak to radykałowie, odwracacie kota ogonem.

1

@Kgorecki2500 Ale Ty mnie oznaczyłeś tu z powodu ...?
Czuję się upokorzony : )

1

@Pawlak1992 Zapłodniłeś jakąś trzecią i czwarta dziewczynę? Przyszły z kreskami na teście ciążowym?

0

@Batys Jestem przekonany, ze tym którzy piszą i oglądają umyka wiele szczegółów. To nieuniknione

2

@Batys Można robić co się chce, ale nie znaczy to, ze to nie jest głupiutkie.
Potem pytanie, jak ktoś kto ogląda mecz kątem oka, może rozmawiać na temat tego meczu?

2

@Kondziubarca Czy to jest stan umysłu oglądać Brauna u tego youtubera czy nie?
Tak się upewniam.

9

@Bolton Biologicznie wygląda na 52, więc 5+8=13 lat.

11

@don'T.R.I.P.e Flick pracuje metodycznie, styl gry zespołu się nie zmienia. W Bayernie 2 sezony miał świetne, a nawet odpadając z LM, zdominowali PSG potężnie.
Nie wszystko może być zawsze idealnie, ale chciałbym, żeby Flick został naszym Fersusonem i potrenował z dekadę.

0

@ShawnC Wiem, ale porządnego trenera też mamy przez 1 sezon.
Uświadomię Ci jakim świetnym piłkarzem w Bayernie u Flicka był Goretzka, a jak zjechał z formą po jego odejściu.

6

@Tasde Dzisiaj w programie ekonomicznym podali szacunki, ze przeciętny Amerykanin na wojnie cłowej dopłaci ponad 3 tys dolców rocznie.
Poza tym Europa i świat mają deficyt w sferze usługowej w relacji do USA i tu jest potencjał by Amerykanów uwalić. Trump zdaje się nie rozumieć ekonomii.

0

@Fantastyczny Chłopiec I co, Nico zostanie luksusowym rezerwowym?
Na razie nie wiadomo, czy będzie kasa na kogokolwiek, a Ferrana jako zmiennika nie pozbyłbym się nawet po przyjściu Nico. Ten "moment" trwa już od wielu miesięcy pod okiem trenera.

0

@ShawnC "Mógłby być" to gdybanie, szczególnie w naszej sytuacji finansowej.
A gole Ferrana z tego sezonu to fakt i faktem jest, że ma pozytywny wpływ na wyniki.
Tak łatwo znaleźć gracza, który robi swoje i nie narzeka na bycie rezerwowym?
Trzeba go doceniać, a nie podważać.

7

@Fantastyczny Chłopiec Odejmij jego wkład w ten sezon i Twoim zdaniem bylibyśmy tam gdzie jesteśmy?
Nie rozumiem Twojego komentarza

1

@Rupert_Haubica Absurdalny komentarz. Krytykujesz najlepszego zawodnika na murawie, który zapewnił nam awans genialna asystą, pomijając to, że jak na 17-latka, zagrał wybitny mecz i jako 17-latek podejmuje na ogół świetne decyzje.
Skrzydłowy czasem musi zagrać pod siebie, a co dopiero będąc tak młodym

0

@lucca87 Wiele osób zapomina, że Atletico u siebie nie przegrywa

0

@Cvzx Skąd Ty możesz wiedzieć, że Yamal nie będzie miał świetnie ułożonej stopy?
Jeszcze niedawno, ktoś podobnie absurdalnie stwierdził, że Yamal nie będzie miał tej wizji podań, czemu wczoraj zaprzeczył.
Yamal ma bardzo dobrze ułożoną stopę, a jak na 17-latka, wręcz rewelacyjnie. Wiele strzałów przechodzi niedaleko bramki. Za 2, 3 lata, powinien strzelać po kilkanaście bramek na sezon ligowy, o ile nie więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?