1

@ZygmuntTrzeciFaza Wspólne głosowania to najbardziej absurdalny argument przytaczany na ogół przez Konfederatów.

2

Zagranica nas rozpija

1

@ZygmuntTrzeciFaza Wystarczy brzmieć tak samo jak PiS

4

Przejechać się telekomunikacją? To hit!

0

@D10SLEO To Ci wyszło, he he

1

@tomcias10 Ale bzdety wypowiadane z pewnością siebie tak Ci imponują?

0

A Nawrocki też wygląda jakby wyszedł z kopalni - może coś jest nie tak z oświetleniem?

0

@MessiSuarezNeymar Z Moskwy to chyba przysłali Ci głowę

0

@Natenczas Spokojnie wypunktował tego pisowskiego nieudacznika, i wcale sie w czasie tej debaty flagi nie wypierał, czyli nawet tu kłamiesz.

0

@turhiay Musisz mieć niezdrową obsesję, skoro to dostrzegasz

0

@Lukasz999 A zauważyłeś w swoim fanatyzmie, co było przedmiotem pytania?

1

Czyli kompetencje Nawrockiego to wręczanie tęczowej flagi?

0

@D10SLEO Masz kwalifikacje na prezydenta

0

@Natenczas Ale ja z tą Waszą głupotą musze się mierzyć ...

0

@Rifek Chyba właśnie się rozchodzą, bo się przerzedziło.

0

@michal26 Biejat jest naturalna a nie nijaka. przynajmnije gada na temat, a nie zajmuje się kontrkandydatami.

1

Pani z Koalicji zadaje trudne pytanie współkoalicjantowi a nieprzytomna konserwa mówi, że oni wszyscy robią co Tusk każe - tak wnikliwi są konserwatyści.

13

Bążur ma chyba nagły skok ciśnienia na twarzy.

1

A na zapleczu TVP dramat - nie wpuszczają niezależnych dziennikarzy TV Republika. Tak umiera wolność w Polsce!

0

@Kozinho. Tragicznie odpowiadał.

0

@KrychaFCB A Ty zawsze trzymasz z dinozaurami? Nic się nie zmienia i basta!

0

@Natenczas Nie wiem, nie jestem niczyim lizusem, jak Ty. Więc zapytaj Trzaskowskiego.

0

@turhiay Przecież atakował PiS i PO - Czy ty jesteś przytomny, człowieku?

0

@D10SLEO Może mówić o swoim programie, a zachowuje się jak naganiacz Nawrockiego

0

@MessiSuarezNeymar Nie błaźnij się. To jest co najwyżej długopis Kaczyńskiego, wielokrotnie skompromitowany udziałem w łamaniu prawa

2

Stanowski jako przyboczny Nawrockiego - cieszy jego niezależność

1

Spijacie miód ze słów pana Bążura

1

@michal26 Wycofaj ten pierwszy akapit - to nie licuje z Twoja powagą. Poza tym szkoda bana.
Mówię o odpowiedzi do kolegi

1

@michal26 Kompromituje czym. Zauważyłem, że odkąd Szymek prześladuje Sławka, nie kierujesz się tym jak Hołownia wypada, ale masz dyżurne zdanie.

6

Poza Hołownią i Senyszym, cała reszta brzmi jakby Kaczyński rozpisał im wszystko na kartkach.
PS. A dlaczego nie ma Mentzena?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?