0

@LOPEZ16 Nie do końca, sam Fermin miał 2 dobre okazje, a kilka razy Barcy zabrakło ostatniego podania w świetnie zapowiadających się akcjach.
Przecież do czasy gdy wynik brzmiał 1-2 dwumecz był zamknięty. Po 3 golu niby coś tam mogło się wydarzyć, ale więcej tu paniki na LR, niż faktycznego zagrożenia.

0

@Stinger_ A Real prowadzi 2 bramkami? Najpierw musi je strzelić i twierdzę, że nawet to, jeśli się uda to z wielkim trudem.
Jednak jestem spokojny o metodyczny Arsenal.

Barca mnie nie do końca przekonuje defensywnie. Arsenal moim zdaniem jest bardziej poukładany od tyłu. Barca gra nieco szalona piłkę.

5

A ja uważam, że taka porażka przytrafiła się w analogicznym momencie co porażka Argentyny z Arabami na MŚ i jest to moment optymalny.

Oba zespoły miały długą serię bez porażki i wiadomo, że to potrafi nieco uśpić.
Na Argentynę zadziałało to pobudzająco, dzisiejszy mecz też może zadziałać na Barcę ożywczo.

0

@rado_Barca Twój wpis ma sens - w alternatywnej rzeczywistości.

10

Dojdzie do tego, ze Flick będzie musiał przepraszać La Ramblę za awans do półfinału. Ale mam polewkę z niektórych.

Atmosfera stypy. Hansi przeproś LR

0

@Stinger_ Przecież BVB wygrało 2-ma bramkami i nawet nie było blisko awansu.
Moim zdaniem Barca może była nieco zbyt pewna siebie.

A Arsenal wyjdzie na Real na innym mentalu. Tak przynamniej zakładam. Nie wierzę, że Kanonierzy odstawią taki przedstawienie jak Barca dziś. Londyńczycy grają równo i powtarzalnie.

1

Barca zagrała na wynik, mając wielką przewagę, a u niektórych stypa jakbyśmy odpadli.

0

O kurka, xG 3.85 - 0.49.

Ale udało się przetrwać. Swoją drogą PSG miało 5-1 w dwumeczu, a w 93 minucie piłkarz AV miał piłkę na nodze na 5-5. Zatem faworyci mieli mocno pod górkę.

0

@FCB24 Nie w takim sensie jaki insynuujesz.

1

Zero strachu o wynik. Barca jest bardzo niechlujna, wręcz irytująco niechlujna a i tak bez problemu otworzyła kilka akcji, które przy jednym, lepszy finalnym zagraniu powinny dać 100% sytuacje. Ostatnie podanie do poprawy i powinny paść bramki.

Flick zawsze w przerwie wyciąga wnioski, w 2 połowie nastepuję poprawa, zakładam, że gol dla Barcy jest kwestią czasu.

1

Bez Pedriego ale z Martinem, spodziewam się szybkiego hattricka Sule, który ma staż w Wielkim Bayernie i potem będzie gorąco. Nie wiem czy decydujących goli czyli 4 i 5 też nie strzeli Sule.

0

@FCB24 O ludzie, Twoja odpowiedź mnie załamała, jak swego czasu komentarze krytykujące Leo za porażki Argentyny.
Nie, dlatego, że Leo pokazywał znakomity poziom, a wielu kolegów nie dojeżdżało. W reprezentacji Leo pokazał, że obudowany odpowiednimi zawodnikami, z kompetentnym trenerem, może przenosić góry, a wylewały się komentarze w Twoim stylu teraz (prawdę mówiąc znacznie, znacznie gorsze)

0

@maroon Coś bardzo jednostronnie myślisz kolego.

0

@FCB24 Na pewno nie Messi.

14

Jestem spokojny bo w zespole nie ma Alby.

1

@maroon A jest czy był zakaz kontaktu z ruskimi? Chyba nie, ale o czymś to świadczy.

8

Kompletnie nie mam dziś obaw przed meczem. Uważam, że będzie to formalność.
Nie ma żadnych realnych podstaw by twierdzić, że Dortmund może cokolwiek nadrobić.
Formalność, więc obejrzę sobie starcie dla relaksu.

4

@mmaciass Bardzo wygodnie dla Ciebie.

Widać jedne cyrki Cię oburzają, a inne lepiej przemilczać.
Dla mnie cyrkiem jest ksenofob, rasista, homofob, mizogin i obrońca płodów z gwałtów w przestrzeni publicznej.

5

@mmaciass Takie, że kandydat każe nosić płód gwałciciela? I taki kandydat powinien mieć wg Ciebie miejsce w debacie publicznej?

11

@KrychaFCB Ok, ale kłamie, czy mówi prawdę? Piątek dogłębnie prześledził wcześniej powiązania z szemranymi typami z rosyjskiej sfery wpływów Macierewicza i Rydzyka, który wypłynął w Polsce po uprzednich wizytach w Rosji.
Tam od tych powiązań było ciemno.

Pamiętaj, że Konfederacja przez umiarkowanych wyborców uważana jest za skrajnych radykałów, a ich poglądy niekoniecznie mieszczą się w ramach cywilizowanej debaty - tym bardziej w mediach publicznych.

"Szczujnia" - tak o tym materiale może powiedzieć radykał.

0

@Prorokk Trzeba uczciwie powiedzieć, że trzech liderów w sondażach prezydenckich nie wypada dobrze w debatach.

3

@Criss18Barca Ale co masz na myśli o tym, że zaczęło mu odbijać? Do 2010 roku czyli zgonu Lecha Kaczyńskiego, polska polityka trzymała poziom.
Potem brak Lecha spowodował, że to Jarusiowi odyebało po całości.

Myslisz, że TVPiS z Kurskim byłoby możliwe gdyby Lech był prezydentem? Myślisz, że nocne obrady i rządy Sasinów i podobnych tworów miałyby miejsce z Lechem jako prezydentem?

To Jarosław zdecydował o pogrzebie dobrych standardów w polskiej polityce.

2

@Criss18Barca W czym? Tuż potem rozpętała się krucjata smoleńska PiSu i tak zrodziła się polityka trumienna konserwatystów w Polsce, która trwa do dzisiaj.

To oczywiście w ramach szacunku do opozycji

4

@FCB_dimiC Bo to jeszcze wydanie z wczoraj.

2

@panczo Wszelkie TikTokowe mity na temat pana Sławka prysły jak bańka mydlana. Generalnie obkuty w formułki i opinie, które powtarza jak katarynka. Senyszyn totalnie go obnażyła np. precyzyjnym pytaniem o rolnictwo.

Nie czuje się dobrze w wymianach bezpośrednich i było widać, że na początku debaty w wymianie z Hołownią lekko się zagotował. Gdyby nie te sondaże i widziałbym go pierwszy raz, to bym pomyślał, że to taki przeciętniak jak kilku kandydatów z drugiego rzędu.

0

@Damiain W czasie takiej debaty nie zawsze chodzi o jakość argumentu, ale o to żeby do rywala coś przykleić, czyli w tym wypadku niekonsekwencję.
Technicznie kopiowanie czyichś dobrych rozwiązań, a bycie uległym to inne sprawy.

Pamiętaj, ze debat nie oglądają tylko ludzie inteligentni - w końcu ponad 50% zagłosowało na podnóżek Kaczyńskiego Dudę, który demolował prawo przez całą 1 kadencję.

16

Śniła mi się debata prezydencka a w niej Hansi Flick powtarzał, że ma największe szanse na wygranie z Interem w następnej rundzie.

2

@Deathwing112 Jeśli atakuję, to uczciwie, a nie za darmo.
Nikt nie zmusza Mentzena by się kompromitować swoimi wypowiedziami - to nie jest obowiązkowe

5

@AlexDark00 Mnie nikt nie opluł - Ty zresztą jesteś słynny z bycia skompromitowanym swoimi wykładami, więc oszczędzę sobie marnowania czasu
@QQL5 Niestety, Twoje obsesje nie są moimi

12

Co do nieobecności Trzaskowskiego na debacie, nie da się tego wytłumaczyć w rozsądny sposób. Generalnie TV Republika strolowała Bążura pierwszorzędnie, pokazując spory profesjonalizm i o dziwo obiektywność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?