Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Zmieniając temat - spacerek Bostonu w 1 meczu z Orlando. To wyglądało jak walka małego kangura z Orlando z 30-tonowym wielorybem.
1
@blakkudium Potężnym Kuflem Potężnego Niemieckiego Piwa
0
A w sprawie objęcia fotela papieskiego, nie lepiej by było gdyby to było dziedziczne?
1
@blakkudium Potężny Bayern potężnie zaleje się piwem z okazji odzyskania tytułu mistrza Potężnej Bundesligi.
1
@Kgorecki2500 U mnie żurek, sałatka warzywna, biała kiełbasa z chrzanem, babka czekoladowa i ileś tam innych dodatków, ale raczej bez obżerania się na umór.
1
@fart Na łazienkowskiej Lech stawi się z szufelka i zmiotką i uciszy zielony tłum
2
@michal26 Czyli u Konfederacji na bogato? : )
6
Mamy to. Lech wraca do gry o tron.
1
Dowieźcie to Lechici
0
Gdyby chcieć poszukać w Europie, w tym sezonie, piłkarza, który strzelił najwięcej urodziwych goli, Sousa byłby w ścisłej czołówce
12
Naprawdę jestem zbulwersowany tym faktem językowym, ale zwolennicy pozostania Onany w United to onaniści?
0
@RoberDzik Rozum mówi Raków, serce Lech
1
Golizadeh odznacza się nieprzeciętną inteligencją piłkarską jak na warunki polskiej piłki kopanej.
1
@Ostatnikrwawygang A teraz zrobiłeś coś czego nigdy typowy labambiarz nie zrobi, czyli użyłeś zwrotu "Racja, mój błąd"
8
Szymon Marciniak okrada Lecha z nielegalnie zdobytego gola.
1
@Ostatnikrwawygang Formalnie rzecz biorąc, nigdzie w swoim wpisie nie wyraziłem zdziwienia wszechznawstwem labambiarzy. Stwierdzam to co wiadomo, że ludzie tu często wypowiadają się bez odpowiedniej wiedzy.
2
@Ostatnikrwawygang O tej łamliwości kości, lekarka na łamach TOK FM, mówiła, że czasami objawia się tak, że zaraz po wydobyciu dziecka z łona matki, czaszka rozpada się na kawałki. To są niesłychane historie, dla nas niewyobrażalne, a ludzie wydają opinie nie mając pojęcia o temacie.
1
Bądźmy cierpliwi, skoro przeskoczył jeden poziom adaptacyjny, będzie w stanie to zrobić po raz kolejny przeskakując na kolejne szczeble kariery.
Jak w NBA, nie ważne co teraz umiesz, ale jaki masz potencjał rozwojowy, a skoro nasi redakteiros mają go na radarze od jakiegoś czasu i sygnalizują progres, należy z optymizmem czekać na przyszłość
0
@PolskiBarcelonista10 Zgoda, on już praktycznie się skończył. Lata grania od 9-17 roku życia odcisnęły na nim bolesne piętno.
3
@Encore Houston było najbardziej pożądanym rywalem przez wszystkich - ten zespół ma o wiele lepszy bilans niż potencjał.
19
To żeście wymyślili z tą ankietą.
Następnym razem, jak wypadnie Szczęsny proponuję zrobić ankietę, z pytaniem, kto go zastąpi i będzie to wyglądać tak:
- Pena
- inny piłkarz
25
Wczoraj śmietankowi byli rozczarowani naszym golem w doliczonym czasie gry, dziś my jesteśmy rozczarowani ich golem po 90 minucie.
Nie ma co tego rozdmuchiwać, takie jest życie kibica. Ważne, że przewaga w tabeli została zachowana
1
Mogą grać do usranego rana, a Real i tak nie strzeli gola w tym meczu
1
Hi hi hi, zaśmiała się królewna
4
Przyjemnie patrzy się na te męki Realu z Madrytu.
0
Meczycho w Denver. Jokić i spółka nadrabiają powoli dystans do gości. I mamy to co lubimy w play-offs czyli walkę na 100%, z twardą defensywą, stąd wynik 49-53 do przerwy.
2
Harden 15 punktów w 1 kwarcie przeciwko Denver - gra koncert i robi co chce. Nie do zatrzymania, jak za najlepszych czasów. Denver na razie dość bezradne
1
@konajoncek Nie przypisywałbym de Jongowi win obronców. Przy asekuracji pomylił się, ale mógł go zmylić nadbiegający Martinez. De Jong ma w meczu sporo udanych rozegrań i dryblingiem, kółeczkiem potrafi skutecznie pozbyć się ogona oraz rozprowadzić piłkę.
0
@Majkel34 Ja też. Do tego zespołu pasował będzie spektakularny stadion.
0
@Roobo
Domański nie miał obowiązku wypłaty subwencji, bo w tle była bezprawnie działająca Izba SN i niejasna decyzja PKW, sprzeczna wewnętrznie. Czyli dalekosiężny skutek bezprawia pisowskiego.
Kontrasygnata dotyczyła nielegalnie wybranego sędziego, zatem decyzja Tuska była pokłosiem bezprawia PiSu.
Bezprawne przejęcie TV? Ale przez PiS? Przy przyjmowaniu ustaw dotyczących KRRiTV PiS złamał prawo i nie uwzględnił decyzji Trybunału Konstytucyjnego.
"Wciąż nie jest wykonany wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 2016 r., który uznał za niekonstytucyjne pozbawienie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji udziału w powoływaniu i odwoływaniu władz TVP i Polskiego Radia"
Poza tym, TVPiS przez wiele lat łamał rażąco statut i założenia TVP takie jak "programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki" ..." cechujące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu". Upartyjniona KRRiTV nie reagowała na bezprawie, a Duda to zaklepał i pilnował.
Czyli w TVP mieliśmy i KRRiTV panowało bezprawie, zatem o jakim bezprawiu Sienkiewicza mówisz? O bezprawnym zakończeniu bezprawia? I łamaniu prawa, które powstało z naruszeniem Konstytucji.
Ostatniej sprawy nie badałem, ale to pewnie podobne wydmuszki.
Słowem, chętnie opowiadasz się po stronie pisowskiego bezprawia (zero zdziwienia - tak robi Mentzen), a za pokłosie bezprawia w Polsce obwiniasz nie tę partię co trzeba