Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Szkoda że Real przegrał i odpadł
@Jakchcesz
0
@FCB_dimiC Udowodnij, że to są moje komentarze.
5
Co do Interu, to do dwumeczu z Wielkim Bayernem byli niemal nieprzemakalni w defensywie, jednak Bawarczycy obnażyli ich i to całkiem mocno. W końcu stracili 3 bramki i musieli drżeć o wynik do ostatnich sekund rywalizacji.
Na pewno zespół z rysem defensywnym, ale mam wrażenie i to silne, że ten Inter jest słabszy od tego sprzed 2 lat. Wielki Bayern swobodnie operował w okolicach pola karnego Interu, lecz zabrakło im nieco kreatywności pod bramką rywali, oraz skuteczności bo sytuacje były. Również zabrakło Niemcom dyscypliny pod własną bramką, a 2 z 4 bramek stracili tuz po strzeleniu własnych goli. Zatem zawiodła koncentracja.
Barca ma potencjał by ten włoski mur przebić, oceniam Inter na słabszy od Barcelony, a skoro trapiony kontuzjami (brak Musiali, Daviesa) Wielki Bayern tyle razy skruszył tę defensywę, nie widzę powodów by Barca nie zrobiła tego częściej.
2
Przed meczem Arsenalu byłem absolutnie spokojny o wynik, ponieważ Arsenal gra mecze na zasadzie kopiuj - wklej. Im się może zdarzyć nieco słabszy mecz, ale nie ma mowy o zapaściach.
Co ciekawe prześledziłem ich wyniki z ostatnich sezonów i porażka trzema bramkami przytrafiła im się w kwietniu 2023 roku z Manchesterem City. Zatem nie było niemal żadnego zagrożenia, a tym bardziej z tak chaotycznie grającym rywalem jak Real.
I xG Realu po 1 połowie to potwierdzało, bo wynosiło żenujące 0,11.
1
@mekston Odniósł Wielką Porażkę i niezasłużenie odpadł.
42
Uwielbiam zapach wyeliminowanego Realu o poranku.
0
@PatrykBarca Na pewno sięgnięcie po tytuł majstra Niemiec będzie wiekopomna chwilą w jego sportowym życiu. Szkoda, że Kane nie zawodzi, ale z kolegami to już bywa różnie.
1
@Pawel13sz Ale powiedz mi dlaczego miałaby tak zagrać? Czy w jakimkolwiek meczu na noże Barca wyglądała na wczorajszą?
Flick i ekipa byli pewni awansu, dlatego Pedri zagrał zaledwie ostatnie pół godziny. Nie wyszedł lider defensywy Martinez, a spotkanie kończył Eric Garcia.
Moim zdaniem Flick był pewien awansu, a chłopaki zbyt pewne siebie.
Z Yamalem i Raphą w słabej formie, Barca stworzyła sporo groxnych sytuacji, więc nie widzę żadnego problemu.
Motywacja, mental na Inter będą odpowiednie, oby nie zabrakło pary w nogach.
1
@Pawel13sz Duże, w dobrej dyspozycji fizycznej duże. Skoro Xavi 2 sezony temu z nimi powalczył w kontrowersyjnych okolicznościach, zakładam, że Barca Flicka będzie skuteczniejsza.
Ale Inter to zdradliwy rywal, więc trzeba podejść do nich z wielkim szacunkiem. Bez strachu, ale z szacunkiem. To szczwane włoskie lisy.
0
@Pedri16Future Bayern powinien być naturalnym wyborem każdego kibica.
0
@Smrodek Jakby moim wodzem był Mentzen to tak, a jeśli Bążur to by nie wypadało.
3
Ale przyznajcie, że gdyby ktoś Wam powiedział przed meczem, że Dortmund strzeli 4 gole w 90 minut, obleciałby Was strach?
0
@RomanGroza Oj nie, Barclonę może czekać Wielki Łomot od Wielkiego Bayernu.
2
Zapraszam wszystkich dziś na 21:00 do Mediolanu, gdzie Wielki Bayern będzie grał z Interem, który łudzi się, że jednobramkowa przewaga z pierwszego meczu, da im awans do 1/2 LM.
Wielki Klub z Bawarii jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji.
0
@Ls0811 Ja nie mogę usuwać konta ze wstydu za Ciebie i innych konserwatystów z La Rambli. Prosisz o zbyt dużo.
0
@MessiSuarezNeymar Może ze wstydu?
1
@RosjaninBut No pewnie, że tak. Więc jaką my mamy siłę, skoro z Raphą i Yamalem grającymi tak jak wczoraj tworzymy tyle sytuacji?
0
@Toretto No jednak cos niecoś ogarnął skoro jesteśmy w 1/2 LM. Szybko zapomniałeś o meczu w Barcelonie, gdzie tridente brylowało
1
@Toretto Nie każda znakomita sytuacja kończy się strzałem na bramkę, ba nawet nie zawsze kończy się strzałem.
Dlatego ogląda się mecze w TV a nie na flashscorze, co?
1
Po obejrzeniu skrótu meczu, można stwierdzić, że Barca miała 4, 5isytuacje, z których powinna strzelić gole, a kilka kolejnych rozbiło się o brak ostatniego podania,
Zatem jeśli mówimy ile goli Dortmund mógł strzelić, można to łatwo skontrować dogodnymi sytuacjami Barcelony.
Zatem wynik 3-1 nie jest zbyt niski wobec przebiegu meczu - co najwyżej odzwierciedla przewagę Dortmundu. Gdyby Barca była skuteczna, równie dobrze mogło być 3-3, a nawet skończyć się wygraną Barcy.
0
@BorzyKrzys Mamy manifestację "normalnego" konserwatyzmu w postaci Konfederacji i PiSu, którzy z umiarkowania raczej nie słyną.
Nie wiem ile masz lat, ale jakbyś chciał zobaczyć normalny konserwatyzm, to musiałbyś się cofnąć ok 20 lat. Ja pamiętam, co to konserwatysta, którego da się szanować. Więc to nie moje urojenia, a zapaść standardów konserwatyzmu.
0
@BorzyKrzys Nie wrzucaj uciętych filmików, to nie przeczytasz moich odpowiedzi o tanich chwytach. Niestety tutaj na LR w swej masie stosujecie tanie chwyty i upraszczanie wszystkiego.
Oczywiście wyśmiewam komentarz o smutnym i wąskim spojrzeniu na rzeczywistości. Już to Tobie i Twoim kolegom wyjaśniałem - cenię konserwatyzm, nie cenię radykalnego konserwatyzmu. W Polsce umiarkowani konserwatyści niemal nie istnieją. Tu na LR mamy dominujący odłam radykalnego konserwatyzmu.
Polski konserwatyzm razem z węgierskim, to nie konserwatyzm o wysokiej kulturze. To chłop z cepem wymachujący na lewo i prawo bez zastanowienia, o niskiej zdolności do refleksji. Takiego konserwatyzmu nie trawię.
Ale jasne, skoro nie cenię polskich konserwatystów, to lepiej zrzucić na mnie czyli autora tej opinii, niż mieć jakąś autorefleksję. Wiadomo, że jak brakuje urody, lepiej obwiniać złych facetów, niz spojrzeć na siebie.
2
@clyde Tak, tak, Holecka to był przy kimkolwiek szczyt obiektywizmu. Co Ty dziewczyno masz w głowie?
Właśnie dlatego z Holecką powstały przeróbki na TV Korea PŁN.
Czasami warto się zastanowić co się pisze.
1
@wyrek Najwyraźniej nie masz pojęcia czy była TVPiS. To nie przypadki, tylko zmasowany nieustanny atak na Tuska.
Stawiasz bezsensowny znak równości między słabą obecną protezą TV a katastrofalną TVPiS, gdzie propaganda lała się non stop
2
@LOPEZ16 Ale dlaczego mam krzyczeć - szanuję Twoją opinię, choć mam inną.
Rywalizacja z Benficą pokazała, że ten zespół ma wielki mental i nie pęka nawet w 10. Ale być może rzeczywiście brakować pary, stąd złudne wrażenie, że Barca wysiada mentalnie. Może to zmęczenie, połączone ze świetnym wynikiem pierwszego meczu, dały taki placek dzisiaj.
Barca awansowała pewniej niż chwalone pod niebiosa PSG. Nie da się grac meczów ideałów cały sezon. Najważniejsze, że czekamy na rywala a 1/2 LM to ogromny sukces tej ekipy i szanujmy to.
1
@LOPEZ16 Tak, byłem spokojny, bo ta Barca w odróżnieniu od Barcy z ostatnich sezonów ma jeszcze dodatkowe biegi i je regularnie wrzuca, co dziś uczyniła po utracie 2 bramki.
Spokój dawała mi też jakość Borussii - to mocno ograniczony zespół.
0
@Bzyczekk O czym Ty piszesz, człowieku? Przecież Barca miała 3 bramki zapasu na kwadrans przed końcem rywalizacji.
Straciła jeszcze jedna bramkę i skończyła z 2 golami zapasu, mając pół składu w wieku 17-22 lata i wpuszczając Garcię na zmianę, czyli człowieka, który się nie nadawał do gry w naszym klubie.
Borussia nawet nie była blisko awansu. A jeszcze Barca miała swoje sytuacje i nawet fatalna forma Fermina i Raphinii nie połozyła dwumeczu.
Porównanie mocno na wyrost, z pominięciem okoliczności, czyli spokojnego prowadzenia Barcy dwoma lub trzema bramkami przez większość rywalizacji.
0
@LOPEZ16 W 75 minucie było jeszcze 1-2. Czego miałem się bać przy tym wyniku?
Po co podajesz staty z Bundesligi, LM to inne rozgrywki, co pokazała Borussia w zeszłym sezonie.
0
@barcelonaLM Przeproś mnie osobiście za Inter, W półfinale zagra Wielki Bayern i nie siej mówić inaczej.
0
@BorzyKrzys I to jest mój krajan z Poznania. Brawo za ten głos rozsądku!