Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo OK. To idziemy głosować na przyjaciela zgwałconych kobiet.
0
@Prorokk Ja obstawiam, że on miał cos z psychą. Przecież on z tym Reddickiem Bowe, okładał go jak worek treningowy i nagle, nie wiedzieć czemu, zaczął lać go po jajach. Tysona się przestraszył, podobnie Lenoxa - to było widać.
Coś miał z ta głową, ale stylistą bokserskim był pierwszorzędnym.
1
@arasz1819 Ci ludzie naprawdę reprezentują intelektualną Polskę C.
Doszukać się tu kontekstu politycznego, albo łgać, że we wpisie o tym piszesz nie o tym, choć odnosisz się do tego. Makabra jakaś.
0
@Prorokk Potwierdzam i to z wypiekami na twarzy. Uwielbiałem gościa. Ile on nam dostarczył wspomnień ...
2
@draxidox A ile procent czasu stanowią takie treści w obecnym TVP?
Oglądając TVP Info nie byłem w stanie natrafić na tego typu programy, więc zastanawiam się, czy nie działa schemat wstawiania kilku fragmentów miesięcznie i katowania ich na necie.
Tymczasem, takie treści (i znacznie gorsze, bo tu mowa o garniturze) latały po TVPiS od rana do wieczora.
1
@Ojciec5tkidzieci Nie, nie oceniasz, tylko łżesz w żywe oczy. Napociłeś się jak tu wyłgać się z absurdalnego pytania, i tylko się kompromitujesz.
Znowu odwracasz kota ogonem - odniosłeś się do występu znanej polskiej wokalistki w kontekście czystej wody. Zadając pytanie "To jest ta mityczna czysta woda?", sugerujesz, propagandowy politycznie charakter tego programu. Bo gdyby było inaczej, zadawanie takiego pytania nie ma sensu. (o czym wiesz doskonale, ale nie masz honoru by uderzyć się w pierś)
Mityczna czysta woda, miała dotyczyć apolityczności, więc Twój komentarz poraża absurdalnością i nietrafnością.
Kolejna kompromitacja, po filmiku z Twittera. Pamiętaj nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm. Ty koniecznie musisz kogoś obsikać po nogawce, bo byś oszalał.
Lądujesz na wieki, wieków w ignorowanych, jesteś tragiczny człowieku.
0
@RafiVeB Ad personam pozawalam sobie, bo mój "ulubieniec" pozwolił sobie wcześniej wypaczyć moje wypowiedzi, a w zasadzie ich nie zrozumiał w innym wątku.
Tylko człowiek z zaburzeniami rozpoznawania rzeczywistości może stwierdzić, że obecnie mamy propagandę na poziomie PiS.
Skoro pytasz o faktyczny poziom propagandy - gdy miałem włączony TVP Info (gościnnie u rodziny) w roku 2024 głownie natrafiałem na neutralne materiały w środku dnia.
Gdy to samo robiłem do roku 2023, zawsze były krzyczące paski na temat Tuska bądź jego akolitów. Poziom, natężenie, poziom agresji, zaangażowania funkcjonariuszy pisowskich był i jest niezrównany. Nie miałem problemów by natrafić, a w zasadzie trudno było nie natrafić na propagandę pisowską.
Pytanie co ma do czystej wody ma goszczenie w studio uznanej polskiej wokalistki, Urszuli Dudziak? Bo kompletnie nie rozumiem.
1
@Walker To ja jednak kolegę poproszę o wywoływanie
3
@Ojciec5tkidzieci Czysta woda wobec Urszuli Dudziak? A to jakaś reżimowa wokalistka, która tym występem zaatakowała Twoją prawicową wrażliwość?
Jakiś słabszy dzień masz chyba dzisiaj?
3
@zuang1995 Co za bzdura, zabójca krzywdzi innych, pozbawiając ich życia, do czego nie ma prawa. Prostytutka zarządza własnym życiem.
Pytanie o żonę prostytutkę jest bezcelowe. Liczy się jej perspektywa. Nie wziąłbym za żonę prostej dziewczyny, która przeklina więc co to za pytanie w ogóle?
A skąd wiesz, ze gwiazdy porno, czy prostytutki nie mają szacunku pewnych grup odbiorów? Może Twój szacunek jej nie jest potrzebny do szczęścia?
A gejów trzeba bronić? A zrobili coś złego?
Moim zdaniem linia Twojej argumentacji jest słabiutka. Więcej tu świętego oburzenia niż konkretów.
1
@maroon Ale wykręty, PiS popiera Nawrockiego, bo ten podpisuje się pod ich linią dewastacji państwa demokratycznego, zatem z chęcią podtrzyma wszelkie patologie rządów PiSu i będzie 100% kukłą w rękach Kaczyńskiego, czyli dokładnie jak Duda. Dlatego też jest fetowany w TV Republika, czyli TVPiS bis.
Posłanka Pawłowicz i poseł Piotrowicz z Trybunału również nie identyfikują się z PiSem obecnie, tylko są uczciwymi sędziami, podejmującymi rzetelne decyzje .
Twoje wyobrażenie na ten temat, brzmi jak wykład komucha o złym Zachodzie - tyle samo w nim wnikliwości i prawdy.
6
@Pawlak1992 Twoim zdaniem? Twoje zdanie wynika z bardzo zawężonego światopoglądu, więc trudno traktować je na poważnie.
To tak jakbyś napisał, że skoki na bungee to zaburzenie psychiczne, bo Ty wolisz zbierać grzyby. Zabawnie się Ciebie czyta
0
@maroon Jakie to ma znaczenie?
Ty naprawdę masz ludzi za idiotów, tak jak Kaczyński.
Kandydat niezależny - Karol Nawrocki.
3
@Eklerek Ciekawe pytanie, ale nie jest, to problem rodziny, a dziewczyna ma prawo do takiego życia jak chce. Ona nikogo nie okrada, a decyduje o własnym życiu. Dla wolnościowców to oczywiste, gorzej z konserwatystami. Dziecko to nie własność rodziców.
Równie dobrze dziewczyna, która wybiera karierę sprzątaczki, krzywdzi rodziców, którzy są ambitnymi lekarzami.
5
@Pawlak1992 Picie alkoholu jest niemal zawsze złe, więc porównanie jest niezłe. Z tego można wyłączyć tylko okazyjne wypicie czerwonego wina, bo ma właściwości antyrakowe. Alkohol to nie lek na przeziębienia, jedynie jako składnik bardziej złożonych mikstur.
Nie ma jednego, poprawnego wzoru moralności. Dlatego wydaje się, ze grubo się mylisz.
3
@Eklerek Kradnąc krzywdzisz innych, we wspomnianych branżach, co najwyżej siebie. To kolosalna różnica.
Doczytaj co znaczy hipokryta, bo chyba błędnie użyłes tego terminu.
0
@maroon Naprawdę teraz udajesz? Pominąłeś pierwsze i ostatnie zdanie i udajesz, że się zgadzamy.
Tu czasami przydałaby się zakładka "wtórni analfabeci" obok "obserwowani" i "ignorowani"
Proszę, powiedz, że tylko udajesz.
3
@Pawlak1992 Ty nie mów nikomu z czym ma kojarzyć się seks, bo niektórzy lubią się zabawiać bardzo ostro dla sportu. Chyba słyszałeś o takich ludziach? Wiesz, że ludzie są różni z różnymi preferencjami?
Kolego, Ty pobrzmiewasz chwilami (wybacz mi porównanie) jak baba z 19 wieku, która tylko na misjonarza w niedzielę.
Z usług tych "niemoralnych" dziewczyn korzysta wielu "świątobliwych" facetów, którzy są przykładnymi głowami rodzin.
To wszystko, to tylko ludzie.
3
@Eklerek Nie wyjaśniaj mi tej prostej metafory, bo jest ona jednoznacznie pogardliwa i o tym jest mowa.
Łatwo Ci oceniać innych, gdy żyjesz sobie jak pączek w maśle, a są sytuacje, które są trudne do wyobrażenia, i nie zawsze zależne od danej osoby. Czasami o złych wyborach decydują okoliczności, na które nie mamy wpływu np. nasze otoczenie, dzieciństwo itp..
Z Twojego oryginalnego wpisu nijak nie wynika, że odnosisz się do "zdrowych dziewczyn bez ambicji życiowych" i w sumie nie wiem dlaczego ograniczać się zaledwie do jednej kategorii dziewczyn. Te trafiają nierzadko do branży porno, czy prostytucji na skutek dramatycznych wydarzeń w ich życiu, i nie powinno się tego pomijać.
Zresztą jeśli ktoś to robi z własnej, nieprzymuszonej woli to ja się w to nie mieszam. Bardziej mnie bawią tacy nagrzani strażnicy moralności, jakim zdajesz się być.
I ciekaw jestem ilu z tych świętoszków, korzysta czy z prostytutek, pornografii onlyfansów itp. Podejrzewam, że zestawienie byłoby bardzo obnażające dla ich moralności.
1
@Eklerek Mogę się opierać tylko na tym co można zrozumieć z Twojego wpisu. W przeciwieństwie do innego naszego kolegi, który jakieś 30 minut temu kompletnie nie zrozumiał moich 2 wpisów i pokazał że prosty przekaz go przerasta, ja chciałbym w Twoim wpisie dostrzec potencjał na cokolwiek innego niż czystą pogardę.
Tylko ja to zauważyć we wpisie o śmietniku i odpadach?
14
Jak widać poniżej, nie tylko kibice Realu to stan umysłu. Ale wstyd.
8
@Eklerek A jeśli jakaś kobieta prostytuuje się z biedy (tak bywało i tak bywa) to tez wyzywałbyś ich od śmieci?
Chłopie, jak wąską masz wyobraźnię
0
@Crashynski W tym sezonie remis i wygrana z City, w zeszłym tak samo. Zatem Arsenal osiągnął poziom gdzie rywalizuje z najsilniejszymi jak równy z równym
0
@Crashynski U nas te luki zapełniali wychowankowie
0
@maroon O i kolejny kolega próbuje robić z innych idiotów. Tak Nawrocki to kandydat bezpartyjny. Co Ty masz w głowie chłopie?
1
@mmaciass No i mamy symetryzm. PO w 2015 roku oddało TVP w idealnym stanie, a dewastacji tego medium dokonali Twoi ulubieńcy. Po takiej rzeźni, nie da się odbudować reputacji ot tak. TVP zostało przez PiS skompromitowane do szczętu i trudno będzie odbudować reputację.
Szkoda, że w sądach czy Trybunale nie sięgasz do genezy obecnej patologii i tego jak swojacy PiSu po to tam zostali umieszczeni, by te sądy sparaliżować.
Ale ok, widać wyroki Trybunału z kilkoma nielegalnie powołanymi sędziami i wyrokami pisanymi przy Nowogrodzkiej określają Twoje standardy - przynamniej nie udajesz.
Co do Orlenu - to widzę, że skrzętnie pomijasz temat fuzji Lotosem, co przyniosło gigantyczne straty państwu, a na procederze obłowili się znajomkowie z kancelarii pisowskich. Polecam zapoznanie się z oceną fuzji przez ministra Steinhoffa, który zrestrukturyzował polskie górnictwo.
3
Tak sobie zerkam na karierę Artety w Arsenalu, który objął team 20 grudnia 2019 roku i tak wyglądały postępy jego klubu (tylko pełne sezony)
2020/21 - 8 w Premier League (61 punktów)
2021/22 - 5 w Premier League (69 punktów)
2022/23 - 2 w Premier League (84 punkty)
2023/24 - 2 w Premier League (89 punktów)
2024/25 - 2 w Premier League (63 punkty, 6 kolejek do rozegrania)
W sezonie 2023/24 Arsenal odpadł w 1/4 LM z Bayernem Monachium, a jak wygląda przygoda w tym sezonie wszyscy doskonale wiemy.
Czyli generalnie co sezon Arsenal pod okiem Artety robi postęp. Nawet w tym sezonie, kiedy jest jasnym, że Kanonierzy zdobędą mniej punktów w lidze, robią postęp w LM, stemplując go fenomenalnym dwumeczem z Realem.
Na razie w Barcy mamy Flicka i oby był tu jak najdłużej, ale marzy mi się tak metodycznie pracujący trener jak Arteta, który zapewnia swojemu zespołowi ogromną stabilność na najwyższym poziomie. Inna sprawa, czy Barca jest w ogóle klubem, w którym trener jest w stanie mierzyć się z presją przez długi okres.
0
@MessiSuarezNeymar Dziękuję i nawzajem.
0
@MessiSuarezNeymar O tym właśnie mówię, jakiś dramat. Z Tobą jest gorzej niż myślałem.
Problem jest w tym, że 8 gwiazdek to nie mój sposób rozmowy o polityce.
4
@mmaciass @GTBTP Ale ciary żenady mam czytając Waszą wymianę.
Reasumując, z bliskości poglądów lub zdroworozsądkowo trzeba zagłosować na człowieka reprezentującego środowisko, które zdewastowało w ciągu 8 lat wszelkie bezpieczniki demokratyczne, a instytucje są podważane i nieuznawane (w tym międzynarodowo) bo ferajna Nawrockiego w złej wierze obsadzała je swoimi ludźmi, często z łamaniem zasad.
Świetni z Was wyborcy