Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dzieciak Yamal cały mecz zapierdzielał na wygraną, Raphinha nie był nawet cieniem groźby i gol tego nie zmienia. Gdyby nie asysty i aktywność Martina, lewa flanka ofensywnie nie zaistniałaby.
1
Co wy macie z tym Araujo? Akcja obciąża zespół Barcy, wcześniej nie przerwał jej Martin, a w ogóle co to za pomysł żeby mając wynik 3:2 wybiegać tyloma graczami do przodu.
Denerwuje mnie to szukanie kozła ofiarnego. Barca znowu pokazała naiwność, mimo, że wcześniej dostała kilka razy nauczkę, że wynik należy szanować w końcówce.
5
Tej Barcy nie można skreślać. Osobiście liczę na bramkę Roberta lub Yamala.
4
Mecz genialny, ale znowu robimy to samo co z Atletico, czyli mając dobry wynik wychodzimy dużymi liczbami do przodu i nadziewamy się na kontrę.
Gol na 3:3 był na własne życzenie, a w tej sytuacji zawiódł Martin.
0
@Pawel13sz Przeczucie przedmeczowe okazało się zwodnicze. Możesz mieć rację z wynikiem, ale liczę, że strzelimy na 1-2 i do końca powalczymy jak Bayern.
0
@Pawel13sz Nie stawiam racjonalnie, wspominałem o jakimś prześladującym mnie poczuciu o łatwej wygranej. Więc niech będzie, że łatwa wygrana.
A co mówi kolega?
7
Nie wiem dlaczego, ale od kilku dni chodzi za mną przeczucie, że wbrew obawom, zapowiedziom ciężkiego meczu, renomie rywala, Barca weźmie ten mecz gładziutko.
Jest to tak przemożne uczucie, że nie potrafię go wyjaśnić, skąd to się wzięło.
Nie wiem, ale oby się sprawdziło.
3
A tu zdziwienie bo Barca zładuje gładkie 3:0 i świętujemy. Prawdę mówiąc z moich wyliczeń wynika, że gdyby nie 3 stracone gole, byłby taki wynik już w pierwszym meczu.
6
Już po rozbiegówce i liczbie wpisów na LR oraz świadomości, jaka jest waga meczu widać, że wieczorem będzie tutaj erupcja wulkaniczna emocji kibiców Barcy.
Jest to napięcie w trzewiach, a dzisiaj w rachubę wchodzą dwa stany emocjonalne po meczu: albo szalona radość albo żałosne wycie do Księżyca po wielkim rozczarowaniu.
Nie ma nic pośrodku.
6
Ale ta debata smęciarska, odtwarzają wyuczone teksty więc wyłączyłem.
Jednak kandydaci tworzą widowisko jak Barca. Ich sztaby to smęty a'la Real
25
Wyobraźcie sobie, że pomogłem staruszce odłożyć koszyk na zakupy w sklepie, a ta nie zapisała mi mieszkania. Co za arogancja.
2
@LambiPL Ładnie, widowiskowo to nie do końca znaczy, ze perfekcyjnie. Kolega wyżej nie sugeruje, że byliśmy bezbłędni. Jednak mecz oglądało się wybitnie, a długimi momentami gra Barcy była porywająca.
1
@lucca87 I dla naszego zdrowia.
0
@MadafakinGuy OK, ale część ich wyborców, to wykształceni i inteligentni ludzie
0
@Starrk A zauważyłeś przez 8 lat, zeby w przestrzeni publicznej pisowcy kierowali się jakimikolwiek zasadami przyzwoitości i moralnością
5
@Starrk Nie wejdzie - baza Nawrockiego jest szersza, a sam Przyjaciel Kobiet ma swoje ogromne ograniczenia
0
Ratujcie, w tym roku wreszcie musi się udać. Taktycznie upuściłem długopis i piszę z komóry pod stołem? Kto to była Podstolina?
a) Żona Podstoła
b) jedna z bohaterek "Zemsty" A. Fredry
c) kobieta sprzątająca pod stołem
d) inaczej hiperbola
0
To potężny Bayern jest mistrzem Niemiec - proszę nie uwłaczać temu potężnemu zespołowi pisaniem, że mistrzem został jakiś prowincjonalny klub z Leverkusen.
1
@blakkudium Ale potężnym liderem w tym gronie jest potężny wiadomo kto.
2
@AxelF Oj młokosie, młokosie, Ty się kiedyś doigrasz : )
9
Z Potężną Bawarską przyjemnością informuję, że Potężny Bayern został właśnie koronowany Potężnym Mistrzem Niemiec.
0
@FcPortoFan1999 Dzięki!
1
@Murazor Wypraszam sobie - wiek to wielki atut w dyskusji, bo niesie z sobą wiele lat doświadczeń i wiedzy niedostępnej do innych. Ja, jako 161-latek dziwię się, że z tego nie korzystacie.
0
Remątada, remątada!!!
0
Gra Celty wygląda obiecująco. Oby remisik udało się im wyciągnąć. Na udana kontrę lub dwie na pewno ich stać.
1
@tbas Ja mam rozterki, nikomu nie życzę źle, ale ciekaw jestem co wybrałby sam Balde.
0
@wojopancer Nie rozumiem pytania? Wybrałeś 1 i jest Ci wstyd przed samym sobą? Przecież ja Ci nie narzucam odpowiedzi.
1
1. Wystawiamy Balde, ogrywamy Inter, ale Balde dostaje roczną kontuzję. Jednak wrzuca potem puchar za LM.
2. Nie wystawiamy Balde, Barca odpada, Balde gra w weekend z Realem.
Co wybieracie?
1
@Pressinho Bez ok 20 punktów Hardena jako lidera, żadne asysty nie pomogą. On tradycyjnie chowa się za plecami kolegów gdy nadchodzi decydujący mecz play-offs.
3
O takiego Hardena nic nie robiłem. 2/8 w decydującym meczu i Clippers za burtą tegorocznych play-offs.
@fart @Encore @takisobiektos @michal26