0

@draxidox Tak, a wiesz dlaczego? Bo to oznacza, że pewne trendy dzieją się poza prasą i środkami masowego przekazu.

Czy PiS rządzi dalej? Czy propaganda w TVPiS i TV INFO dała im 3 kadencję? Być może przyczyniła się do 2 kadencji, a być może nie.
Zatem wpływ mediów, choć zdroworozsądkowo wydaje się, że musi istnieć, być może jest przeceniany.

Dzieci w wieku 5-7 lat jeszcze niczego nie czytały, a zachowują się zupełnie inaczej niż ich odpowiednicy 20-30 lat temu.

0

@draxidox A powiedz mi czy Onet promował dzietność po 2 wojnie światowej?
Bo wtedy rodziło się tyle dzieci.

A może to nie obrzydzanie powoduje, że spada dzietność, a promowanie nie sprawia, że ono rośnie?
Jakoś nie jestem pewien, że w tych czasach pozytywne pisanie o dzieciach, promocja dzietności nie odbiłaby się od ściany niezrozumienia.

0

@draxidox Ty jesteś w stanie obiektywnie obliczyć, jak Onet wpływa na dzietność.
Nie wiesz, kto to czyta, nie wiesz jak liczne jest audytorium.
W dobie tiktoków, influencerek, chorych i o wiele bardziej wpływowych social mediów, zapracowanych rodziców, na pewno jeden z setek artykułów na stronie Onetu robi gigantyczna różnicę.

Możesz mówić obecnie o toku myślenia, wyzwolonych kobietach i jest to zjawisko szerokie, a nie o tym, że Onet pierze mózgi.

A skąd wiesz, że Onet nie jest tylko lustrem, i odzwierciedleniem trendów i sposobu myślenia, który jest nieuchronny w nowoczesnym społeczeństwie?

1

@clyde Pomyśl jednak o pozytywnej stronie. Jak sobie wypoczniesz od futbolu, to sierpniowy początek sezonu będzie smakował świetnie. O ile Barca będzie wygrywała, oczywiście.
Naprawdę, że Flick rozpieszcza nas emocjami.

0

@Goscinnie To nie jest nagonka. To jest dopuszczalny, acz żałosny w mojej ocenie sposób myślenia o świecie.

1

@draxidox No i tak rozbudowany wpis brzmi inaczej.
Masz powody by nie lubić dzieci a krytykujesz Onety, które rzekomo realizują Twój tok myslenia. Interesujące. Może właściciel Onetu tez na swoje powody?

4

@draxidox Na zachodzie o ile wiem nie ma Onetu i GW, a z dziećmi jest krucho. Onet i GW jako źródło bezdzietności - co za genialny wniosek. Chłopie spójrz lepiej na siebie. Co Ci sprało mózg?

2

@KamQiX "Tylko" na tym? O czym Ty piszesz? Włączałeś o dowolnej godzinie TV Info i było takie jechanie po Tusku, że gdyby nie fakt, ze to było skrajnie niedorzeczne, to bym w to nie uwierzył.

Teraz masz propagandę od rana do wieczora? Ta TVP pozostawia wiele do życzenia, ale nawet pisowscy czy konfederaccy sekciarze na LR wrzucają oczywiste wpadki propagandowe TVP z rzadka.
W latach 2015-23 wystarczyło włączyć TVP i jazda trwała na okrągło.

Nie jest dobrze teraz, ale wtedy było tragicznie.

1

@draxidox Tak, tak, zrzucajcie winę na media, niedojrzałe dzieciaki po 40-tce.

5

@AlphaNumeric Pisowcy i Mentzenowcy nie lubią kontekstu. I nie uznają szczegółów.

Chyba, że trzeba uzasadnić dlaczego rasizm nie jest rasizmem, a nienawiść do kobiet nie jest nienawiścią do kobiet. Wtedy stają się mistrzami generowania niestworzonych wręcz kontekstów, wykrzywiających rzeczywistość.

PS. TVP jest lepsze, ale nie jest takie jak przed 2015 rokiem. A odpowiedź na zaczepkę Stanowskiego wczoraj, była tragiczna i pokazuje, że dla miernot też się miejsce znajdzie, byle uderzać w przeciwników politycznych władzy.

12

Ale jestem usatysfakcjonowany tym sezonem. I jeszcze w bonusie zespół gra futbol 3 razy bardziej atrakcyjny niż dowolny najatrakcyjniejszy zespół w Europie.

Flick pokazał, że nie ma czegoś takiego jak mental przegrywa wpisany na stałe. Mental zwycięzców można wypracować. Małysz też był Barceloną skoków zanim doktorowie Blechacz i Żołądź zrobili z niego terminatora nie do pokonania.

Czekam na kolejny sezon z wielkimi nadziejami.

3

@Kapitan hawk Dla mnie, to jest post dnia a nawet tego tygodnia. Rewelacyjne zestawienie. Świetna robota!

0

@FCB24 Ja się nie opieram w życiu na wierze. Domniemanie to nie fakt, a tu nawet nie ma przesłanek.

1

@Encore I to z 4 kwartą przesiedzianą na ławce, bo miał 5 fauli. Jednak w 3 rozwalił system i było po GSW.

0

@FCB24 Trochę brzmisz jaki ci eksperci od plandemii. Spiski, spiski...

2

@fart Co ten Boston wyczynia w play-offs? Zapowiada się superklapa sezonu.

1

@Luciano99 Ach To Ty byłeś? Oddawaj 2 tysie.

0

@gumaz Trzech tych samych przyjaciół, niezmiennie ale spotkania z racji obowiązków rzadkie. Jednak wystarczy spotkanie i zawsze jest klimat jak w liceum.

0

@clyde Mów za siebie.

5

Senyszyn - Koralowa Imperatorka

0

Mentzen był na trzeźwo, czy młodzież?

0

@Roobo Nie dam spokoju, zamordystów trzeba trzymać z dala od władzy. Historia już pokazała, że demokracji trzeba bronić przed ludźmi o Twoim sposobie myślenia.

0

Foliarz atakuje! To lekarze mordowali, nie wurus.

15

To ja wypowiem się za Mentzenowców. Ale Mentzen zaorał Hołownię.
Proszę o lajki.

0

Komentarz usunięty

0

@Roobo Ty się już zbłaźniłeś swoją definicją demokracji, której za grosz nie rozumiesz. Zamordysta śmiejący się ze mnie to dla mnie komplement.

0

@Natenczas Zandberg? Moim zdaniem wypada dobrze i rzeczowo, jak zawsze.

0

@Roobo Jakiej sekty bajkopisarzu? Przecież my, demokraci, tu nawet dziś nie krytykujemy specjalnie nikogo.

0

@arasz1819 Ten sosik konfederacki jest niemożliwy.

0

@Natenczas Jakiej? Konstruktywnej? Nie rozśmiesaj mnie - to czyste sekciarstwo i zaślepienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?