1

@arasz1819 Ja czekam jeszcze na wpis, że policjant to nie żołnierz. To by dopełniło obrazu pisfederacji na LR.

0

@kamiVeB Jak zwał tak zwał, ale promowanie głosowania na patologię, która okrada emeryta z mieszkania, przy okazji generując kłamliwe wyjaśnienia raz za razem, wiele o Tobie mówi.

0

Komentarz usunięty

1

@lucca87 Nie ukrywam, że trzymam za nich kciuki. Edwards świetnie lideruje, a Randle dotrzymuje mu kroku, notując najlepsze play-offs od lat. Reszta świetnie tę dwójkę uzupełnia.

1

Komentarz usunięty

0

@MessiSuarezNeymar Każde źródło, które obnaża kłamstwa Twoich idoli jest niewiarygodne.
Bardzo trudno uwierzyć, że ludzie, którzy wielokrotnie byli przyłapani na kłamstwach i robieniu odwrotnie niż mówią, znowu kłamali.

Twoje sekciarstwo jest nieuleczalne.

4

Polskie wojsko na Ukrainie? Stanowisko PiS?
— Nasze stanowisko od początku było jasne: nie ma mowy o wysyłaniu polskich
żołnierzy do Ukrainy — podkreślił poseł PiS i członek sejmowej komisji obrony narodowej Andrzej Śliwka.Śliwka, wypowiadając się w Studiu PAP.

Tymczasem "Przez pięć miesięcy 98 polskich policjantów brało udział w ściśle tajnej misji w Ukrainie. Zajmowali się rozminowywaniem terenów, z których wycofali się
Rosjanie. ... Prośba dotyczyła wysłania do Ukrainy pirotechników, którzy mieliby zająć się rozminowywaniem kraju. Chodziło o miejsca, z których wyparto Rosjan, a do których nie da się wrócić, bo są zaminowane lub niebezpieczne z powodu innych pozostałości po walkach.

Zatem pisowcy już wysłali swoich ludzi na niebezpieczna misję do Ukrainy.
Ale oczywiście swoim bezrefleksyjnym wyborcom tradycyjnie wciskają kit, jak z imigrantami.

https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-tajna-akcja-polskiej-policji-w-ukrainie-6869221913578112a

2

@Kgorecki2500 Ja głosuję na Zandberga w pierwszej turze, ale nie ma się co oszukiwać, że to jednak niszowy kandydat. Mnie ujął tematem mieszkań, który uważam za niezwykle ważny. Poza tym ma ciekawe spojrzenie na wiele spraw oraz prezencję i kulturę godną prezydenta.

Oczywiście okaże się być meteorem, jak zawsze.

0

Komentarz usunięty

0

@Bartula Jeśli do niej napluje to jest złe. Po cholerę jedzie na Ukrainę i prowokuje?
To Ty odwracasz kota ogonem, wykazując sekciarską bezkrytyczność.

4

Mati się tak podjarał golem Mallorci na początku meczu, że aż wrzucił artykuł na główną.
W sumie dobrze, jeśli Mallorca strzeli kolejnego gola, to niech wleci kolejny artykuł.

1

@Pawel13sz Nie mam bladego pojęcia, ale wydaje się, że ma wszelkie dane ku temu by odnieść sukces. Obstawiam na podstawie pracy w Leverkusen, że Real będzie grał powtarzalnie na wysokim poziomie. Zatem niechaj będzie, że w ciułaniu ligowych punktów będzie dobry.
W ogrywaniu średniaków i dobrych drużyn w Europie też.
Pozostaje ostatnia kwestia - mecze z wagą ciężką. Być może w Leverkusen zabrakło mu do tego jakości zawodników. Jeśli chodziło tylko o brak graczy pokroju Mbappe, Jude, Valverde, to Real może być cholernie niebezpieczny w przyszłym sezonie.

0

@Roobo A Mentzen ma cokolwiek? Żeby w czasie wojny jechać na Ukrainę do Lwowa i wygłaszać krytykę Bandery, mówiąc Ukraińcem kogo mają wyznaczać na bohatera narodowego?

Trafił głupek na swoich. Tak bym to skomentował. Żukowska nie zachowała się ani o centymetr gorzej niż bezmyślny Przyjaciel Kobiet.

0

@supraomnes1 No bo to Huijsen a nie klub.

0

@FCBparasiempre Nie no, przecież się zgrywam. Nie pamiętasz jak jechałem tu po Xavim grubo przed tym zanim ludzie zorientowali się, że to marny trener?

1

@FCB24 Może i wypaczyła, ale tego nie wiemy na pewno. Minnesota to bardzo bitny zespół, w sumie 2 i 4 mecz wzięli dość łatwo.
Na pewno ta seria mogłaby być bardzo zacięta. Jednak Curry robi różnicę ofensywnie, choć w defensywie jest słabszy.

2

@FCBparasiempre Poważnie. Za Xaviego to był futbol wspominany przez wszystkich.

3

Dziś pobudka w nocy. Mam nadzieję, że Minnesota wykończy GSW.
Również sądna noc dla Bostonu?

@fart @Encore @takisobiektos @michal26

4

@gumaz Nie daj się zwieść, to zazdrosny Lewy mu dosypał specjalnie przygotowanej granoli od Anii.

4

Czyli nie zwolnią Filcka. A tak liczyłem na powrót Xaviego. On by odbudował Araujo.

7

Huijsen i Huijznim.

3

@Sulimo Też oglądam ten kanał, a film o sokole widziałem. Niesłychany ptak.

5

@Jakchcesz Wczoraj @draxidox pół dnia mi tłumaczył, że tak.

4

Dla mnie nie jest to bramkarz na miarę klubu walczącego o wszystko. Zresztą Barca nie ma bramkarza wygrywającego mecze. Przydałaby się świeża krew, ktoś robiący różnicę.

Tyle, że skąd brać te kasę, skoro mamy braki na kilku pozycjach i oprócz rozwiązania kwestii bramkarza, potrzeba zbudować głębię składu o odpowiedniej jakości?

Równie dobrze, jeśli zarząd nie dokona zmian, możemy lecieć tym co mamy, licząc na dalszy rozwój Yamala, Cubarsiego, Balde, Casado, Bernala i to, że dziadki jak Lewy czy Inigo będą dalej dojeżdżać. Gorzej gdy trafią się kontuzje.

1

@kamiVeB To już wyjaśniano i nie wygląda ta sprawa tak jak ja przedstawiasz.
Może i nie jesteś pisowcem, ale zauważyłem, ze mentzenowcy i pisowcy w swojej propagandzie są nierozróżnialni.

Poza tym jeśli piszesz "Dla mnie niesamowite jest jak można zagłosować na Trzaskowskiego nawet w drugiej turze", to znaczy, ze dla Ciebie jest oczywistym, że należy głosować na zweryfikowanego kłamcę, który wykorzystał starego biedaka by pozyskać mieszkanie, a tłumacząc swoją patologię, generuje kolejne kłamstwa.
Pomijasz, ze gdy jako szef instytutu korzystał z hotelu, tam tez mataczy co do opłat i zasad na jakich z niego korzystał. I jeszcze mamy jego kolegów gangsterów z przeszłości.
Zresztą Twoje porównanie pokazuje Twoje intencje; porównujesz sytuację w której Nawrocki jest w 100% winnym matactw i wykorzystania starszej osoby z z jedną z wielu spraw w Warszawie, które podlegają sądom i instytucjom a nie Trzaskowskiemu.

W latach 2015-23 w Polsce rządzili kumple Nawrockiego, więc sądy i instytucje stosują obowiązujące prawo. Warszawa to nie jest prywatne miasto Trzaskowskiego.

Tanie lajki zebrane, widać przynajmniej jak mentzenowcy i pisowcy nie ogarniają rzeczywsitości

0

Widziałem bażanta, ponieważ wyborcy Bążura w 2 turze, widują eleganckie ptaki, a nie jakieś tam gołębie czy wróble. Dzięki Bążurze za bażanta.

5

@mmaciass Tata mojego kumpla był ZOMO-wcem. A mój kumpel go nie cierpiał i w życiu postępował inaczej.

Stanowski zachował się jak typowy pisowiec grzebiąc w drzewach genealogicznych, by znaleźć haki. Generalnie było to zachowanie skrajnie prymitywne, ale Stanowski robi za klakiera PiSu I Konfederacji w tej kampanii więc to nie dziwi.

Gdyby chciał uczciwie zagiąć Wysocką, powiedziałby, że jest żona polityka PO i z tego mamy jasno, że jej kwalifikacje jako uczciwej dziennikarki budzą uzasadnione wątpliwości. Mógł dodać propagandystka itp.
No ale to Stanowski, więc żądza narcyza była nie do powstrzymania, więc musiał zadziałać typowo po pisowsku.
"Dziadek w Wehrmachcie" w wykonaniu Kurskiego wiecznie żywy - to mniej więcej ten poziom.

0

@draxidox Tak, a wiesz dlaczego? Bo to oznacza, że pewne trendy dzieją się poza prasą i środkami masowego przekazu.

Czy PiS rządzi dalej? Czy propaganda w TVPiS i TV INFO dała im 3 kadencję? Być może przyczyniła się do 2 kadencji, a być może nie.
Zatem wpływ mediów, choć zdroworozsądkowo wydaje się, że musi istnieć, być może jest przeceniany.

Dzieci w wieku 5-7 lat jeszcze niczego nie czytały, a zachowują się zupełnie inaczej niż ich odpowiednicy 20-30 lat temu.

0

@draxidox A powiedz mi czy Onet promował dzietność po 2 wojnie światowej?
Bo wtedy rodziło się tyle dzieci.

A może to nie obrzydzanie powoduje, że spada dzietność, a promowanie nie sprawia, że ono rośnie?
Jakoś nie jestem pewien, że w tych czasach pozytywne pisanie o dzieciach, promocja dzietności nie odbiłaby się od ściany niezrozumienia.

0

@draxidox Ty jesteś w stanie obiektywnie obliczyć, jak Onet wpływa na dzietność.
Nie wiesz, kto to czyta, nie wiesz jak liczne jest audytorium.
W dobie tiktoków, influencerek, chorych i o wiele bardziej wpływowych social mediów, zapracowanych rodziców, na pewno jeden z setek artykułów na stronie Onetu robi gigantyczna różnicę.

Możesz mówić obecnie o toku myślenia, wyzwolonych kobietach i jest to zjawisko szerokie, a nie o tym, że Onet pierze mózgi.

A skąd wiesz, że Onet nie jest tylko lustrem, i odzwierciedleniem trendów i sposobu myślenia, który jest nieuchronny w nowoczesnym społeczeństwie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?