0

dla mnie Messi zrobił wszystko dla nas i dla całej Barcelony zdobywał puchary .tez bym nie chciał żeby odchodził od nas bo to jest legenda Barcelony na całe życie. Szkoda że tak losy się potoczyły ale wkoncu musiało to się stać...co by nie zrobił to i tak pozostaniesz w moim sercu .powodzenia jesteś. Bogiem pilki nożnej niewiem czy jeszcze dożyję oglądając drugiego takiego piłkarza jak Ty.

2

@goma szkoda że już mamy trenera bo Ty byś się nadawał hahaha komentarz roku ..

1

Piszecie tak że jak alba i Suarez odejdzie tobie też śmiech na sali . Messi ma łeb ile razy mówił że mu tu dobrze sam mówił że ciężko wygrać ligę mistrzów że drużyny są coraz mocniejsze ..tak samo było odejdzie Iniesta i xavi będzie po Messim i co jest nie i tak samo jak odejdzie alba lub Suarez..messi zostanie gada tak żeby wkoncu coś zrobili dla tego klubu on sam wszystkiego nie wygra.

0

@Persyfl moz3 i tak ale wkoncu się to musiało stać żeby coś się wydarzyło w klubie musi tak przejść bomba atomowa kkupić młodych piłkarzy martineza i dac to za suareza van beek z ajaxu czy jak mu tam za naszego dziadka Sergio .kupic jakiś dwóch lub jednego obrońcę był de Light tylko po co on chciał grać A nie siedzieć na ławce. To nie wina trenera tylko naszego rządu pojebaneg..........

0

@borys27 niewiem co by musiał zrobić bayern grał tak dobrze że by nas musiało być na boisku co najmniej o 10 osób więcej może wdety coś by się udało

0

@Persyfl dla mnie to mógł wystawić puige od 1 minuty zamiast vidala on biegał tylko i nic więcej A młody się pokazuje chce być przy piłce gryzman za Suareza bo Suarez za wolny

0

@Persyfl A co Ty byś zrobił przy drugiej połowie

12

Szkoda chłopa tak naprawdę nie miał czasu za dużo żeby zrobić coś w tej drużynie..powodzenia w dalszej drodze trenowania..

0

Damy radę to wygrać wierzę..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Będzie ciężko ale wierzę w Barcelonie że ścianą dupy i przejdą dalej .bayern jest pewny że gra lepsza piłkę ale to jeden mecz ..i ten jeden musi na wyjść i tak do finału ..damy radę wierzę. VISCE EL BARSA

0

Najbardziej chciałbym być Carles Puyolem .ktory by uczył jak się gra w piłkę nie za pieniądze ktore są teraz najważniejsze w piłce nożnej uczył bym jak się walczy do samego końca taki dzik na boisku wie kiedy odpocząć A kiedy zacisnąć zęby i iść na całość to był prawdziwy kapinan drużyny Barcelony .wlasnie tego bym uczył tak jak on .jak zostać prawdziwym kapitanem i tygrysem drużyny..

5

Trochę mamy pecha .ale myślę że barcelona zepnie dupe i da radę przyjść i zagrać finał bo jak nie teraz to kiedy musimy wierzę VEB

2

Gorzej już trafić nie mogliśmy na Bayer

1

Tak narzekanie masakra nic nie pasuje ..a co ma barcelona grać jak postawili autobus strzela pierwsza to się będę musieli otworzyć i się wtedy zacznie

1

Wszystko fajnie .tylko żeby o nie był jedyny taki mecz którego dało się oglądać z uśmiechem na twarzy ..ten puiga to magik oby więcej minUT

0

Ma ktoś link do meczu ?

3

Co jak co ale puiga potrafi wyjść pokazać się A nie jak nasze ślimaki 30letnie masakra jakaś...jak tak dalej pójdzie to tylko liga Europy zostanie.. nie mamy pomysłu na grę to nie trening..zmiany 80 minuty to na czas gramy bo niewiem..TRAGEDIA

0

Wymienimy na tego dziadka A za mąż 3 lata pójdzie na emeryturę i kupimy nowego Artura tylko damy 100 .masakra aż mi wstyd za myślenie naszego zarządu

4

Puiga dla mnie to powinien grać od drugiej połowy więcej się pokazywał niż co nie którzy piłkarze za późno panie trenerze

0

Zawsze powtarzam my kupujemy gwiazdy za 100mil A nam potrzeba piłkarzy którzy walczą o piłkę. Pierwsze co to srodek rakieta po tym sezonie aut busi też oni są za wolni na pomocników nie mają przyspieszenia i drybliku też oni się pchają gdzie najwięcej przeciwników zamiast uciekać od nich

0

@lukasz159 Messi to no nie to co 5 lat temu że brał 5 osób i strzelał ko chyba że Ty tak potrafisz i zawsze będziesz taki młody jak Messi 5 lat temu sam jestem piłkarzem i wiem że z boku się fajnie mówi A mógł temu podać ale to jest sekunda jak jesteś piłkarzem to ogarniesz to jak nie to popytam kolegów.. miał dużo ale komu miał podać jak nasi stali jak pionki na macie w szachy..obejrzyj jeszcze raz mecz ..

0

A co ma Messi zrobić jak to pilnują jak małpy banany

1

@lukasz159 oglądasz mecz?

5

Semedo to dzik na przyszłość .. trochę się obawiam drugiej połowy obyśmy nie wyślij jak Valencia wczoraj z realem ..ale jak Messi zły to będzie dobrze udowodni wszystkim że nie warto wkurzac

0

Myślę.ze jak przyjedzie martinez A Suarez będzie grał piach to i tak będzie grał A martinez na ławie

4

Jak by nie Leo to byśmy Duże H mieli to on nas doprowadzamy do finałów do trofeów niech zarabia tyle ile mu się należy bo bez niego to.mozemy się jedynie bic o puchar Europy ... Leo to całą barcelona ......

0

Mam. (Barca złota dekada) .(MESSI).( Suarez przekracając granicę )(Neymar o sobie) (.Iniesta artysta futbolu)..Wszystkie polecam

1

Tu jest taki myk w tym wszystkim że Barcelonie za grosze nikt piłkarza nie sprzeda jak do innych klubów.. Ale myślę że się uda z tym wszystkim żeby sprowadzić martineza i Neymar w lub sancho.

2

Najlepszą obrona jest atak ..tak samo my odpadli z nimi w pucharze .gratki Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?