Conthino1993
Dołączył/a: styczeń 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie ma co się cieszyć..ze real 4-1 my musimy dziś wygrać
0
Hahahahahahahha dobrze że za marzenia nie karaja ..A szkoda bo byśmy takich głupot nie czytali
3
Czytam te komentarze i się zastanawiam czy jest tu prawdziwy kibic Barcelony. Bo co nie którzy kur.... nie są kibicami tylko ich udają...VISCE EL BARSA
0
@Rhaan skąd info
4
Ta mina Messiego mówi wszystko
5
Tęsknię za tiki- taką .tego nie da się opisać jak ta pilka od nogi do nogi chodziła .każdy się bał Barcelony..A nie tak jak teraz każdy się boi tylko Messiego. Przykro ale taka prawda.
41
A ostatnio pisali fati może grać ale w Barcelonie B A teraz wszyscy zachwyceni
0
@Catalanian1991 mieliśmy już wyjaśnione mecz z Roma i z Liverpoolem. I co ..Ty nie ma komu grać każdy ma gdzie im się nie chce
0
@Varezq masz rację.polwie drużyny się biegać nie chce .Nie walczą o swoją piłkę ciężko się ogląda. Ale.musimy to wytrzymać może w lato coś się zmieni jak kupimy 2.3 zawodników Max 25 lat A nie 30 letnik dziadków
0
Brak mi słów..a latem napewno nie kupią Neymar i martineza .bo tyle kasy nie ma i nie będzie to po co teraz kupować kogoś na siłę za 50 lub 60 .. JUZ ZA DUŻO MAMY DREWNA U SIEBIE W ZESPOLE
0
@MNSbEstEver w sporcie wszystko jest możliwe tylko trzeba chcieć. Sporbowac zawsze można
0
@MNSbEstEver a bvb dalo rade.
0
Tammy Abraham z Chelsea sprobowac go wyciągnąć.. ma 22 lata a nie jakis dziadków
1
@Kimirionum A Ty myślisz że Klopp by w tym meczu już wygrywał 5 zero ..To jest pierwszy mecz
2
Widać że wszyscy biegają
1
@Alan_fcbfan dopiero to napisałem..zapowiada się dobrze
0
Ja to tylko widzę..jest tylko przyjęcie podanie lub z pierwszej pilki brakowało tego
6
A my cierpimy przez CIEBIE!!!!!
1
Nie tylko ty tego chcesz. Kibice Barcelony tak samo tego chcą.. I sam Messi też
3
Myślę że w niedzielę będzie koniec sagi i dołączy Do nas
2
Co losowanie to chciałem na bvb trafić a wkoncu trafiłem... Dobre meczach będzie
0
To ja ci odpowiem jak by to wyglądało...to jak jak byś miał wejść do klatki zamkniętej z tygrysem..
0
@Miroo na stronie psg też jest ze neymar do Barcelony... Ale wszystko ucichło
0
@SuchyRR też szukam jak coś to dam znać bo blisko mam 150km
0
Gdzieś na necie obejrzę losowanie
0
@kokos_xd ale masz focha
1
@Iwczak Atletico nie odda go za nic.. A jović on się nie nadaje moim zdaniem
0
@Iwczak suares jeszcze ten sezon albo rundę i pójdzie gdzieś
1
@david89 czemu uważasz że czas neymara minął w Barcelonie? Wytłumacz mi to
9
Myślę że już transfer jest dogadamy w 100% tylko po to ta szopka żeby media miały o czym pisać... A my jedno i to samo czytać.... Ja tam jestem za żeby przyszedł z nim my wygrali ligę mistrzów.