Conthino1993
Dołączył/a: styczeń 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trafił w seme okienko .Poleć mu .
0
@dafik85 Mbappe on tylko real sam tak mówi..A czemu twierdzisz że pozostałych nie da radę kupić ?
0
Neymar jednak potrafi ominąć 2 lub 3 A tego nam brakuje w drużynie jest tylko Messi musimy kupić. Neymar .martineza .pomocnika i obrońcę szkoda że de Light poszedł do Juve. Moze warto się zapytać Juve o niego przypadki się zdarzają..do póki coś że składem nie zrobimy nic nie wygramy .Z naszymi dziadkami w składzie..
2
Wszyscy narzekamy na Messiego ale bez niego niewiem.czy byśmy grali w lidze Europy ..Messi sam meczu nie wygra
0
@VeiliaFCB A pomysł jak by Messiego zabrało w Barcelonie to niewiem czy bym mu zagrali w ligę Europy
1
Barcelonie co pomoże to 4 nowych młodych piłkarzy którzy chcą grać A nie zarabiać i trenera z jajami .Bo podania od nogi do nogi to mogliśmy tylko oglądać za Guardiola ..I to już nie wruci do Barcelony..jesteśmy za wolni w takich meczach ....VISCE EL BARCA ..WIERZE ZE ZDOBEDZIE TYTUŁ PORAZ KOLEJNY
4
Messi jest tylko jeden ..A wy Messi i Messi słaby grizmana 120 i chu.....PAMIĘTAJCIE JAK BY NIE MESSI TO BYSMY NIE MIELI TYLE PUCHARÓW.. I dajcie spokój z Messi on sam meczu nie wygra A co real gra to samo co my i nic więcej.
0
Ja biore 3.1 w ciemno
1
Panowie musimy musimy 3 pkt dla nas VISCE EL BARSA
1
Nie ma co się dziwić Napoli zrobiło autobus tam nikt miejsca nie miał żeby przyjąć i się rozejrzeć
0
Panowie poproszę linka
1
Siema macie jakiegoś linka do meczu
2
To był dzik obrony. Przed meczem nasi obrońcy powinni oglądać mecze w jego wykonaniu może coś by się nauczyli ..
3
Bardzo ciężki mecz się zapowiada
4
Szkoda chłopa tak naprawdę ma potencjał żeby grać.. kontuzje to najgorsze co moze być dla piłkarza.ja jestem piłkarze i też miałem kontuzje i chciałem wracać jak najszybciej do gry bo chciałem.... jak będzie.miał słaba psychikę to się podda .A jak dobra to będzie walczył do końca i jeszcze pokaże. Nie ma co odrazu to skreśla..Myślę że on nie robi to specjalnie żeby się łamać na treningach czy na meczach żeby siedzieć i grac w fife w domu .Jak nam to się wydaje ..mysle ze sam ma już dość tych kontuzji ..
1
Teraz dziadka będzie kosztował 30 do 50 bo wiedzą że Barca musi na chama kupić
0
@El dominatore szybko pisałem i nie zwróciłem uwagi
1
@El dominatore sorki za błędy
0
@ZeyersoN masz rację
6
Neymar musi wrucić do Barcelony. Nie ma innego takiego który by dał radę więcej niż Neymar dla Barcelony ..nie oszukujmy się..
0
@Persyfl strzał w 10-tke
0
Ciężko jest lettko życzy przy tych meczach... oby było coraz lepiej VISCE EL BARSA
0
Koledzy. My to jak kobiety w okresie nic i nie pasuje ..( bez obrazy nasze kobitki)
0
Roberto już wszędzie grał ...tylko nie na bramce ...
0
@KibicBarcy84 ja tak samo że Neymar musi wrucic Suarez jest coraz starszy i myślę że po kontuzji już po chłopie będzie dembele szkoda bo ale jak on woli grać w pes4 fife to niech gra bo kogl by spedzix czas na silowni zeny nie moec tyle kontuzji
0
Musimy kupić Neymar i martineza nie mamy ataku ..nie oszukujmy się Messi sam nic nie zrobi grizmana to nie jest ten co w Atleticu .Ii jakiegoś obrońcę dobrego bo nie mamy ..ten sezon skończony jest ale trzeba czekać na lato
0
Żeby coś ugrać .. sam Messi nic nie zrobi
0
@Death11 masz rację z tym neymarem ..musimy to ściągnąć i martineza
0
@fryc_86 już koniec
0
Macie link do meczu