7

Trafił w seme okienko .Poleć mu .

0

@dafik85 Mbappe on tylko real sam tak mówi..A czemu twierdzisz że pozostałych nie da radę kupić ?

0

Neymar jednak potrafi ominąć 2 lub 3 A tego nam brakuje w drużynie jest tylko Messi musimy kupić. Neymar .martineza .pomocnika i obrońcę szkoda że de Light poszedł do Juve. Moze warto się zapytać Juve o niego przypadki się zdarzają..do póki coś że składem nie zrobimy nic nie wygramy .Z naszymi dziadkami w składzie..

2

Wszyscy narzekamy na Messiego ale bez niego niewiem.czy byśmy grali w lidze Europy ..Messi sam meczu nie wygra

0

@VeiliaFCB A pomysł jak by Messiego zabrało w Barcelonie to niewiem czy bym mu zagrali w ligę Europy

1

Barcelonie co pomoże to 4 nowych młodych piłkarzy którzy chcą grać A nie zarabiać i trenera z jajami .Bo podania od nogi do nogi to mogliśmy tylko oglądać za Guardiola ..I to już nie wruci do Barcelony..jesteśmy za wolni w takich meczach ....VISCE EL BARCA ..WIERZE ZE ZDOBEDZIE TYTUŁ PORAZ KOLEJNY

4

Messi jest tylko jeden ..A wy Messi i Messi słaby grizmana 120 i chu.....PAMIĘTAJCIE JAK BY NIE MESSI TO BYSMY NIE MIELI TYLE PUCHARÓW.. I dajcie spokój z Messi on sam meczu nie wygra A co real gra to samo co my i nic więcej.

0

Ja biore 3.1 w ciemno

1

Panowie musimy musimy 3 pkt dla nas VISCE EL BARSA

1

Nie ma co się dziwić Napoli zrobiło autobus tam nikt miejsca nie miał żeby przyjąć i się rozejrzeć

0

Panowie poproszę linka

1

Siema macie jakiegoś linka do meczu

2

To był dzik obrony. Przed meczem nasi obrońcy powinni oglądać mecze w jego wykonaniu może coś by się nauczyli ..

3

Bardzo ciężki mecz się zapowiada

4

Szkoda chłopa tak naprawdę ma potencjał żeby grać.. kontuzje to najgorsze co moze być dla piłkarza.ja jestem piłkarze i też miałem kontuzje i chciałem wracać jak najszybciej do gry bo chciałem.... jak będzie.miał słaba psychikę to się podda .A jak dobra to będzie walczył do końca i jeszcze pokaże. Nie ma co odrazu to skreśla..Myślę że on nie robi to specjalnie żeby się łamać na treningach czy na meczach żeby siedzieć i grac w fife w domu .Jak nam to się wydaje ..mysle ze sam ma już dość tych kontuzji ..

1

Teraz dziadka będzie kosztował 30 do 50 bo wiedzą że Barca musi na chama kupić

0

@El dominatore szybko pisałem i nie zwróciłem uwagi

1

@El dominatore sorki za błędy

0

@ZeyersoN masz rację

6

Neymar musi wrucić do Barcelony. Nie ma innego takiego który by dał radę więcej niż Neymar dla Barcelony ..nie oszukujmy się..

0

@Persyfl strzał w 10-tke

0

Ciężko jest lettko życzy przy tych meczach... oby było coraz lepiej VISCE EL BARSA

0

Koledzy. My to jak kobiety w okresie nic i nie pasuje ..( bez obrazy nasze kobitki)

0

Roberto już wszędzie grał ...tylko nie na bramce ...

0

@KibicBarcy84 ja tak samo że Neymar musi wrucic Suarez jest coraz starszy i myślę że po kontuzji już po chłopie będzie dembele szkoda bo ale jak on woli grać w pes4 fife to niech gra bo kogl by spedzix czas na silowni zeny nie moec tyle kontuzji

0

Musimy kupić Neymar i martineza nie mamy ataku ..nie oszukujmy się Messi sam nic nie zrobi grizmana to nie jest ten co w Atleticu .Ii jakiegoś obrońcę dobrego bo nie mamy ..ten sezon skończony jest ale trzeba czekać na lato

0

Żeby coś ugrać .. sam Messi nic nie zrobi

0

@Death11 masz rację z tym neymarem ..musimy to ściągnąć i martineza

0

@fryc_86 już koniec

0

Macie link do meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?