Crosby9333
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mroziu hipotecznie może tak być oczywiście, ale tego scenariusza nie biorę pod uwagę, gdyż idziemy w tym sezonie po tryplet :)
0
Walić tego zlamasa. Ja jestem ciekaw co powie później, jakby się okazało że Osasuna z nami wygra i akurat te 3pkt zadecydują, że nie spadną z ligi. Jak inne drużyny to odbiorą
0
Problemem Xaviego bylo to, że się zatrzymał na latach 2008-2012. Tyle że piłka ewoluowała.. nikt już nie gra statycznie w formacji np 4-3-3 w ataku i obronie. Drużyny zmieniają formacie w czasie meczu. A u Xaviego jak coś nie szło, to i tak grało się dalej to samo i liczyło na cud. Nie było żadnej alternatywy pod przeciwnika. Wszyscy albo na hurrraaa do przodu albo wszyscy w obronie.. w środku dziura była jak nie wiem. Boki obrony odsłonięte z piękną autostrada do kontrataku przeciwnika, bo nikt nie zabezpieczał.
0
@paquito88 poza tym, to nie ja napisałem, że to może mieć wpływ na spadek drużyn z ligi. Tylko taka była argumentacja La Liga.
0
@paquito88 @paquito88 Co Ty chłopie piszesz.. xD przeciez od dawien dawna wiadomo że uwaga... W KAŻDEJ LIDZE praktycznie dwie ostatnie kolejki są grane w TYM SAMYM CZASIE. A dlaczego to? Żeby drużyny które są zagrożone spadkiem z ligi bądź inne które chcą awansować do pucharów, walcza o mistrzostwo itd.. grały na 100% ponieważ w każdej chwili może paść bramka, która decyduje o kolejności w tabeli.. A jeśli będą wyniki niektórych meczów wiadome, to drużyny nie będą miały po co wychodzić na mecz.. a o kolejności w tabeli nie decydują tylko pkt, ale mecze bezpośrednie (w przypadku hiszpańskiej ligi) ale także ma znaczenie bilans bramek. Prosty przykład z Belgii, gdzie w do ostatniej kolejki o mistrzostwo walczyły 3 drużyny.. mało tego wciągu dwóch minut ,mistrz Belgii zmienił się trzy razy. Bo do 91 minuty. Mistrzem był Royal Union, który remisował, a wyprzedzał w tym czasie Antwerpie i Genk.. Royal stracił bramkę na 2-1 z Bruggia i mistrzem na ten moment był Genk, ktory grał z Antwerpia.. w 94min.. Antwerpia strzeliła bramkę na 2-2 z Genk dzięki czemu wyprzedziła ich punktami i zostali mistrzem Belgii. To samo tyczy się drużyn, które mogą spaść, a mogą się utrzymać albo mogą grać w barazach o utrzymanie z 3 drużna drugiej ligi.
0
Przecież to jest żenada co oni odwalają. Dupcza coś o fair Play do pozostałych drużyn, a sami sobie zaprzeczają. Jakie tu jest Fair Play, skoro Barcelona nie będzie wstanie zagrać najmocniejszym składem? Co jeśli Osasuna by wygrała i utrzymała się w lidze dzięki 3pkt, a Barcelonie braknie 3pkt do mistrzostwa? Kluby się plują pod koniec sezonu, że drużyny które już o nic nie grają nie wystawiają najmocniejszych składów w meczach i wpływa to na spadki w lidze. A tu ku*wa co robi La Liga?
1
A ten Ancelotti to też agent jakich mało.. ma pretensje o to że mają mało czasu pomiędzy meczami na regeneracje.. a podobno (to akurat rzadkość) Tebas go zaorał. Pisząc na Twitterze ze mieli mecz zagrac ligowy w weekend o 16;00 zeby mieli więcej czasu na regenerację przed meczem z Betisem w rewanżu pucharu króla.. a Emilio Butragueño poprosił władze La Liga żeby mecz odbył się w tym samym dniu tyle że o 21 bo wpadnie im więcej kasy za prawa telewizyjne.. i jakoś Ancelottiemu to nie przeszkadza.. xD
1
@Barca_Big_Moment w tej chwili nawet teoretycznie przy wygranej Barcelony z Osasuna będą mieć nie 3pkt straty a w zasadzie 4pkt. Bo przy tej samej liczbie pkt liczy się bezpośredni pojedynek. A tu mamy 4-0 w pierwszy meczu.. a żeby Real nas wyprzedził w tabeli przy tej samej liczbie punktów musi wygrać przynajmniej przewaga 5 Bramek.. bo bilans bramek mamy 16 goli strzelonych więcej..
0
@Pawlak1992 tu nie chodzi o to, że nie będą dostępni inni. Tylko jak to się ma do fair Play wobec innych drużyn, które walczą o utrzymanie? Teraz co? Żeby były równe szanse Barcelona będzie musiała grać bez Raphinii i Araujo z drużynami z końca tabeli? Bo jak to tak ze z innymi Barca grac będzie mogła możliwie najsilniejszym składem. (Nie licząc kontuzji) A z Osasuna to już nie. A nóż akurat 3pkt zadecydują że Osasunie się utrzyma i co wtedy?
3
Najlepsze jest to, że nie mogą zagrać pomiędzy 37 a 38 kolejka, bo to może wypatrzeć spadki drużyn itd.. nie jest fair wobec innych drużyn. Ale to że 27 marca Barcelona nie będzie w stanie zagrać najsilniejszym składem przeciwko Osasunie, która ma tylko 6pkt przewagi na strefa spadkowa, to wcale nie zrzutuje na fair Play wobec innych drużyn, gdzie Barca będzie miała możliwe wszystkich do dyspozycji (nie licząc kontuzji) Sama La Liga sobie zaprzecza.. xD
3
6. Bardzo ważna bramka Ferrana, U siebie przegrana 2-1 i na wyjedzie 4-2 co daje nam przewagę w meczach bezpośrednich,więc Atletico musi nas punktami wyprzedzić, bo przy tej samej liczbie jesteśmy wyżej od nich
23
La Liga to jednak stan umysłu. Widać wiele wspólnego mają z prześcieradłami.
Kiedy oglądasz mecz realu w tv i czytasz te decyzje La Liga, to myślisz sobie ku*wa no gorzej to się już odj*bac nie da.
Wtedy obaj mówią.. Nie? To pa tera xD
2
@fotohobby błędy przy bramkach to raczej wina Balde, który dwa razy nie wrócił.. Martinez musiał latać jego pozycję
2
@Emerald mistrzu nie wiem jaki Ty mecz oglądałeś, ale proponuje przerzucić się na sezon 24/25.
0
@korn234 Dlaczego poszkodowana? Bo co? Przecież przekładają mecz z siły wyższej, a nie dlatego że mają we wtorek LM. Przypominam że to Benfica przekładała mecz w lidze, żeby móc się przez tydzień przygotować do meczu z Barca
0
@Murazor Nie zgadzam się. Pena grał jak grał.. ale ogólnie rzecz biorąc, bramkarz musi też polegać na grze obrońców, jeśli Ci słabo grają, to bramkarz też nie jest w stanie wybronić wszystkiego. Do Grudnia mieliśmy gigantyczna przewagę na innymi drużynami w lidze. Z Realem Pena zatrzymał mnóstwo strzałów, także był bohaterem El Clasico. Później drużyna się trochę posypała i stąd padały bramki. W tamtym sezonie, to wgl graliśmy bez taktyki. Wszyscy na hurrra do przodu zapominając o tyłach. Na skrzydłach autostrada bo obrońcy byli jak skrzydłowi, w środku dziura jak nie wiem. Nie biegali bo przypominam że Girona ich zabiegała po prostu... Nawet z Buffonem, Ter Stegenem i innymi tracilibyśmy bramki. Nie mówię że Pena to super bramkarz, bo umiejętnościami trochę nie ten poziom do Barcy. Ale zrzucanie winy na Pene jest trochę niesprawiedliwe..
13
Inaki Penia powinien przeprosić Szczęsnego i Flicka za wszystkie fochy strzelane.. i siedzieć grzecznie na dupie do końca sezonu.
0
Vaaaamosss... Mówiłem. Lepsze decyzje w ataku. Teraz się otworzą i kontratakiem ich zniszczymy..
1
@Sebolinho wiem wiem. Wybaczam. To przez emocje hahaha ;)
1
@fotohobby mógł ściągnąć Lewego zamiast Olmo. Olmo mógłby grać dalej na 10 albo nawet jako Fałszywa 9.. Lewy jest za wolny. Nawet jak schodzi niżej, nie jest wstanie nadążyć za akcja potem żeby ją skończyć.
3
@Sebolinho Szefie.. mamy 1/8. Nie ma punktów już xD
9
Jedziemy z nimi normalnie. Lepsze decyzje w kończeniu akcji i to jest do ugrania. Nie piszcie że powtórka z PSG bo jesteśmy zupełnie inna drużyną z innym mentalem.. z trenerem przede wszystkim. Graliśmy pół godziny jednego mniej i żadnej różnicy nie ma.. Vaaammmmooosss VEB!!
0
Nie no bez jaj.. chłop ma już swój prime za sobą. W PSG więcej imprezował jak trenował. Jakbym miał jakość do Enrique nie odstrzelił by go z PSG bez żadnego treningu.. a przecież trenował go w Barcelonie. Poza tym Neymar na boisku to jednego mniej w pracy defensywy i pressingu.. u Flicka się biega.. a jak nie, to ławka. Będzie na ławce to rozwali całą drużynę swoimi fochami..
0
@333tricampeones333 Gwarancja imprez chyba.. jakość to już ma dawno za sobą.
1
@kejdzi Zdenerwowani Szukają w google jak zablokować transfer xD
5
@Gall w sezonie 23/24 Athletico - Barcelona
24/25 Betis - Palmeiras
0
@Inmessionate10 a no tak w 1/8 racja :D
1
@ousmanedembele10 bo mamy jeszcze do rozegrania co najmniej 16 meczy, a maksymalnie 21?
7
Nie ma co płakać. Mecz nadal otwarty. Brakło koncentracji. Ale nikt się nie spodziewał że po 2-0 w 6min, wyciągniemy do na 4-2. Gdyby Ferran dołożył swoje 2 setki. Po prostu brakło koncentracji. Głowa do góry, mamy rewanż jeszcze, także na spokojnie.. szkoda tej końcówki ale takie sytuację się zdarzają i będą zdarzać. Mamy młody zespół.. Jesteśmy liderami w lidze, otwarty finał w PK, gramy w ćwierćfinale LM kończąc fazę grupowa na 2 miejscu.. po słabszych sezonach, nikt się nie spodziewał że będziemy w tym miejscu co jesteśmy i w jakim stylu gramy. Bo widzę że tutaj niektórzy myślą że wróciły lata Guardioli.. gdzie będziemy zdobywać 3korone co sezon xD
0
@MeMyselfAndI to już były Klubowe mistrzostwa świata? Ja myślałem że dopiero po sezonie będą :)