Crosby9333
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MeMyselfAndI to już były Klubowe mistrzostwa świata? Ja myślałem że dopiero po sezonie będą :)
0
@fotohobby Spokojnie, to tylko Valencia. My z Valencia po 30min prowadziliśmy 4-0
3
Posadzić wszystkich na ławę lub trybunach co się za nim wstawili. Może dotrze do nich, że to nie jest klub wzajemnej adoracji i że to trener wystawia skład, a nie piłkarze.
1
Aż dziwne że jest podejrzanym. Czyżby argument "15 Lig mistrzów" prześcieradeł nie przekonał sędziego xD
1
Ale po co jest wgl ta dyskusja. Flick jest trenerem, jemu płacą i to on jest odpowiedzialny za skład który wystawia. Jak będzie chciał wystawić Szczęsnego na ataku to go wystawi i już. To jego decyzja. A Pena zamiast płakać, to powinien się do roboty wziąć.
1
Szkoda że tak nie protestowali po meczu w Pucharze Króla przeciwko Celcie, gdy należał się jej rzut karny xD nie rozumiem dlaczego tak płaczą, przecież mają 15lig mistrzów hahaha xD
0
@K1ngKong7 Aube wpuszczać na 30min na zmęczonych obrońców.. coś pięknego
1
@korn234 trudno żeby ich nie robił, skoro nie grał ponad pół roku.. żeby ich nie popełniał musi grać. Jak ktoś wraca po kontuzji to też nie gra meczów życia. Normalna rzecz. Ile meczów Pena zawalił w poprzednim sezonie i tym. Ze dopiero zaczął coś grać..
1
Z jednej strony, tak po ludzku szkoda chłopaka. Miał mega potencjał na bycie gwiazdą. A z drugiej strony, piłka nożna to biznes. Nie ma czasu na sentymenty i czekanie aż wróci do formy (o ile kiedykolwiek wróci) jak dla mnie powinien odejść gdzieś do słabszej ligi. Nabrać pewności siebie, strzelić parę bramek czy asyst zaliczyć.. może wtedy by się odbudował psychicznie. Bo widać że blokadę ma
2
@Wiktor91 bardziej prawdopodobne że dadza Barcoli kontrakt dożywotni, niż wypożycza sprzedadzą kogokolwiek do Barcelony. Jak na razie to PSG nas rucha jak chce niestety.
4
No i dobrze. Niech idzie w piz*u.. widzi że ma konkurencje na SO to obsral zbroje... XD na SO może jeszcze Kounde grać jak będziemy mieli PO. Także na spokojnie. Piłkarz nie może być większy od klubu. Jak to mawiał Ferguson.
11
Ależ nas Araby trzymają za jaja xD piłeczka negocjacyjna jest po ich stronie.. będą chcieli to kupiła miejsca, a jak nie to nie. Laporta musi ładnie tam klękać i błagać ich hahah xD
1
@filipo2002 Bo nie potrafi grać jako 10tka. To nie jest ofensywny pomocnik. To jest coś w stylu Toniego Kroosa, Xaviego. On jest od dyktowania tempa gry. Tylko że... Musi mieć kogoś za plecami który będzie mu dupę ratował. Tak jak Busi Xaviemu czy Casemiro Kroosowi. Bo nie potrafi bronić. On mus być pod gra cały czas i rozprowadzać te piłki.. żaden DM żadna 10tka.
0
Jezeli Deco mówi że umowa jest zawarta. To znaczy że jeszcze nic nie zrobił. Dopóki nie będzie oficjalnie transferu to nie uwierzę.
1
@Linghunter88 Spalony oczywisty Mbappe. Rykoszet nie kasuje spalonego. To tak jakby przy strzale z dystansu, obronie bramkarza. Piłkarz będący na spalonym dobija piłkę strzelając bramkę. Tylko celowe zagranie kasuje spalonego. Więc spalony słusznie uznany
2
Laporta osiągnęliśmy porozumienie z Nike.. tylko musimy jeszcze o tym powiedzieć Nike, zeby sie zgodzili
3
Wychodzi imprezowy styl Neymara w PSG. Jak trenujesz tak masz.. życia się nie oszuka..
2
@Wiking88 Bez przesady.. trzeba pamiętać że w pierwszymm sezonie Lucho byl w na wylocie bodajże po remisie czy przegranej z Celta w Grudniu. Były kłótnie w szatni z piłkarzami. Dopiero od nowego roku wszystko ruszyło z kopyta.
21
@Ronad10 Nie zgodzę się. Oglądam też mecze City, gdzie także grają szybka, kombinacyjna piłkę. Gundogan dawał radę. To ze u nas grał jak grał, to nie jego wina, tylko taktyki Xaviego. Nawet gdy chciał przyspieszyć to nie było z kim. Trzeba było czekać aż cala drużyna podbiegnie pod pole karne rywala. Mimo że nie mieliśmy taktyki sam Gundogan uzbierał 14 asyst. Dużo o Gundoganie mówi. Nie raz widać było że potrafił mega rozegrać akcje na jeden kontakt. Miał i nadal ma mega mozg do rozgrywania tylko trzeba mieć trenera z pomysłem, który to wykorzysta. A Xavi tego nie potrafil
0
@MalanFCB Opłatą? Przeciez my jeszcze Ferrana nie spłaciliśmy w całości xD
1
@bialyzdw Przykład Guardioli pojawia się raz na 50 lat. To że z Guardiola wyszło, nie znaczy że teraz też tak będzie.
2
Ja nie mam jakiś mega wymagań w pierwszym sezonie do Flicka. Chcę tylko zobaczyć że te "gwiazdy" biegają na tym boisku. Że grają 90minut. Pressuja do ostatniego gwizdka. Tylko Tyle chce zobaczyć. Nie biegasz to siadasz na ławce. Proste.
1
@cyron1 w sumie jako trener, średnio co 3 spotkania, pojawia się na trybunach, więc żadna różnica xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Matix90 oczywiście jest tak samo skomplikowane, jak transfer Neymara. Wszedł z walizka pieniędzy i wyszedł z kartą swoją. U Dembele jest tak samo. To od jego widzi mi się, zależy czy odejdzie dzisiaj czy jutro. Więc sam w dupie byłeś i gówno widziałeś.
4
@LukaszUH Następny.. XD zrozumicie. Nic to nie da. PSG jedzie do biura la ligi, wpłaca klauzulę Dembele, zabiera jego kartę i wychodzi. Barcelona jedyne co może zrobić. To stanac w drzwiach i powiedzieć Dembele do widzenia.
5
@ToJa79 Ale jakie Papiery ma przetrzymać Barcelona? PSG jedzie do biura la ligi. Wpłaca klauzulę i zabiera kartę Dembele. To wszystko.
1
@LukaszUH Sprzedadzą Dembele i np kupią Barnardo Silve, który da dużo więcej niż Dembele (o ile gra, a nie jest w szpitalu)
5
@Sewren122 Cancelo może i dobry obrońca, ofensywny wybiegany.. Ale ma problemy z głową swoją. Uważa się za gwiazdę, która ma grać w każdym meczu i pierwsze skład należy mu się z urzędu, przy tym obijając się na treningach.. Z Juve odszedł bo się pokłócił, w City to samo.. Do Bayernu ledwo przeszedł i też zdążył już fochami rzucać.. Milion razy wole Roque niż Cancelo
0
To odkrył Amerykę.. Mógłby się wysilic i powiedzieć coś od siebie, a nie same oczywiste rzeczy. To było tak pewne, jak to że jutro jest piątek