Crosby9333
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma co mówić. Xavi dał dupy w pierwszym meczu, swoją wymyślona obrona.. Ten Hag mając większe doświadczenie, zjadł Xaviego. Jak Napastnik ma dostać piłkę, skoro napastnik stoi na linię środkowej nasi wybijają piłkę z własnego pola karnego i w środku nie ma nikogo do przejęcia piłki? Tam stała cała obrona United plus Casemiro z Fredem. Jak mają wygrać pojedynek 6vs3? Z czego sam lewy na środku i na bokach boczni napastnicy.. Zbyt duże dziury w środku pola były i każda piłkę wybita przez nasz obronę, zbierali gracze United i szedł kolejny atak..
5
Blade wszedł i od razu każda akcja United obija się jak od ściany..
1
Kuźwa.. Alba gdzie Ty grasz Chłopie.. Przez Ciebie jest taka dziura, że United maaja autostradę na prawym skrzydle.. Alonso to samo.. Biega jakby miał węgiel na plecach... wycnodzi w podstawie z United.. Chłop gdzie ostatni raz zagrał pełne 90minut z Espanyolem w sylwestra..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Roberto.. Alonso.. Alba... Xavi.. To j*bnie.. :/
1
Nie moge patrzeć na tego Albe. Każda akcje hamuje.. Albo te wrzutki na ślepo po ziemi..
0
@Ponrad Araujo na prawej to też dobra opcja. Szybszy od Kounde, po paru starciach z Rashfordem wybije mu piłkę z głowy..
2
Aż żal że Dembele nie gra. Na prawej stronie miałby taka piękna autostradę.. Oby to Raphinia wykorzystał.. Tyle że on ma jedną nogę tylko :/
4
"Chwalą nas, mówiąc, że osiągnęliśmy w sposób autonomiczny, że hiszpański futbol będzie stabilny finansowo, i uważają, że trzeba podążać tą drogą." większych bzdur nie słuchałem XD kto ich chwali? Jest tak super stabilny finansowo, że hiszpańskie kluby nie mogą sprowadzać zawodników i wzmacniać swoich klubów. Chłop jest odklejony od rzeczywistości... Ciekawe co powie, jak mu odrzuca apelacje xD
1
@Rarenzio Dla jakich kibiców? Chłopie.. Ty wyłącza ta Fifę bo Ci na łeb idzie.. Mylisz wirtualny świat z rzeczywistym.. Gdybyś Chłopie przeczytał chociaż raz przepisy piłki nożnej, to uwierz miałbyś więcej wiedzy na ten temat niż tylko z grania w piłkę na lekcjach Wf XD
2
@Rarenzio Chłopie co Ty pierd*olisz.. XD To nie sędzia jest dla VARu tylko Var dla sędziego. Oni tylko interweniują, gdy kwestie sa nieoczywiste/sporne. Gdy sędzia główny gwiazda faul, Var to sprawdza. Jeśli widzą, ze główny podjął dobra decyzję, to nie wpierdzielaja mu się w robotę. Tak samo, żeby główny sędzia mógł podejść do tv, to Var go musi zawołać. On nie może sobie chodzić kiedy chce i sprawdzać. Najpierw przeczytaj przepisy a potem wylewaj swoje frustrację XD a co do kartek, że łatwiej za komentarze niż faul. To chyba normlane. Nie daje sobie w kasze dmuchać. Ustawia wszystkich. Inaczej każdy, przy każdym faulu biegłby do niego i narzucał presję. Pozwalał grać ostrzej, bo to nie Twoja koszykówka, gdzie każdy kontakt to faul. Kiedy miał puścic grę to puszczał, kiedy ktoś miał dostać kartkę to dostał. Bardzo dobrze sędziował.
0
@kinioo taaa odpali.. Jak Zieliński w kadrze.. Chłop ma taką blokadę.. Że nie wiem czy to przeskoczy..
1
Wiadomo że kluby chcą mieć pewność że z kolanem wszystko jest ok. Ale testy medyczne są jak już oferta będzie zaakceptowana przez zarząd i Umtitiego. Tym bardziej że pójda mu na rękę i za free przejdzie do nowego klubu. Jak chcą testy robić wcześniej, to niech najpierw spiszą obowiązek kupna za np 10mln jeśli będzie wszystko ok z kolanem.
0
A co ma niby odpowiedzieć? Jasne jesteśmy z Barcelona już dogadani. Czekamy tylko aż sprzedadzą De Jonga? Pep chce żeby został, ale wie, że Silva jest jedna noga poza City.
0
Kurde, chłop Umiejętności ma i to spore. Ale coś mi się wydaje że głowa nie dojeżdża. Być może taktyka i gra Barcelony nie do końca pasuje do De Jonga. To nie jest zawodnik, który dzielił i rządził w środku pola, gdy był w Ajaxie. Jak w United u Ten Haga nie odpali, tak jak wczesniej w Ajaxie, to będzie po Chłopie.. :/
1
@Robert1603 Człowieku co Ty pie*olisz.. Jakie wydoil.. To że zarabiał krocie.. To swoja droga. Ale tyle, co Barcelona zarobiła na Messim to nawet sobie nie wyobrażasz. Koszulki z jego nazwiskiem same płaciły mu pensje. Nie mówiąc już o marketingu, ile firm sprowadził do Barcelony. Prawa do wizerunku, kibice też w dużej mierze przychodziły zobaczyć samego Messiego w akcji.
0
Przecież nie od dziś wiadomo że najważniejsze sprawy, będąc w restauracji odbywają się bez osób trzecich. A w najważniejszym gabinecie czyli "WC" xD
0
@Mroziu dokładnie tak. To Messi miał 11mln po tym jak zdobył złota piłkę i był 5lat w pierwszej drużynie.. Pojebało się w głowach tym agentom. To że Gavi jest diamentem to wszyscy wiedzą. Ale jeden sezon niczego nie oznacza. Niech pogra najpierw parę sezonów z równa forma i wtedy można myśleć o większej pensji.
0
Mam wrażenie, że odejdzie do PSG i swojego kolegi Kyliana. A cała ta scena z negocjacjami itd to była tylko gra na czas i oraz załagodzenie atmosfery z zarządem, aby mieć plan B. Czekał do zrobi Mbappe. Gdyby Mbappe przeszedł do Realu, to pewnie przedłużył by kontrakt, ale jak zostaje w PSG. To mogą zagrać razem znowu
1
Wkradł Wam się chyba błąd, powinno być
"Na początku straciliśmy mnóstwo punktów i wiele nas to kosztowało. Dzięki pracy Koemana. Po przybyciu Xaviego zespół się poprawił. Drużyna pokazuje teraz lepszą twarz xD
4
Rozumiem, że to nie powinno tak wyglądać.. Bo jak można kupić narząd? Ale najważniejsze pytanie.. Mianowicie. Czy osoba oddająca miała pistolet do głowy przyłożony, że sie chłop zgodził? Nie. Zrobił to z własnej nie przymuszonej woli. Uratował komuś życie. To powinno się liczyć. Wiadomo że inni, których nie stać, czekają latami. Ale na pewno zrobili by to samo, co Abidal aby ratować życie swoje.. Ciekawe że jak Ronaldo wynajął sobie surogatke, za której zapłacił, aby tak się zrzekła praw do dziecka po narodzeniu.. To już jest w porządku.. ????
1
@Peciak Ok. Przekażę Twoje uwagi Laporcie :)
0
@Invincible podobno 4mln.. Ale on i tak więcej kasy zarabia, dzięki swojej firmie
6
Coś się chyba zepsuło. To samo czytałem gdy wypowiadał się Jordi Cruyff.
1
"Messi udzielał mi rad: jak czekać na piłkę, atakować pressingiem" Messi i Pressing? Nie chce się czepiać, ale Przecież to brzmi jak oksymoron. I nie chodzi mi o jego ostatnie mecze w PSG, bo u nas też jakoś nie za bardzo mu się chciało startować do Pressingu
0
@patryk1995991 Warto najpierw zaznajomić się z przepisami sędziowskimi, a potem komentować. Główny sędzia nie może sobie od tak, podejść do TV i sprawdzić podjęta decyzje, bo by sprawdzał każdy faul, którego nie jest pewien. A Wtedy mecz trwał by nie 90 minut. Tylko z przerwami 3,4h.. Aby sędzia mógł podejść, sprawdzić swoją decyzję, Var musi go zawołać