0

Mi tam leci wolno bo strasznie sie denerwuje.

0

oni od zawsze zyja w innym swiecie

0

Fake, poziome pasy zostaly juz potwierdzone, a sama koszulka bedzie przypominac tę z 1992. I pierwsza tura koszulek nie bedzie miala zadnego sponsora na przodzie.

0

Marca pisze o dwoch golach, ktore potrzebuje Leo by dobic do 500. Oni wciaz nie licza Messiemu tego 1 gola hahaha co za zenada

1

No, no. Do tego Alves, Masche, Neymar jeszcze.

1

I masz racje. Jedynie Benzyniak na lawke, ale wole Munira.

14

Hiszpanska telewizja publiczna
https://pbs.twimg.com/media/CfCScxbVAAImfE9.jpg

hahahahahahahahahahahaahahhaha

0

Wiadomo, ze najwazniejsza jest wygrana, ale jesli moglbym wybrac strzelca gola to chcialbym Leo.

2

Najgorszy pomysl na XI jaki slyszalem w calej historii pilki noznej. Do tego przecietny Vidal (niepowolany) za Rakiticia, ktory jest fundamentem LE. Smiech na sali. Reszty nawet nie chce mi sie komentowac. Co za wstyd dla takiej strony.

0

Komentarze się teraz strasznie zlewają. A interlinię to od razu mogliście dać 0,8, po co się rozdrabniać. A najgorsze jest to, że redakcja nie umie wyjustować tekstu w artykułach.

2

Ogladanie w samotnosci, zeby nie sluchac tych bzdur randomowych ludzi

0

Bez sensu byloby zajmowanie miejsce na lawce. Jest lepszy Sergi Roberto, ktory moze obskoczyc kilka pozycji. I dzieki temu mozna bylo powolac 4 stoperow.

37

Lucho powiedział: „widziałem twarz Messiego… mają obsesję na punkcie wygranej”.

Czy istnieje bardziej uspakajające zdanie na świecie? Wątpie

0

No wlasnie. Pamietam jak umowa mowila o dwoch takich meczach, dziwilem sie czemu tylko 1 rozegrali.

0

No i spoko. Wiele zespolow grajacych w LE mialo ciezsze losowanie niz Real. Zalosne.

1

NIee. Nigdzie nie napisalem, ze wiecej druzyn, bo to obnizaloby poziom rozgrywek jeszcze bardziej. Wiecej zespolow do udzialu w kwalfikacjach, czyli mniej zespolow premiowanych od razu do gry w fazie grupowej po zajeciu 1/2/3 miejsca w lidze.

2

Hahahaha Leverkusen wygrało ze słabiutkim Wolfsburgiem az 3 do 0. Ale ludzie z Madrytu probuja nam wmawiac, ze jest to ciezki rywal i trzeba zagrac na 100%. W LM wiecej zespolow powinno podchodzic do kwalifikacji, bo po prostu wiele zespolow calkowicie wypompowuje sie po jednym udanym sezonie i potem zaniza poziom rozgrywek. A kto na tym najwiecej korzysta to my wiemy. I taki Wolfsburg trafilby na zalozmy Malmo w kwalifikacjach i jednego dziada byloby mniej.

7

Jak napisales przeglad pola to juz wiedzialem, ze to Prima Aprillis. Tego nikt na serio by nigdy nie napisal.

0

Ancelotti to jest kolejny przyklad, ze jak odejdziesz z Madrytu to w koncu mozesz mowic to co naprawde myslisz.

1

Ech, szkoda strzepic ryja.

38

Ancelotti: "Forma Rakiticia jest nieprawdopodobna. Jego wplyw na grę Barcelony jest niezbędny. Kroos jest ważny [dla swojego zespołu], ale nie osiągnął poziomu Rakiticia.

2

DOKLADNIE! 100% racji.

1

Wez chlopie nie strasz ludzi. Na poczatku sie przerazilem, ale nie ma nic o tym na twitterze. Z kolei prawdziwa informacja jest, ze ma byc powolany na jutrzejszy mecz.

2

Pressing tez trzeba umiec zalozyc, jesli ktos mysli, ze wystarczy biegac to zle mysli. Na szczescie RM do tych druzyn nie nalezy.

2

Dokladnie. Przypilnowac ich na poczatku, bo z tego co mowia to sie na nas rzuca na poczatku. Na szczescie problem z wychodzeniem spod pressingu skonczyl sie w styczniu.

11

Real Madrid's record vs Barça when Bale, Benzema and Cristiano played -

Games: 4
Wins: 0
Losses: 4
Goal difference: -7.
@fiazhamsath

0

On nawet pilki przyjac nie umie co pokazaly mecze reprezentacyjne. Zwykly przecietniak. Dobrze, ze nie przyszedl rok temu.

8

SPORT podalo dokladnie takie samo info.

1

Dobrze, ze nie zagra. Pamietam jak w ostatnim Klasyku na Camp Nou cala linia obrony miala po żółci i on wszedl i troche uspokoil sytuacje. Teraz juz tego nie zrobi.

0

No dokladnie. Zwyciestwo z beznadzieja wyjazdowa Sevilla im juz calkowicie zacmilo oczy. Ale to dobrze w sumie. Ja pamietam jaki piach grali w pozostalych meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?