Hehehehehehe nie. Pojechalismy tam wygrac po jak najnizszej linii oporu i to sie udalo. Real strzelil tylko dosrodkowaniach, nie byl w stanie przeporowadzic akcji. A oni chyba nie musza sie oszczedzac i powinni budowac morale na zwyciestwach?
Patrz na fuksiarskie zwyciestwo z Las Palmas, a nie na taka wygrana z Sevilla, ktora nie potrafi grac na wyjazdach. Wiesz co? W sumie sie ciesze, ze wygrali wysoko. Znowu balon napompowany, mysla, ze wracaja do wielkiej formy, bo w koncu rozbili klasowy zespol, a z wygranych wnioskow nie beda wyciagac. Wciaz to jest ten sam Madryt co na poczatku sezonu.
https://x.com/barcastuffreply/status/711679956900782080 I teraz zastanowmy sie czy jest to karny, ktory powinien wzbudzic kontrowersje we wszystkich niekatalonskich mediach. Widzialem 100x bardziej niesluszne karne, ktore dostawal Real. Ciekawe czemu o tym nie pisza. Ale powiem wam czemu na to sluzyc. Wywieraja presje na arbitrach, zeby tamci dwa razy sie zastanowili zanim cos nam gwizdna. Swietnie, ze SPORT po zmianie dyrektora mocno uderza swoimi okladkami w Madryt.
Ja sie pytam czemu tak jest. Jak nie wiesz to po co glupio odpisujesz. Po czym wnioskuje? Po ich wpisach, a po czym innym. Teraz w Hiszpanii jest niesamowta burza po jednym nieslusznym karnym i niewyrzuceniu Pique. Tak wielka, ze sam Pique interweniuje na twitterze. Chore
Nie miesci mi sie w mojej glowie w jakich czasach my zyjemy. Wszystkie media (oprocz niezwiaznych z Barcelona) po prostu nienawidza naszego klubu. Poczynajac od polskich stron typu sport, onet, a konczac na oficjalnych profilach UEFY. O co wam chodzi???
Spokojnie. Sedzia im pomogl to raz, dwa, ze jakiekolwiek byly nadzieje to jednak Sevilla jest fatalna na kazdym innym terenie poza domem. Zagrajmy tylko swoje a wygramy.
Watpie. Sevilla obnazy dzisiaj wiele slabosci Realu. Jak zagraja przynajmniej to co na Camp Nou to moga liczyc na wygrana nawet. Gdzie sie przelamac jak nie na Bernabeu? Atleti tez tam przelamalo swoja passe bez gola.
Co do Turana to 100% racji. MSN? Messi dzis musial grac bardzo gleboko - zasluga Villareal. Ale i tak stworzyl dwie setki dla Neya. No coz, bylo minelo.
NIestety nic na to nie poradzimy. Nienawidze meczo gdy jest jasno. No i tez tracimy duzo punktow o tej godzinie. Dobrze, ze Klasyk jest o naszej ulubionej porze.
Bardzo sluszna uwaga. Nie mogl pozwolic sobie na swoja gre, bo praktycznie mial rece zwiazane, najmniejsze przewinienie=kartka. Munir ostatnio bardzo ladnie gral i powinien dostac swoja szanse i dzis.
Madrytczoki juz zapomnieli, ze przez zle sedziowanie wygrali z Betisem, Granada i Sociedad. Przyszli po jednym skandalicznym sedziowaniu do nas sie czepiac. Co za hipokryzja. Dla mnie nie byla karnego i nie wahałbym sie zamienic go na cofniecie zoltej karki dla Pique, ktora byla skandaliczna i wymusila te nieszczesna zmiane.
Oby Real teraz co najmniej zremisował. Ciezki mecz, zniwelowali wszystko co dobre w naszym ataku. Gdyby nie dwie galy Leo do Neymara (1 sie skonczyla karnym, druga to ta setka zmarnowana, ktora by dala prowadzenie na 3-1) to tak naprawde nic nie zrobilismy. No i bramki z niczego. Lepiej remis dzis niz w decydujacej fazie, bo teraz przynajmniej maja 2 tyg na wyciagniecie wnioskow.
Mam nadzieje, ze Matheu juz nigdy nie wejdzie w polowie meczu. Zawalil nam z Deportivo, zawalil nam teraz tez 2 gole. 4 punkty poszlo sie walic przez niego.
3
Hehehehehehe nie. Pojechalismy tam wygrac po jak najnizszej linii oporu i to sie udalo. Real strzelil tylko dosrodkowaniach, nie byl w stanie przeporowadzic akcji. A oni chyba nie musza sie oszczedzac i powinni budowac morale na zwyciestwach?
8
Patrz na fuksiarskie zwyciestwo z Las Palmas, a nie na taka wygrana z Sevilla, ktora nie potrafi grac na wyjazdach. Wiesz co? W sumie sie ciesze, ze wygrali wysoko. Znowu balon napompowany, mysla, ze wracaja do wielkiej formy, bo w koncu rozbili klasowy zespol, a z wygranych wnioskow nie beda wyciagac. Wciaz to jest ten sam Madryt co na poczatku sezonu.
8
https://x.com/barcastuffreply/status/711679956900782080 I teraz zastanowmy sie czy jest to karny, ktory powinien wzbudzic kontrowersje we wszystkich niekatalonskich mediach. Widzialem 100x bardziej niesluszne karne, ktore dostawal Real. Ciekawe czemu o tym nie pisza. Ale powiem wam czemu na to sluzyc. Wywieraja presje na arbitrach, zeby tamci dwa razy sie zastanowili zanim cos nam gwizdna. Swietnie, ze SPORT po zmianie dyrektora mocno uderza swoimi okladkami w Madryt.
0
Ja sie pytam czemu tak jest. Jak nie wiesz to po co glupio odpisujesz. Po czym wnioskuje? Po ich wpisach, a po czym innym. Teraz w Hiszpanii jest niesamowta burza po jednym nieslusznym karnym i niewyrzuceniu Pique. Tak wielka, ze sam Pique interweniuje na twitterze. Chore
1
Nie miesci mi sie w mojej glowie w jakich czasach my zyjemy. Wszystkie media (oprocz niezwiaznych z Barcelona) po prostu nienawidza naszego klubu. Poczynajac od polskich stron typu sport, onet, a konczac na oficjalnych profilach UEFY. O co wam chodzi???
1
Spokojnie. Sedzia im pomogl to raz, dwa, ze jakiekolwiek byly nadzieje to jednak Sevilla jest fatalna na kazdym innym terenie poza domem. Zagrajmy tylko swoje a wygramy.
0
Na szczescie bedzie Ramos gral. Dzisiejszy mecz tylko dobitnie potwierdzil, ze bez niego calkiem dobrze potrafia sie bronic.
0
O co chodzi z tym strachem przed Klasykiem? Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze zagrali jakos mega.
0
To juz pograne. Ale blad defensywy
0
Jaaa juz ich popra ratuje...
0
Uff dobrze ze musza grac pod CR
0
Wow, gdzie mozna zamykac zaklady i to z zyskiem?
0
Watpie. Sevilla obnazy dzisiaj wiele slabosci Realu. Jak zagraja przynajmniej to co na Camp Nou to moga liczyc na wygrana nawet. Gdzie sie przelamac jak nie na Bernabeu? Atleti tez tam przelamalo swoja passe bez gola.
0
O. To watpie, zeby Casemiro uniknal dzis zolci.
0
O no pewnie tak. Albo ktos spoza top 5 lig.
1
Krycha wraca do 11. Oby poprowadzil ich do co najmniej remisu!
0
Co do Turana to 100% racji. MSN? Messi dzis musial grac bardzo gleboko - zasluga Villareal. Ale i tak stworzyl dwie setki dla Neya. No coz, bylo minelo.
0
Mowia, ze byla oczywista? Y, co? Pokrzywdziła nas ta kartka tak samo jak was ten karny.
0
NIestety nic na to nie poradzimy. Nienawidze meczo gdy jest jasno. No i tez tracimy duzo punktow o tej godzinie. Dobrze, ze Klasyk jest o naszej ulubionej porze.
10
Widac, ze niestety nie nadaza za tym co dzieje sie w Barcie. Kolejny slaby mecz. Brak Iniesty bardzoo widoczny. Oby sie otrzasnal w nastepnym sezonie.
0
Przeciez zdazyl jeszcze powiedziec, ze jest juz przegrana.
6
Bardzo sluszna uwaga. Nie mogl pozwolic sobie na swoja gre, bo praktycznie mial rece zwiazane, najmniejsze przewinienie=kartka. Munir ostatnio bardzo ladnie gral i powinien dostac swoja szanse i dzis.
0
Suarez w pewnym sensie mial. Zwlaszcza jak sedzia dawal kartki za nic.
2
Madrytczoki juz zapomnieli, ze przez zle sedziowanie wygrali z Betisem, Granada i Sociedad. Przyszli po jednym skandalicznym sedziowaniu do nas sie czepiac. Co za hipokryzja. Dla mnie nie byla karnego i nie wahałbym sie zamienic go na cofniecie zoltej karki dla Pique, ktora byla skandaliczna i wymusila te nieszczesna zmiane.
12
Jest jeszcze trzeci typ: tacy co dziela innych na grupy.
0
No wlasnie. Kto mogl sie spodziewac ze ostatnio dobrze grajacy Matheu zawali nam 2 gole. Ajjjj.... szkoda
0
U nas nic nieugranie skonczy sie zapewne co najmniej LL plus PK, ciekawe jak u nich.
0
Oby Real teraz co najmniej zremisował. Ciezki mecz, zniwelowali wszystko co dobre w naszym ataku. Gdyby nie dwie galy Leo do Neymara (1 sie skonczyla karnym, druga to ta setka zmarnowana, ktora by dala prowadzenie na 3-1) to tak naprawde nic nie zrobilismy. No i bramki z niczego. Lepiej remis dzis niz w decydujacej fazie, bo teraz przynajmniej maja 2 tyg na wyciagniecie wnioskow.
4
I Masche
0
Mam nadzieje, ze Matheu juz nigdy nie wejdzie w polowie meczu. Zawalil nam z Deportivo, zawalil nam teraz tez 2 gole. 4 punkty poszlo sie walic przez niego.