0

Zawsze jakieś randomy nam strzelają

0

Znowu zawsze groźny Borja Iglesas

0

zaraz hattrick moze bedzie

0

Lewandinho x2!!!

1

Jak to mówi klasyczny komentatorski frazes: Niewykorzystane okazje się mszczą.

0

Lewandinho gol!!

0

co to za trybuna xd

2

@blakkudium bez zaskoczen

3

Nie ma innego zdjęcia?
Dziś trzeba wygrać, bo można zmniejszyć stratę do 2 pkt

9

Ale by tu wleciał taki gol dla rayo w 93 minucie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalończyk 99 teraz by sie przydal

6

Oby dziś zagrali jak z nami

2

Dobrze, że zaraz przerwa na urbanowke

13

Żadnego transferu nie bedzie

0

Znowu Grosicki powołany. To po co chłop kończył karierę w reprezentacji

2

I zaraz powrót na Montjuic

0

2-0 to niebezpieczny wynik - wybitny trener michniewicz tak mówił

0

Eurowpierdol dzisiaj dla polskich drużyn

0

Eurowpierdol nadchodzi

0

Dopóki nie zmieni się zarząd to nie będzie zmian

1

@lajcior Michał probierz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

W klubie, w biurach i w zarządzie panuje totalny optymizm. Nic nie trzeba zmieniać

1


Może styl byłby tragiczny ale defensywa szczelna

1

Tu trzeba konkretnych wzmocnień i zmiany taktyki

2

No a jutro polskie kluby w lke

1

Dobrze, że zaraz urbanowka wraca - to będą dopiero emocje
Więc jeszcze męczarnie z Celta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaraz będzie gong na 4-3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?