CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze jakieś randomy nam strzelają
0
Znowu zawsze groźny Borja Iglesas
0
zaraz hattrick moze bedzie
0
Lewandinho x2!!!
1
Jak to mówi klasyczny komentatorski frazes: Niewykorzystane okazje się mszczą.
0
Lewandinho gol!!
0
co to za trybuna xd
2
@blakkudium bez zaskoczen
3
Nie ma innego zdjęcia?
Dziś trzeba wygrać, bo można zmniejszyć stratę do 2 pkt
9
Ale by tu wleciał taki gol dla rayo w 93 minucie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalończyk 99 teraz by sie przydal
6
Oby dziś zagrali jak z nami
2
Dobrze, że zaraz przerwa na urbanowke
13
Żadnego transferu nie bedzie
0
Znowu Grosicki powołany. To po co chłop kończył karierę w reprezentacji
2
I zaraz powrót na Montjuic
0
2-0 to niebezpieczny wynik - wybitny trener michniewicz tak mówił
0
Eurowpierdol dzisiaj dla polskich drużyn
0
Eurowpierdol nadchodzi
0
Dopóki nie zmieni się zarząd to nie będzie zmian
1
@lajcior Michał probierz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
W klubie, w biurach i w zarządzie panuje totalny optymizm. Nic nie trzeba zmieniać
1
Może styl byłby tragiczny ale defensywa szczelna
1
Tu trzeba konkretnych wzmocnień i zmiany taktyki
2
No a jutro polskie kluby w lke
1
Dobrze, że zaraz urbanowka wraca - to będą dopiero emocje
Więc jeszcze męczarnie z Celta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zaraz będzie gong na 4-3