0

Feio jest wolny czy Michniewicz

0

Dajcie przerwe na urbanówke

0

Liczą się bramki

0

Może rozwiążmy klub?

0

Rywalowi by to wszedło

1

Mecz trwa 90 minut

1

Zawsze to samo, czyli gol albo z polowy boiska lub przewrotka

2

Pedrinho!!! ;D (15 znaków)

0

Szczerze, przy sprzedaży ferrana można się zastanowić, ale jak ferran zostaje to nie będzie mieć sensu,
Chłop by się nadał na zapasową 9

0

@Karol145 kolejny sie wysypał?

0

Bale, tylko, że z barcelony xd

1

@Lionel_Messi10 troche szkoda, ze go nie ma u nas
by sie przydal

0

No i kto na 9 zagra?

4

@cules100pro to jakaś różnica pomiędzy Argentyńczykiem a kosowianinem?

1

Jak nie Serb to teraz kosowianin

1

@tomek8756 a może to jakiś malarz?

1

I jak zwykle okaże, się, że nie wróci

0

@BORO_12 początek miał niezły lecz potem bardzo słabe mecze miał i głównie z ławki wchodził

2

@BORO_12 jest jeszcze 2 napastników, a on z ławki głównie wchodzi

1

@BKSChemik akurat tego turka można

0

cięzki wybór

0

No to urbanowka wraca w listopadzie

1

Andorra prowadzi z Serbią
edit: wyrównali

0

Fajna oprawa na meczu turków

1

@Kapitan9 Bo 26 goli w lidze tureckiej to jakieś nie zbyt duże osiągnięcie, po za tym cięzki charakter i wiesz jak go wywalili z napoli

0

Ja bym nie sprzedawał, bo potem będą plotki jak o powrocie Neymara

2

Sztab medyczny do wywalenia

0

Podziękujcie Laporcie i Deco za zajebiste okienko

0

@Cules69 Trochę też to wina flicka, bo zbyt zajechał piłkarzy, ale też wina zarządu bo nie zrobili konkretnych wzmocnień

3

Zapomnijcie o transferach w zimie,
trzeba było robić wzmocnienia, to nic prawie nie zrobili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?