CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Feio jest wolny czy Michniewicz
0
Dajcie przerwe na urbanówke
0
Liczą się bramki
0
Może rozwiążmy klub?
0
Rywalowi by to wszedło
1
Mecz trwa 90 minut
1
Zawsze to samo, czyli gol albo z polowy boiska lub przewrotka
2
Pedrinho!!! ;D (15 znaków)
0
Szczerze, przy sprzedaży ferrana można się zastanowić, ale jak ferran zostaje to nie będzie mieć sensu,
Chłop by się nadał na zapasową 9
0
@Karol145 kolejny sie wysypał?
0
Bale, tylko, że z barcelony xd
1
@Lionel_Messi10 troche szkoda, ze go nie ma u nas
by sie przydal
0
No i kto na 9 zagra?
4
@cules100pro to jakaś różnica pomiędzy Argentyńczykiem a kosowianinem?
1
Jak nie Serb to teraz kosowianin
1
@tomek8756 a może to jakiś malarz?
1
I jak zwykle okaże, się, że nie wróci
0
@BORO_12 początek miał niezły lecz potem bardzo słabe mecze miał i głównie z ławki wchodził
2
@BORO_12 jest jeszcze 2 napastników, a on z ławki głównie wchodzi
1
@BKSChemik akurat tego turka można
0
0
No to urbanowka wraca w listopadzie
1
Andorra prowadzi z Serbią
edit: wyrównali
0
Fajna oprawa na meczu turków
1
@Kapitan9 Bo 26 goli w lidze tureckiej to jakieś nie zbyt duże osiągnięcie, po za tym cięzki charakter i wiesz jak go wywalili z napoli
0
Ja bym nie sprzedawał, bo potem będą plotki jak o powrocie Neymara
2
Sztab medyczny do wywalenia
0
Podziękujcie Laporcie i Deco za zajebiste okienko
0
@Cules69 Trochę też to wina flicka, bo zbyt zajechał piłkarzy, ale też wina zarządu bo nie zrobili konkretnych wzmocnień
3
Zapomnijcie o transferach w zimie,
trzeba było robić wzmocnienia, to nic prawie nie zrobili