CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real miał racje z tym bojkotem
0
Przyjdzie internacjonał piłkarski niejaki Krzysztof Piątek bo też strzela bramki a szukają napastnika
4
Dzięki za te 11 lat w koszulce Barcy
6
I tak do końca sezonu na montjuic
1
Nic nie bedzie, skończy się na problemach z rejestracją zawodników
6
Znając tych geniuszy odpowiadających za zarządzanie klubem to prędzej dostaniemy Dawidowicza lub inny jakiś wynalazek z Brazylii czy tam Meksyku
5
@Lisek Może tak, ale ile ludzi w usa, będzie za villarealem
10
Taki troche brak szacunku dla kibiców Żółtej Łodzi Podwodnej
0
@Nightraider też uważam, że są potrzebne ale patrząc na finanse i orły siedziace odpowiadające za klub to raczej ich nie bedzie
0
To piłkarze biegają na boisku, a nie trener więc uważam, że wczoraj piłkarze zawiedli
0
Za chwilę to rezerwy będą biegać w 11
0
@Barceloniarz987 znajac tych ludzi ktorzy siedza za sterami to raczej nikogo nie sciagna
5
@norbi77 chyba tylko w snach laporty
1
Taka reakcja po meczu Sevilla-Barcelona 4-1
0
Coś jest nie tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To pora, żeby klub ogłosił upadłość
1
Najlepiej dać se spokój z tymi dziadami, dobrze, że jest teraz przerwa na urbanówkę
0
To co Czawi do końca sezonu?
0
Przecież nas zjedzą z taką grą
0
I gdzie ta analiza, gdze kurwa mówienie było, że wyciągniemy wnioski
0
Przecież ten real będzie cięzko dogonić
1
Jak ta banda palantów nie potrafi ograć sevilli najważniejsze tylko pieniądze a godności brak
0
i co teraz? jak nas takie ogóry ogrywają
0
Mocne nazwiska nas ogrywają dziś
odrzutki futbolu
1
gdzie my jesteśmy?
2
zaczyna się koszmar z grudnia i listopada
Przecież ten real będzie cięzko dogonić
1
Mocne nazwiska nas ogrywają dziś
Januzaj, Agoume, Adams, Gudelj, Peque itd.
2
Czasu co raz mniej
0
no i zaczyna się to samo co w listopadzie i grudniu