0

Real miał racje z tym bojkotem

0

Przyjdzie internacjonał piłkarski niejaki Krzysztof Piątek bo też strzela bramki a szukają napastnika

4

Dzięki za te 11 lat w koszulce Barcy

6

I tak do końca sezonu na montjuic

1

Nic nie bedzie, skończy się na problemach z rejestracją zawodników

6

Znając tych geniuszy odpowiadających za zarządzanie klubem to prędzej dostaniemy Dawidowicza lub inny jakiś wynalazek z Brazylii czy tam Meksyku

5

@Lisek Może tak, ale ile ludzi w usa, będzie za villarealem

10

Taki troche brak szacunku dla kibiców Żółtej Łodzi Podwodnej

0

@Nightraider też uważam, że są potrzebne ale patrząc na finanse i orły siedziace odpowiadające za klub to raczej ich nie bedzie

0

To piłkarze biegają na boisku, a nie trener więc uważam, że wczoraj piłkarze zawiedli

0

Za chwilę to rezerwy będą biegać w 11

0

@Barceloniarz987 znajac tych ludzi ktorzy siedza za sterami to raczej nikogo nie sciagna

5

@norbi77 chyba tylko w snach laporty

1


Taka reakcja po meczu Sevilla-Barcelona 4-1

0

Coś jest nie tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To pora, żeby klub ogłosił upadłość

1

Najlepiej dać se spokój z tymi dziadami, dobrze, że jest teraz przerwa na urbanówkę

0

To co Czawi do końca sezonu?

0

Przecież nas zjedzą z taką grą

0

I gdzie ta analiza, gdze kurwa mówienie było, że wyciągniemy wnioski

0

Przecież ten real będzie cięzko dogonić

1

Jak ta banda palantów nie potrafi ograć sevilli najważniejsze tylko pieniądze a godności brak

0

i co teraz? jak nas takie ogóry ogrywają

0

Mocne nazwiska nas ogrywają dziś
odrzutki futbolu

1

gdzie my jesteśmy?

2

zaczyna się koszmar z grudnia i listopada
Przecież ten real będzie cięzko dogonić

1

Mocne nazwiska nas ogrywają dziś
Januzaj, Agoume, Adams, Gudelj, Peque itd.

2

Czasu co raz mniej

0

no i zaczyna się to samo co w listopadzie i grudniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?