0

Trzymać to wy bardziej normalni madryciarze

0

realowi by uznali

0

Remis to też nie tragedia

1

I gol dla Atletico!!

0

@RosjaninBut za chwilę to rezerwami będziemy grac

1

@gumaz karny będzie napewno

4

Niech te mendy z atletico wygrają dziś

2

Czy w Barcelonie przygotowanie fizyczne jest takie chujowe czy mamy zbyt kontuzjogennych piłkarzy?

8

Co się dzieje? Przecież jest wrzesień a szpital się wypełnia

1

Za chwilę mecz z PSG, a tu się wszyscy sypią

1

Lewandinho ma grać w 1 składzie od teraz, Ferran na podmęczonych rywali jest dobry, ale nie w 1 składzie

1

Lewandinho ma grać w 1 składzie od teraz, Ferran jest dobry tylko z ławki

3

Czy was wkurwia ten limit 15 znaków?

3

Lewandinho!!!!!

1

taka pierdoła jak Bailly to teraz prime maldini

0

No i kataloński harry kane z golem :D

0

Ogóry za mocne w tym roku

2

0

a Real ucieka..

0

Czy beniaminkowie za mocni w tym sezonie czy my jestesmy jacys chujowi xd?

0

autobus i mecz zycia bramkarza

2

strzeliła nam drużyna, która dotychczasowo strzeliła 1 bramkę.... no kurwa

0

jak w meczu legii wczoraj

5

tylko 3 punkty dziś

0

jeśli real będzie miał obniżkę i formy i zacznie gubić punkty trzeba to wykorzystać i tyle

1

gdyby nie ten remis z rayo…
chociaż sezon długi więc nie wiadomo co bedzie

0

No, Lewandinho i Ferran przydałoby się coś nastrzelać

1

Simeone weź coś zrób w derbach

0

Czy oni analizują te karne w lidze

1

Jaki głupy karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?