1

Gdzie my jeśteśmy? to jest coś nie dorzecznego, zeby przegrywać u siebie z rezerwami PSG

0

@ViscaelBarca2007 wspolczuje

1

Brawo Flick i piłkarze!!!

1

te drukowanie dla psg...

0

czy my zamierzamy cos grac?

0

jakim prawem dalej barcelona pozwala na to żeby przebiegł sobie połowe boiska

0

dawać chrisa tu a nie

2

Taki trochę vibe meczu z bayernem rok temu

0

kręcidło do odcięcia

1

Niech to wygrają nasi

2

a Christensen zagrać nie moze

0

oby nie było powtorki z benfica u siebie, że tylko gości słychać

1

mekambe myślił, ze łatwo będzie

0

@Filipem tylko z atą to był mecz już o nic po mieliśmy awans do 1/8 przyklepany po meczu w lizbonie

5

Zwykła farmazoniada, nie łudźcie się, że przyjdzie

9

Powalona statystyka

1

A może taki meczyk w Syrii czy tam w innej korei północnej?

1

Apator Mistrz!!!

0

Panowie zuzel jest niech oni to wygraja

0

Jak gramy? (15 znakow)

0

86% posiadania piłki 9 strzałów i 6 strzałów celnych a jest remis

2

Mecz z leganes się przypomina

0

były realowiec nam bramke strzelił

0

coś ostatnio ta defensywa słabo gra

1

Ta pierdoła no do cholery jasnej

0

ładna akcja Lewandinho, tylko szkoda ze na spalonym

0

Co chwile są te minuty ciszy

0

Znowu nie ma stref dopingowych?

3

Z tym PSG to trzeba wygrać

0

@Derean trzeba było gościa brać jak był w river plate zamiast ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?