CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie my jeśteśmy? to jest coś nie dorzecznego, zeby przegrywać u siebie z rezerwami PSG
0
@ViscaelBarca2007 wspolczuje
1
Brawo Flick i piłkarze!!!
1
te drukowanie dla psg...
0
czy my zamierzamy cos grac?
0
jakim prawem dalej barcelona pozwala na to żeby przebiegł sobie połowe boiska
0
dawać chrisa tu a nie
2
Taki trochę vibe meczu z bayernem rok temu
0
kręcidło do odcięcia
1
Niech to wygrają nasi
2
a Christensen zagrać nie moze
0
oby nie było powtorki z benfica u siebie, że tylko gości słychać
1
mekambe myślił, ze łatwo będzie
0
@Filipem tylko z atą to był mecz już o nic po mieliśmy awans do 1/8 przyklepany po meczu w lizbonie
5
Zwykła farmazoniada, nie łudźcie się, że przyjdzie
9
1
A może taki meczyk w Syrii czy tam w innej korei północnej?
1
Apator Mistrz!!!
0
Panowie zuzel jest niech oni to wygraja
0
Jak gramy? (15 znakow)
0
86% posiadania piłki 9 strzałów i 6 strzałów celnych a jest remis
2
Mecz z leganes się przypomina
0
były realowiec nam bramke strzelił
0
coś ostatnio ta defensywa słabo gra
1
Ta pierdoła no do cholery jasnej
0
ładna akcja Lewandinho, tylko szkoda ze na spalonym
0
Co chwile są te minuty ciszy
0
Znowu nie ma stref dopingowych?
3
Z tym PSG to trzeba wygrać
0
@Derean trzeba było gościa brać jak był w river plate zamiast ferrana