0

Mocne nazwiska w tej sevilli grają xd

0

Ciekawe czemu u nas się tylko sypią a winnych klubach nie?

0

Gdzie my jestesmy?

0

@wyrek zobaczymy może się obudzą, po levante też tak mówiono

0

Ale wleci comeback po przerwie

0

@Katalończyk 99 ale tak na serio coś nasi odjebali?

0

Za co był ten karny?

0

Za co był ten karny? Bo meczu nie oglądam

0

Jak gramy? (15 znaków)

2

@Encore wiekszosc to ogory albo karne

0

@Barceloniarz987 serio? z sewillą?

1

nie da się tego oglądać

0

Jest kontakt!!!

1

kolejny rykoszet hahaha xddd

5

był gdzieś mecz realu bez karnego w tym sezonie?

3

@SinMistico dla realu nie ma spalonego

1

zawsze takie bramki dla realu wpadają

0

samobój nie wierze xdd

1

Karnego muszę, bo się uduszę

0

karnego sprawdzają

9

Zakup Olmo to był błąd

9

Jeszcze ten stadion bez dopingu, po prostu dramat
nawet w 4 lidze polskiej mają lepszy doping

2

A jutro będziemy śledzić poczynania polskich ekip w lke:
Lech-Rapid 18:45
Jagiellonia-Hamrun 18:45
Legia-Samsunspor 21:00
Raków-Craiova 21:00

0

Teraz jeszcze wpierdol od Sevilli i się skończy
ale nie tak na serio jeszcze 6 meczów z rywalami takimi, ze powinniśmy raczej wygrać, co powinno dać nam 21 pkt i raczej top 8

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

z kim my gramy nastepny mecz?

0

@esem91 laporta woli turystów na trybunie i co zrobić?

0

Aż mecz z atletico się przypomina

0

@QQL5 w ataku biegały rezerwy

1

Gdzie my jeśteśmy? to jest coś nie dorzecznego, zeby przegrywać u siebie z rezerwami PSG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?