CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mocne nazwiska w tej sevilli grają xd
0
Ciekawe czemu u nas się tylko sypią a winnych klubach nie?
0
Gdzie my jestesmy?
0
@wyrek zobaczymy może się obudzą, po levante też tak mówiono
0
Ale wleci comeback po przerwie
0
@Katalończyk 99 ale tak na serio coś nasi odjebali?
0
Za co był ten karny?
0
Za co był ten karny? Bo meczu nie oglądam
0
Jak gramy? (15 znaków)
2
@Encore wiekszosc to ogory albo karne
0
@Barceloniarz987 serio? z sewillą?
1
nie da się tego oglądać
0
Jest kontakt!!!
1
kolejny rykoszet hahaha xddd
5
był gdzieś mecz realu bez karnego w tym sezonie?
3
@SinMistico dla realu nie ma spalonego
1
zawsze takie bramki dla realu wpadają
0
samobój nie wierze xdd
1
Karnego muszę, bo się uduszę
0
karnego sprawdzają
9
Zakup Olmo to był błąd
9
Jeszcze ten stadion bez dopingu, po prostu dramat
nawet w 4 lidze polskiej mają lepszy doping
2
A jutro będziemy śledzić poczynania polskich ekip w lke:
Lech-Rapid 18:45
Jagiellonia-Hamrun 18:45
Legia-Samsunspor 21:00
Raków-Craiova 21:00
0
Teraz jeszcze wpierdol od Sevilli i się skończy
ale nie tak na serio jeszcze 6 meczów z rywalami takimi, ze powinniśmy raczej wygrać, co powinno dać nam 21 pkt i raczej top 8
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
z kim my gramy nastepny mecz?
0
@esem91 laporta woli turystów na trybunie i co zrobić?
0
Aż mecz z atletico się przypomina
0
@QQL5 w ataku biegały rezerwy
1
Gdzie my jeśteśmy? to jest coś nie dorzecznego, zeby przegrywać u siebie z rezerwami PSG