CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RafiVeB jednak real nie może wykorzystać tego
0
będzie comeback
0
czy oni gdzieś stracą punkty?
1
@RafiVeB albo ogóry za mocne, albo my jestesmy jacys chujowi xd
0
dlaczego kazdy przeciwko nam gra mecz zycia, a jak gra real to nawet podac prosto nie potrafia
0
@Andi18 do pogoni go
0
Murawa podlana na boisku Levante?
6
W tym klubie padają jak muchy pomimo, że jest wrzesień i nie graliśmy na żadnych kmśach czy tam innych pseudoimprezach
0
Poczekać do stycznia 2026 i zobaczyć co będzie, jak dalej nie będzie dostępne to grac na olimpijskim do końca sezonu. Niech oni przestaną się kompromitować z tym Camp Nou, niech to skończą i wtedy będzie gotowe
0
Nie było coś o złotej piłce w kontrakcie dembele?
3
tak jestem człowiekiem
0
Chciałem żeby yildiz wygrał ale może być
0
No i figo też na gali
0
balotelli na gali xd
0
Chyba ktos losował te miejsca w złotej piłce
18
Vini i gyokeres wyżej niż lewy - pojebane
0
jak gramy?
bo zuzel leci i nie ogladam teraz meczu
0
Propaganda Laporty trwa
9
niech lewy wyjdzie
7
Trzeba było zostać u nas
1
To jest ten sam bramkarz, który był bohaterem leganes podczas ich wygranej na montjuic przeciwko nam
4
Po co się ogłasza coś czego nie możesz dotrzymać
0
mocna nerwowka do konca
1
czemu 7 minut doliczone?
0
jeszcze 7 minut doliczone
2
kurwa 90 minuta i gol dla newcastle, mocna nerwówka przed końcem
1
niech wejdzie casado
2
ależ klepisko w mecz,
a i pierwsza polowe obejrzalem w jakies 30 jezykow
0
de czempions!!!
0
DO BOJU I PO 3 PUNKTY!!!!