0

@RafiVeB jednak real nie może wykorzystać tego

0

będzie comeback

0

czy oni gdzieś stracą punkty?

1

@RafiVeB albo ogóry za mocne, albo my jestesmy jacys chujowi xd

0

dlaczego kazdy przeciwko nam gra mecz zycia, a jak gra real to nawet podac prosto nie potrafia

0

@Andi18 do pogoni go

0

Murawa podlana na boisku Levante?

6

W tym klubie padają jak muchy pomimo, że jest wrzesień i nie graliśmy na żadnych kmśach czy tam innych pseudoimprezach

0

Poczekać do stycznia 2026 i zobaczyć co będzie, jak dalej nie będzie dostępne to grac na olimpijskim do końca sezonu. Niech oni przestaną się kompromitować z tym Camp Nou, niech to skończą i wtedy będzie gotowe

0

Nie było coś o złotej piłce w kontrakcie dembele?

3

tak jestem człowiekiem

0

Chciałem żeby yildiz wygrał ale może być

0

No i figo też na gali

0

balotelli na gali xd

0

Chyba ktos losował te miejsca w złotej piłce

18

Vini i gyokeres wyżej niż lewy - pojebane

0

jak gramy?
bo zuzel leci i nie ogladam teraz meczu

0


Propaganda Laporty trwa

9

niech lewy wyjdzie

7

Trzeba było zostać u nas

1

To jest ten sam bramkarz, który był bohaterem leganes podczas ich wygranej na montjuic przeciwko nam

4

Po co się ogłasza coś czego nie możesz dotrzymać

0

mocna nerwowka do konca

1

czemu 7 minut doliczone?

0

jeszcze 7 minut doliczone

2

kurwa 90 minuta i gol dla newcastle, mocna nerwówka przed końcem

1

niech wejdzie casado

2

ależ klepisko w mecz,
a i pierwsza polowe obejrzalem w jakies 30 jezykow

0

de czempions!!!

0

DO BOJU I PO 3 PUNKTY!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?