4

Olmo jaki drewniak dziś xd

1

brakuje takiego zgrania, większego pressingu

0

dramat, my nic nie gramy

0

rayo większe zagrożenie sprawia

0

jeszcze nerwówka w meczu barcy i przerwa na urbanówke

8

no 0:4 to też wina varu

2

Legenda Barcelony strzela bramkę w portugalskim szlagierze

1

wygrywamy z izraelem

1

co balcerowski robi dalej na boisku?

2

Mbappe jak w klasyku ;)

1

no i chuj znowu żydzi prowadzą

0

no i wychodzimy na prowadzenie

1

Lepiej włączyć sobie eurobasket :)

0

można wyłaczyć, męczennik im strzela

1

i się zesrało jak zwykle

0

@GM90 taa.. (15 zanków)

0

@Pablozeusz poczekajmy aż szanse się zmniejszą i to bardziej

0

kuźwa kiedyś canal+ to miał lepszych komentatorów a teraz..

0

i co wy się cieszycie? pewnie wyrównają i jakiś im leszcz strzeli w ostatniej minucie

0

@MichuZ44 bo co się denerwujesz, lepiej sobie włączyć Eurobasket i oglądać nasze orły z izraelem

0

Może jakiś klub z ekstraklasy będzie go chciał

0

Lepiej skupić się na lidze i LM

1

@HiBro może to nie prawdziwe, ale chyba to jest spowodowane tym, że liga konfy rusza w październiku, ale podkreślam, że może to nie jest prawdziwy argument

2

@Kozinho. to jest rozrywka na najwyższym poziomie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jaga zagra z starasbourgiem

0

Lech zagra z rayo i mainz

0

Rapid zagra z Rakowem i Lechem

0

Jaga zagra z alkmaarem

0

gdzieś leci meczyk lecha?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?