CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Olmo jaki drewniak dziś xd
1
brakuje takiego zgrania, większego pressingu
0
dramat, my nic nie gramy
0
rayo większe zagrożenie sprawia
0
jeszcze nerwówka w meczu barcy i przerwa na urbanówke
8
no 0:4 to też wina varu
2
Legenda Barcelony strzela bramkę w portugalskim szlagierze
1
wygrywamy z izraelem
1
co balcerowski robi dalej na boisku?
2
Mbappe jak w klasyku ;)
1
no i chuj znowu żydzi prowadzą
0
no i wychodzimy na prowadzenie
1
Lepiej włączyć sobie eurobasket :)
0
można wyłaczyć, męczennik im strzela
1
i się zesrało jak zwykle
0
@GM90 taa.. (15 zanków)
0
@Pablozeusz poczekajmy aż szanse się zmniejszą i to bardziej
0
kuźwa kiedyś canal+ to miał lepszych komentatorów a teraz..
0
i co wy się cieszycie? pewnie wyrównają i jakiś im leszcz strzeli w ostatniej minucie
0
@MichuZ44 bo co się denerwujesz, lepiej sobie włączyć Eurobasket i oglądać nasze orły z izraelem
0
Może jakiś klub z ekstraklasy będzie go chciał
0
Lepiej skupić się na lidze i LM
1
@HiBro może to nie prawdziwe, ale chyba to jest spowodowane tym, że liga konfy rusza w październiku, ale podkreślam, że może to nie jest prawdziwy argument
2
@Kozinho. to jest rozrywka na najwyższym poziomie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jaga zagra z starasbourgiem
0
Lech zagra z rayo i mainz
0
Rapid zagra z Rakowem i Lechem
0
Jaga zagra z alkmaarem
0
gdzieś leci meczyk lecha?