1

@blakkudium takie 15-18 pkt do ukręcenia tu widze

1

Raczej powinniśmy większość rywali ograć. Nie zbyt trudne losowanie

0

PSG u siebie czyli 1:4 jak za Xaviego i Koemana?

0

108,9 mln € - tyle można zarobić najwięcej z LM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ciekawe jakby barcelona zagrała z tymi rangersami teraz

0

Czy jest opcja wykupu?

1

1

W Chelsea sobie karierę zmarnuje

7

@Sid9 bo bronia się tym, że leżą częściowo w europie
Kazachstan, Gruzja itd. Wszystkie te państwa leżące na pograniczu Europy
To można zrozumieć, ale co robią izraelskie kluby w eliminacjach do europejskich pucharów? I dlaczego Izrael gra w lidze narodów, kwalifikacjach do euro itd. ?
Musi tu być jakiś układ

14

niech real zagra z nimi na wyjeździe

2

I widzisz lechu można awansować do ligi mistrzów

0

chłop co jak benzema próbował

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no i skończy się tak że nie przyjdzie

0

Widać, że brakuje środków na rejestrację

0

@Kwiatek67 Bez obrazy do Olmo, ale wiedząc, że są problemy finansowe w klubie, jest głębia pomocników, będą cyrki z rejestracją, będzie miał problem z kontuzjami, miejac Fermina + można kogoś z akademii ściągnąć to ten transfer nie jest logiczny. Ogladam mecze i gdy jest zdrowy to dużo daje, dla mnie ten transfer jest niezły, ale nie zbyt logiczny

0

Do żadnej Chelsea bo karierę tam sobie zmarnuje. Kupią go, coś pogra przez jeden sezon, potem nakupią szrotu i straci miejsce w składzie i będzie wędrował po europie. Poza tym 50 mln to za mało, przy tym gdzie kupują za grube miliony wynalazki z PL pokroju pedro czy tam inny delap. Przecież wiecie jak skończył Guiu.

21

@wojopancer optymix

5

@Litman tu pewnie chodzi o amortyzację pensji, a poza tym jeśli wypożyczenie zawiera opcję wykupu i będzie grał dobrze to może elche go wykupi

5

Czemu tym klubem muszą rządzić tacy kretyni. Przecież my do czwartku musimy zgłosić stadion na fazę ligową LM, a tu kombinują i kombinują. Trzeba było zostać na Montjuic, a nie ogłaszać że wracamy na CN. Skończy się tym, że nigdzie nie będziemy grać

1

Teoretycznie, jakby go kupić i wypożyczać go przez 2-3 sezony, żeby się rozwijał i strzelał bramki to może być inwestycja na przyszłego napastnika

1

Może nowy Eto'o to będzie ale jak my mamy go zarejestrować?

0

Tak się mówi o tych odejściach, a skończy się tak jak zwykle czyli zostaną

4

fajnie że my umiemy odrabiać wynik ale my nie możemy tracić takich głupich goli

2

@XELO no tylko my graliśmy rezerwami, ale oczywiście żartuję :)

13

no no no real wygrał u siebie z zawsze groźną osasuna 1:0 po karnym i 0:3 z beniaminkiem, już wszystkie europejskie potęgi w strachu przed wielką maszyną xabiego alonso, real idzie po wpizduliontet niestety

8

Jeszcze ta pierdoła strzela

4

żeby chłop uciszał zawsze mocne real oviedo

0

przecież tego nie da się na trzeźwo oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?