CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium takie 15-18 pkt do ukręcenia tu widze
1
Raczej powinniśmy większość rywali ograć. Nie zbyt trudne losowanie
0
PSG u siebie czyli 1:4 jak za Xaviego i Koemana?
0
108,9 mln € - tyle można zarobić najwięcej z LM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ciekawe jakby barcelona zagrała z tymi rangersami teraz
0
Czy jest opcja wykupu?
1
1
W Chelsea sobie karierę zmarnuje
7
@Sid9 bo bronia się tym, że leżą częściowo w europie
Kazachstan, Gruzja itd. Wszystkie te państwa leżące na pograniczu Europy
To można zrozumieć, ale co robią izraelskie kluby w eliminacjach do europejskich pucharów? I dlaczego Izrael gra w lidze narodów, kwalifikacjach do euro itd. ?
Musi tu być jakiś układ
14
niech real zagra z nimi na wyjeździe
2
I widzisz lechu można awansować do ligi mistrzów
0
chłop co jak benzema próbował
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
0
Widać, że brakuje środków na rejestrację
0
@Kwiatek67 Bez obrazy do Olmo, ale wiedząc, że są problemy finansowe w klubie, jest głębia pomocników, będą cyrki z rejestracją, będzie miał problem z kontuzjami, miejac Fermina + można kogoś z akademii ściągnąć to ten transfer nie jest logiczny. Ogladam mecze i gdy jest zdrowy to dużo daje, dla mnie ten transfer jest niezły, ale nie zbyt logiczny
0
Do żadnej Chelsea bo karierę tam sobie zmarnuje. Kupią go, coś pogra przez jeden sezon, potem nakupią szrotu i straci miejsce w składzie i będzie wędrował po europie. Poza tym 50 mln to za mało, przy tym gdzie kupują za grube miliony wynalazki z PL pokroju pedro czy tam inny delap. Przecież wiecie jak skończył Guiu.
21
@wojopancer optymix
5
@Litman tu pewnie chodzi o amortyzację pensji, a poza tym jeśli wypożyczenie zawiera opcję wykupu i będzie grał dobrze to może elche go wykupi
5
Czemu tym klubem muszą rządzić tacy kretyni. Przecież my do czwartku musimy zgłosić stadion na fazę ligową LM, a tu kombinują i kombinują. Trzeba było zostać na Montjuic, a nie ogłaszać że wracamy na CN. Skończy się tym, że nigdzie nie będziemy grać
1
Teoretycznie, jakby go kupić i wypożyczać go przez 2-3 sezony, żeby się rozwijał i strzelał bramki to może być inwestycja na przyszłego napastnika
1
Może nowy Eto'o to będzie ale jak my mamy go zarejestrować?
0
Tak się mówi o tych odejściach, a skończy się tak jak zwykle czyli zostaną
4
fajnie że my umiemy odrabiać wynik ale my nie możemy tracić takich głupich goli
2
@XELO no tylko my graliśmy rezerwami, ale oczywiście żartuję :)
13
no no no real wygrał u siebie z zawsze groźną osasuna 1:0 po karnym i 0:3 z beniaminkiem, już wszystkie europejskie potęgi w strachu przed wielką maszyną xabiego alonso, real idzie po wpizduliontet niestety
8
Jeszcze ta pierdoła strzela
4
żeby chłop uciszał zawsze mocne real oviedo
0
przecież tego nie da się na trzeźwo oglądać