CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
xavi own goal is back bitches
3
Nie zesrać się teraz
0
najgorsze jest w tym, że kreujemy te sytuacje a nie umiemy ich wykończyć
0
czy coś ruszy w 2 połowie?
10
przegrywamy z beniaminkiem 2:0 no do kurwy
1
przecież my nic nie gramy
0
ile jeszcze bedzie strzałów w bramkarza?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pierwsza remontada w tym sezonie?
0
teraz postawią autobus
0
zawsze groźny morales
0
@Kubsoleon oni zawsze gowno graja
1
kuźwa dojebali tych transferów w Atletico ze niewiadomo kto tam gra
0
@JordiAlbion mecz jeszcze trwa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Ile jeszcze trzeba czekać na rejestrację piłkarzy? przecież to są jaja
0
Dramat, dzisiaj mecz a piłkarze dalej niezarejestrowani. Kombinują jak koń po górke i gówno to daje. I na pewno ten pseudozarząd wygra wybory w 2026
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a czy elche może go wykupić?
0
najgorsze jest w tym, że dużo klubów go chce i jest blisko każdego, a skończy się tak jak zwykle czyli zostanie
0
I cyk 1:2 dla pogoni
4
@Herbert coś się wykombinuje ;D
9
Jak nie macie gdzie grać to zapraszam was na szkolny kompleks sportowy w moim mieście. Wystarczy, że zarezerwujecie, dogadacie się i macie pełnowymiarowe boisko gdzie możecie trenować, szatnie, basen, bieżnie. Wszystko do waszej dyspozycji! Jedynie widzów może nie być ale pozbijacie piątki, dacie autografy, zrobicie zdjęcie z lokalnymi dzieciakami. Cena dla was promocyjna! Zapraszam!
3
laporta i deco już wkurwieni
11
@Gregor1899 rezerwy graja w 4 lidze
0
a kiedy zarejestrują pozostałych piłkarzy? jutro mecz jest
15
To ma być ostatnia kadencja laporty w tym klubie, potrzeba tu bardziej kompetentnego prezydenta i nowego zarządu, który będzie składał się z profesjonalistów, a nie półamatorów i członków rodziny, który nie ma pojęcia o zarządzaniu klubu. Koniec z kolesiostwem i nepotyzmem w tym klubie
0
nie można poczekać aż tego stadionu wybudują? tylko teraz chcą wracać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika