0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

xavi own goal is back bitches

3

Nie zesrać się teraz

0

najgorsze jest w tym, że kreujemy te sytuacje a nie umiemy ich wykończyć

0

czy coś ruszy w 2 połowie?

10

przegrywamy z beniaminkiem 2:0 no do kurwy

1

przecież my nic nie gramy

0

ile jeszcze bedzie strzałów w bramkarza?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pierwsza remontada w tym sezonie?

0

teraz postawią autobus

0

zawsze groźny morales

0

@Kubsoleon oni zawsze gowno graja

1

kuźwa dojebali tych transferów w Atletico ze niewiadomo kto tam gra

0

@JordiAlbion mecz jeszcze trwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ile jeszcze trzeba czekać na rejestrację piłkarzy? przecież to są jaja

0

Dramat, dzisiaj mecz a piłkarze dalej niezarejestrowani. Kombinują jak koń po górke i gówno to daje. I na pewno ten pseudozarząd wygra wybory w 2026

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a czy elche może go wykupić?

0

najgorsze jest w tym, że dużo klubów go chce i jest blisko każdego, a skończy się tak jak zwykle czyli zostanie

0

I cyk 1:2 dla pogoni

4

@Herbert coś się wykombinuje ;D

9

Jak nie macie gdzie grać to zapraszam was na szkolny kompleks sportowy w moim mieście. Wystarczy, że zarezerwujecie, dogadacie się i macie pełnowymiarowe boisko gdzie możecie trenować, szatnie, basen, bieżnie. Wszystko do waszej dyspozycji! Jedynie widzów może nie być ale pozbijacie piątki, dacie autografy, zrobicie zdjęcie z lokalnymi dzieciakami. Cena dla was promocyjna! Zapraszam!

3

laporta i deco już wkurwieni

11

@Gregor1899 rezerwy graja w 4 lidze

0

a kiedy zarejestrują pozostałych piłkarzy? jutro mecz jest

15

To ma być ostatnia kadencja laporty w tym klubie, potrzeba tu bardziej kompetentnego prezydenta i nowego zarządu, który będzie składał się z profesjonalistów, a nie półamatorów i członków rodziny, który nie ma pojęcia o zarządzaniu klubu. Koniec z kolesiostwem i nepotyzmem w tym klubie

0

nie można poczekać aż tego stadionu wybudują? tylko teraz chcą wracać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?