CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czemu nie ma nominacji dla takiego Papszuna czy takiego innego Siemieńca, tóż to dyskryminacja Ekstraklasy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
za rok tam joan garcia będzie nominowany
2
Jeszcze arnautovic na 1:4 i koniec lm dla Lecha
0
Gol dla crveny Zvezdy
5
Do utylizacji z tym „kapitanem”
1
Pismaki w pełnej formie mówiącej o powrocie tego wraka do europy
https://search.app/SYXa3
1
Rywale polskich ekip w 4 rundzie
3
Jest prowadzimy z zawsze groźnym Deagu FC
0
Jeśli Legia wygra z AEK to zagra z hacken albo brann
0
czy koreańce wiedzą co to jest spalony?
0
jeśli lech odpadnie z crvena to zagra z genkiem w 4 rundzie ligi europy
10
@Kapitan9 to tylko sparing więc niech sobie potestuje
0
Oj nie wiem czy powstańcy chcą widzieć mecz gdzie oba zespoły kreują łacznie 1,94 xG
0
@Criss18Barca falubaz miał szanse dostać się do play offów ale przegrali tą serią porażek na początku sezonu
3
Debiut bednarka w porto
1
Weah do Marsylli na wypożyczeniez wykupem za 14 mln
0
Jeśli nawet miałby zostać sprzedany do to żadnej Chelsea, bo tam może stracić miejsce w składzie na rzecz tego szrotu co oni kupują i będzie za rok się pałętać po wypożyczeniach w jakimś Atletico, West Hamie, Benfice, Evertonie, Betisie, Celcie Vigo aż skończy w średniaku Laligi lub innej serie a typu Girona czy tam inne Como
5
@blakkudium W tweecie przedstawiono opinie debila. Szanuje za to
0
No i kto ma przyjść ?
4
Ale czemu ma odejść? Nadmiar środkowych obrońców? Przecież jest ich 4 Inigo, Cubarsi, Christensen i Araujo. Czy chłop myśli że Eric to ŚO? On najlepiej gra na prawej obronie
3
To już vini lepiej strzela karne
0
A tu znowu spalony
0
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/psg-ukarane-przez-uefa-wysoka-kara-za-wydarzenia-z-finalu-ligi-mistrzow/xzhdtyr
Kary dla P$G od UEFY. W końcu coś dobrze robią
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
i cyk i już na rm.pl
0
Myślałem że Lingard strzeli
0
Stadion jak orlik u islandczykow
17
Dopóki nie ma żadnego napastnika na rynku, to niech lewy zostaje
8