3

Czemu nie ma nominacji dla takiego Papszuna czy takiego innego Siemieńca, tóż to dyskryminacja Ekstraklasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

za rok tam joan garcia będzie nominowany

2

Jeszcze arnautovic na 1:4 i koniec lm dla Lecha

0

Gol dla crveny Zvezdy

5

Do utylizacji z tym „kapitanem”

1

Pismaki w pełnej formie mówiącej o powrocie tego wraka do europy
https://search.app/SYXa3

1




Rywale polskich ekip w 4 rundzie

3

Jest prowadzimy z zawsze groźnym Deagu FC

0

Jeśli Legia wygra z AEK to zagra z hacken albo brann

0

czy koreańce wiedzą co to jest spalony?

0

jeśli lech odpadnie z crvena to zagra z genkiem w 4 rundzie ligi europy

10

@Kapitan9 to tylko sparing więc niech sobie potestuje

0

Oj nie wiem czy powstańcy chcą widzieć mecz gdzie oba zespoły kreują łacznie 1,94 xG

0

@Criss18Barca falubaz miał szanse dostać się do play offów ale przegrali tą serią porażek na początku sezonu

3


Debiut bednarka w porto

1


Weah do Marsylli na wypożyczeniez wykupem za 14 mln

0

Jeśli nawet miałby zostać sprzedany do to żadnej Chelsea, bo tam może stracić miejsce w składzie na rzecz tego szrotu co oni kupują i będzie za rok się pałętać po wypożyczeniach w jakimś Atletico, West Hamie, Benfice, Evertonie, Betisie, Celcie Vigo aż skończy w średniaku Laligi lub innej serie a typu Girona czy tam inne Como

5

@blakkudium W tweecie przedstawiono opinie debila. Szanuje za to

0

No i kto ma przyjść ?

4

Ale czemu ma odejść? Nadmiar środkowych obrońców? Przecież jest ich 4 Inigo, Cubarsi, Christensen i Araujo. Czy chłop myśli że Eric to ŚO? On najlepiej gra na prawej obronie

3

To już vini lepiej strzela karne

0

A tu znowu spalony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

i cyk i już na rm.pl

0

Myślałem że Lingard strzeli

0

Stadion jak orlik u islandczykow

17

Dopóki nie ma żadnego napastnika na rynku, to niech lewy zostaje

8

Bednarek oficjalnie w Porto. Nawet po polsku napisali. Szacunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?