2

@Popitek12 symulator fana barcelony

2


Kolejny średniak u atletico żeby walczyć o 3 miejsce
ciekawe gdzie oni mają ffp?

3

Klub zarządzany przez debili i polamatorow którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu klubu

0

Laporta to taki Mioduski Barcelony
Taki siwy bajerant

1

@Nightraider wsumie można byłoby zaryzykować i go sprzedać bo tak mamy dużo pomocników + coś z akademi można wyciągnąć.

0

@eMBeeR a potem będzie informacja o tym że dalej nie mogą zarejestrować piłkarzy nawet jak sprzedamy fermina

1

Zajebisty start do sezonu 2025/26

0

Nie można z niemcem rozwiąć kontraktu i to dyscyplinarnie?

0

@4Fabregas4 Ja też uważam, że lewy ma za wysoką pensję, nawet jakby wykręcał chore statystyki ale nas nie stać na nową 9, wszystkie możliwe opcje poszły do premier league tam gdzie są pieniądze. A lewy to jest gwarant jakiś goli

3

@Cule6173737377171 Kounde na środku obrony to poroniony pomysł

1

Szkoda, że tracimy obrońce z charakterem, który mógł być naszym kapitanem, bo mógł jeszcze zagrać, ale z drugiej strony trochę się zwolniło miejsca w FFP więc można iluś piłkarzy tam zarejestrować, Ale nie wiem czy ta decyzja nie odbije się tym, że będziemy szukać kogoś w styczniu na obronę bo cubarsi jest jeszcze młody a Christensen i Araujo nie mają za dobrego zdrowia, Kounde na ŚO wyglądał tragicznie a Eric to bardziej PO, a Martin na środku mnie nie zbyt mnie przekonuje
gdyby Bartomeu nie został by wybrany w 2015 bo miał zerowy wkład w tryplet, to nie było by mowy o żadnych problemach finansowych

0

@Czajka90 unia Leszno to nie jest polski....

2

Cypr zawsze groźny dla polskich druzyn

0

Hadaj nowy odcinek szykuje

2

Głupki nawet by z pornhubem by podpisali kontrakt dla pieniędzy. Oni wszystko robią dla pieniędzy, czy tu nie może być jakiegoś kompetentnego zarządu. Txiki wróć!

0

Gdyby Bartomeu nigdy by nie było to nie było by problemów finansowych

0

A tu cyk atletico podchwytuje transfer i trafia do madrytu

1

Dawidowicz jest za darmo
czemu nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ter stegen, Romeu dalej w klubie

0

Wsumie ja bym czekał z tym możliwym odejściem inigo bo możliwe że to jakaś plotka pismaków z dupy i może nie odejść

0

No i nsame z Bramką

0

@PatrykBarca Ale kogo my kupimy na śo?

0

I kto tam będzie grał na śo?
Martin? Eric?
Przecież to jest informacja z dupy

2

I ten martin na śo xd

0

Bellingham nominowany do złotej piłki

0

@Arcybiskup akurat to narazie tymczasowo

3

Czemu nie ma nominacji dla takiego Papszuna czy takiego innego Siemieńca, tóż to dyskryminacja Ekstraklasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

za rok tam joan garcia będzie nominowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?