0

@Medium to chyba zależy od organizatorów juz, w Tokio na IO to grali, z az niektórzy mdleli xD

1

@Medium upaly i graja tylko pod dachem

0

@tbas Carletto nie przegrał finału od 2010, a nie Real

34

Gazda już pieprzy ze Real celowo zaplanował miesiąc grać słabo XD

1

TGV linia linia

1

W 60 Alonso za Christensena i Roberto za Araujo

2

De Jong nie pilnuje polprzestrzeni czy jakoś tak

2

Ale Lewy klasowe zachowanie z piłka

1

@RomanHoffer w lidze Angielskiej by miał łatwiej, więcej miejsca. Gosc jest za wolny i ma za słaby drybling by grać w lidze hiszpańskiej

1

Jak ten Bravo tego nie obronił XD

0

Ciekawe co Xavi będzie po meczu gadał XD bo Busi to wiadomo co powie

0

@Lucerfi bydło i powidło jedyne słuszne a nie te wysuszone barny

5

@TheNekro94 Leo nie zna angielskiego a ja nie znam hiszpańskiego. Chyba wiadomo co się wybierze w takiej sytuacji

1

@bartas97 sapko na Jana Pawła top ewentualnie kura warzyw ale to nie taki typowo kebsik

7

ten Swiecicki to jest tak odklejony ze to jest niesamowite

0

Ooo Naomi Osaka jest w ciąży. Wszyscy myśleli ze deprecha ja dopadła a jednak

0

@messi95 a gdzie je kupiłeś? Są na oficjalniej stronie?

3

@Jacu327 186, 71

1

@mrboom 6 lat temu 600 ziko za osobę

1

Ale Milan mi położył kupon

0

Pedri jak Iniesta

1

@Wossi61FCB obok mnie

0

@DonMatteo901 Zidane xDDDDDD Co oni go tak pchają ostatnio

12

@Objectivo Ja też chodzę na terapię i uważam, że to powinien być obowiązek, jeżeli jest się w biznesie artystycznym. Wtedy, kiedy ma się jakieś ciężkie, skrajne emocje. Co innego, jak pracujesz w jakimś sklepie - powiedział muzyk w wywiadzie dla "CGM".

9

@Nieznajomy to nawiązania do słów Ralpha

3

@Nano22 jak wygladasz tak jak na avatarze to tez zostaje gejem

0

@karci0 takiej wyżej perfumhub albo perfumaniak. Możesz patrzeć na wykresy jak cenę wyglądała w przeszłości

0

@Swiatek a to już są dostępne na mecz z United?bo chyba tylko socios mieli dostęp

0

@Kredon to woda jest

0

@ArterkHD sosydz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?