Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium to chyba zależy od organizatorów juz, w Tokio na IO to grali, z az niektórzy mdleli xD
1
@Medium upaly i graja tylko pod dachem
0
@tbas Carletto nie przegrał finału od 2010, a nie Real
34
Gazda już pieprzy ze Real celowo zaplanował miesiąc grać słabo XD
1
TGV linia linia
1
W 60 Alonso za Christensena i Roberto za Araujo
2
De Jong nie pilnuje polprzestrzeni czy jakoś tak
2
Ale Lewy klasowe zachowanie z piłka
1
@RomanHoffer w lidze Angielskiej by miał łatwiej, więcej miejsca. Gosc jest za wolny i ma za słaby drybling by grać w lidze hiszpańskiej
1
Jak ten Bravo tego nie obronił XD
0
Ciekawe co Xavi będzie po meczu gadał XD bo Busi to wiadomo co powie
0
@Lucerfi bydło i powidło jedyne słuszne a nie te wysuszone barny
5
@TheNekro94 Leo nie zna angielskiego a ja nie znam hiszpańskiego. Chyba wiadomo co się wybierze w takiej sytuacji
1
@bartas97 sapko na Jana Pawła top ewentualnie kura warzyw ale to nie taki typowo kebsik
7
ten Swiecicki to jest tak odklejony ze to jest niesamowite
0
Ooo Naomi Osaka jest w ciąży. Wszyscy myśleli ze deprecha ja dopadła a jednak
0
@messi95 a gdzie je kupiłeś? Są na oficjalniej stronie?
3
@Jacu327 186, 71
1
@mrboom 6 lat temu 600 ziko za osobę
1
Ale Milan mi położył kupon
0
Pedri jak Iniesta
1
@Wossi61FCB obok mnie
0
@DonMatteo901 Zidane xDDDDDD Co oni go tak pchają ostatnio
12
@Objectivo Ja też chodzę na terapię i uważam, że to powinien być obowiązek, jeżeli jest się w biznesie artystycznym. Wtedy, kiedy ma się jakieś ciężkie, skrajne emocje. Co innego, jak pracujesz w jakimś sklepie - powiedział muzyk w wywiadzie dla "CGM".
9
@Nieznajomy to nawiązania do słów Ralpha
3
@Nano22 jak wygladasz tak jak na avatarze to tez zostaje gejem
0
@karci0 takiej wyżej perfumhub albo perfumaniak. Możesz patrzeć na wykresy jak cenę wyglądała w przeszłości
0
@Swiatek a to już są dostępne na mecz z United?bo chyba tylko socios mieli dostęp
0
@Kredon to woda jest
0
@ArterkHD sosydz xD