Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i Barca i Rybakina win dzisiaj, dobry dzień
0
Cwiakala to chyba zamiast meczu to czekał tydzień na Viniego
0
@SuperPatsonFCB a no to byłem na tym w lutym i nie wiem o jakie godziny chodzi. Kupiłem bilet online i mogłem sobie przyjść kiedy chce i wyjść kiedy chce. Łącznie z 3h sobie tam chodziłem po stadionie. Tłumów tez nie było tylko byłem na tygodniu
0
@SuperPatsonFCB co to tour stadionowy? To co innego niż muzeum?
0
@agaFCB ona ma chyba trase teraz po ameryce pld
1
@Emhyr Rosalia sin tarjeta
8
@Jarema2000 ale z Barcelony
3
@bartas97 w 06/07 to chyba Milan nawet wygrał LM
0
@g_ochaa bilety będą na 24h przed meczem
3
Drugi raz człowiek na United postawił XD
6
@Kessie Benzema to zawsze miał coś z głowa. Już ta sytuacja z tym sextapem powinna ludziom to uświadomić
8
@Lionel_Messi10 Messi dzisiaj tez kiepsko. Bardzo niedokładny i proste techniczne błędy
0
Ale Barca przez 45 minut jechała Bayern
0
człowiek dał BVB z X xD
0
@Pawel13sz bunkry?
1
@bartekvisca o to gitarra
1
@Kessie wtf? A nie mieli na tym olimpijskim grać 3 lata?
0
@Muszynianka zwykły b8
0
@Rl9k1nG samsonite
0
@TaughtMule co? Przegrana w tym sezonie w lidze i kiedy drugi raz?
0
Ten mecz przypominał za Valverde co Malcom nas ratował. Tez wtedy sporo kontuzji było
0
@ZiggyStardust chodzi ze rok temu
0
Realowi się nie strzela pierwszej czy coś
3
Za takie gesty to druga żółta powinien dostać
2
@lionelmessigoat w 2007 Messi był przed Ronaldo?
0
@Gaz byłem na meczu z United i Cadizem na CN. Boże jak Lewy na żywo odstaje technicznie to jest głowa mała, nawet w TV tego aż tak nie widać. Albo to brak formy albo tak było zawsze. Gosc nie potrafi kierunkowo przyjąć piłki z rywalem na plecach, mocniejsze podanie i piłka odskakuje mu na metr. Szczerze podobnie to wyglądało jak chodziłem u siebie w mieście oglądać 3 czy 2 ligę Polska. Nie spodziewałem się, że zobaczę coś takiego na najwyższym możliwym poziomie.
0
Ciekawe jak sobie Xavi poradzi w pucharze króla bo ogólnie puchary z nim wyglądają mega kiepsko. Chyba można się spodziewać Alonso w pierwszym
2
@AmigoBlancos no postawiłem 100ziko na Real i chyba dlatego nie wygrali
0
@Stanio87 bo on trenował rezerwy RSSS
2
@boboma spróbuj bez polskich znaków i cały czas próbuj. Sam miałem to z United i przeszło mi na innym mailu bez polskich znaków. Ogólnie to próbowałem przez 4 dni XD strona Barcelony jest beznadzieja jeśli chodzi o kupno biletów