0

i Barca i Rybakina win dzisiaj, dobry dzień

0

Cwiakala to chyba zamiast meczu to czekał tydzień na Viniego

0

@SuperPatsonFCB a no to byłem na tym w lutym i nie wiem o jakie godziny chodzi. Kupiłem bilet online i mogłem sobie przyjść kiedy chce i wyjść kiedy chce. Łącznie z 3h sobie tam chodziłem po stadionie. Tłumów tez nie było tylko byłem na tygodniu

0

@SuperPatsonFCB co to tour stadionowy? To co innego niż muzeum?

0

@agaFCB ona ma chyba trase teraz po ameryce pld

1

@Emhyr Rosalia sin tarjeta

8

@Jarema2000 ale z Barcelony

3

@bartas97 w 06/07 to chyba Milan nawet wygrał LM

0

@g_ochaa bilety będą na 24h przed meczem

3

Drugi raz człowiek na United postawił XD

6

@Kessie Benzema to zawsze miał coś z głowa. Już ta sytuacja z tym sextapem powinna ludziom to uświadomić

8

@Lionel_Messi10 Messi dzisiaj tez kiepsko. Bardzo niedokładny i proste techniczne błędy

0

Ale Barca przez 45 minut jechała Bayern

0

człowiek dał BVB z X xD

0

@Pawel13sz bunkry?

1

@bartekvisca o to gitarra

1

@Kessie wtf? A nie mieli na tym olimpijskim grać 3 lata?

0

@Muszynianka zwykły b8

0

@Rl9k1nG samsonite

0

@TaughtMule co? Przegrana w tym sezonie w lidze i kiedy drugi raz?

0

Ten mecz przypominał za Valverde co Malcom nas ratował. Tez wtedy sporo kontuzji było

0

@ZiggyStardust chodzi ze rok temu

0

Realowi się nie strzela pierwszej czy coś

3

Za takie gesty to druga żółta powinien dostać

2

@lionelmessigoat w 2007 Messi był przed Ronaldo?

0

@Gaz byłem na meczu z United i Cadizem na CN. Boże jak Lewy na żywo odstaje technicznie to jest głowa mała, nawet w TV tego aż tak nie widać. Albo to brak formy albo tak było zawsze. Gosc nie potrafi kierunkowo przyjąć piłki z rywalem na plecach, mocniejsze podanie i piłka odskakuje mu na metr. Szczerze podobnie to wyglądało jak chodziłem u siebie w mieście oglądać 3 czy 2 ligę Polska. Nie spodziewałem się, że zobaczę coś takiego na najwyższym możliwym poziomie.

0

Ciekawe jak sobie Xavi poradzi w pucharze króla bo ogólnie puchary z nim wyglądają mega kiepsko. Chyba można się spodziewać Alonso w pierwszym

2

@AmigoBlancos no postawiłem 100ziko na Real i chyba dlatego nie wygrali

0

@Stanio87 bo on trenował rezerwy RSSS

2

@boboma spróbuj bez polskich znaków i cały czas próbuj. Sam miałem to z United i przeszło mi na innym mailu bez polskich znaków. Ogólnie to próbowałem przez 4 dni XD strona Barcelony jest beznadzieja jeśli chodzi o kupno biletów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?