Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Djokovic już zaczyna show
0
@Damian11 imho Jabeur obok
0
i pięknie Rybka
0
@tbas kiedy to było
0
Anna Wintour wezmie Rybe na modelke
0
@adi7adi8 jak znowu?
2
Jak na takim poziomie można mieć taki FH
1
@FCB_dimiC Badosy
3
@Barcanajlepszyteam cała rodzina jest toksyczna xd syn, matka i ojciec
2
@tristan87 Budka to jest taki debil, że jestem w szoku, że go dalej tam trzymają
0
@DonMatteo901 raczej ambry się już nie wykorzystuje, nie w perfumach na UE bo jest zakazane. S
1
@MesQueUnClub96 i tak by dostał kartę więc xD
0
Co to za info z tym Neymarem? Coś sensownego?
0
@Sulimo Nie no. Nie lepiej się wstrzymać jak odłożysz coś więcej?
2
@Sulimo 16gb na nic nie starczy. Nawet nie wiem, czy sobie jakąś grę tam zainstaluje + 2gb ramu to dzisiaj do niczego
1
@MesQueUnClub96 do tego jest tam najwięcej technicznych uderzeń + duża ich róznorodność, a nie tylko topspin
1
@FcPortoFan1999 techniczny tenis to masz właśnie na trawie, a nie walenie topspinów z linii i bieganie xD
1
@wasacz przeciez za final jest wiecej niz 1000
7
@FcPortoFan1999 Wimbledon to najpiękniejszy turniej. Boring to jest mączka dla baselinerow
0
Piękna Elena i tak da radę
1
@Patriskos Nie sa już razem XD Córka Luczo go rzuciła
1
Frenkie to jedyny zawodnik na jakim można zarobić wiec nie dziwią te plotki o sprzedaży. Nie zdziwię się jak znowu będzie wypychany z klubu jak rok temu
5
Super bo to klasowy pomocnik
2
Jan Tomaszewski:
Moim zdaniem Robert powinien pójść śladami Benzemy czy Cristiano Ronaldo i zagrać w Arabii Saudyjskiej, bo tam płacą nieprawdopodobne pieniądze.
A ponieważ Robert ma jeszcze dwa lata kontraktu, to Barcelona też by na tym skorzystała. W końcu ma długi na chyba 1,5 lub 2 miliardy euro.
sport.pl
2
@Sulimo jest film Rosselliniego z Bergman gdzie akcja sie dzieje na tej wyspie
1
@GadulkiGembulki_FCB fc turtelona
2
@saczers438 napewno nie one blade
0
@doc Na Fatim czysty zysk wiec nic dziwnego
0
Ciekawszy tenis gra Mucha
0
Muchova prime Djokovic