Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy to chyba za dużo siłki bo przypomina to Ronaldo z ostatniego sezonu z United
0
dobra ale Xavi to jednak thank you and good luck, jakim piłkarzem byłeś to nikt nie zapomni, ale chyba daruj sobie trenerke
2
ale ten Yamal to ma te wciepki na milimetry xD jak sobie człowiek przypomni jak Dembele potrafił wrzucić na aut
0
De Gea to znalazł klub czy na bezrobociu siedzi?
1
@pt9 Xavi który w 80 minucie ogarnął, że jednak Rashford nie gra na skrzydle to było mistrzostwo
0
Takie United i tak by nas pojechało w pucharach
0
@K4tsuuu bo to alkoholiczka
0
@kiper09 ma. Seria pro ma od 13 takie odświeżanie
1
Rubiales out to jeszcze czas na Tebasa
1
@Toffik jak wyzej perfumhub
1
@kuz jakby miał grać na 9 obok Lewego to tak. Potrzebujemy kogoś z przodu na już, bo obecnie mamy tylko Lewego bez formy i Raphinie, który nie umie kiwać xD
3
@Zbyszard po hiszpańsku monthujik XD a po Kataloński montżujik
0
@MarioVeB! W trip po całym Meksyku
1
@macio_944 jeszcze Poor Things i Emma zgarnia drugiego Oscara
2
@Emhyr męczenie buły się zaczęło od przerwy na kadrę w 2022 i trwa do teraz
0
@Kozinho. jakby z Neymarem nie wyszedł z grupy LM to już by nie miał wymówek, a tak zawsze coś wymyśli
6
Na Varze przekręcać to trzeba mieć tupet
1
I zostaliśmy bez skrzydeł XD
0
@MESSIah16 Xavi 2/2 nie wyszedł z grupy LM (wystarczyło wygrać z Benfica na CN)
5
Ten skład PSG to jak średniak ligi XD co oni zrobili przez te lata, wystarczy to porównać z takim City
0
@Lisek co czytam?
0
Gundogan to został w końcu zarejstrowany?
3
I bardzo dobrze ze gosc odszedł XD zapamiętam go jedynie z pobytu w szpitalu, bomb w trybuny i wrzutek na aut
1
@barcelonaLM dawać go tutaj
4
Taka dyszka u Neya by siadała idealnie. Będzie trzeba w koszulkę zainwestować chyba
0
Niech la liga zamknie biuro czy coś by się nie mógł jutro wykupić XD tak w sierpniu wpadnie więcej kasy
10
Przy fajnej kwocie to z pocałowaniem ręki albo 100 mln + Neymar na rok z opłacona pensja
2
@TheNekro94 w samsungu pracujesz? XD
1
Chyba ktoś z Barcelony chce Paryż zobaczyć bo innej opcji nie widzę
0
@JohnNash Nawet Sampras stał się ofiara wolniejszych kortów jak zmienili trawę na Wimbledonie