0

@Emhyr z Ronaldo prawda

8

Ale klasa. Ta umowa ze spotifajem to czyste złoto

0

Serio Neymar więzadła krzyżowe zerwał?

0

@BorzyKrzys samby, gazelle

0

@BorzyKrzys akurat rzymskie wakacje mi nie siedzą.

1

@Emhyr sam wtedy nie głosowałem

0

@require licze ze 800+ nie da

1

@MeAndSwan bluze i tess treningowka

1

Boras jaki monolog walnal xD wielka improwizacja

24

@Piernik 9% lewaków to jest niewiarygodne

0

@HighestInTheRoom niecierpie gościa

0

Wiadomo jak w Kielcach pojedynek Giertycha z Jarosławem

0

3 droga mój głos super wieczor

3

Ale Konfa dno poszło

0

udało się komuś co powinąć z dropy na paccie? mi odrzuciło kartę w koszyku xD trzeba czekać na snkrs

4

@Kengo no i to klasa bo fajny, szybki dzikus. takich nam brakuje

3

Polaków człowiek obejrzy i już inaczej się patrzy na mecze Barcy

0

Ale banger wyszedł:



A z ujęciami z filmu to juz wgl moc, że narkotyków nie trzeba.
Polecam TOP

0

@Rifek tag buildapc na reddicie i nic więcej nie potrzebujesz, części kupujesz w necie gdzie najtaniej

5

@tristan87 ferran x2, po co nam takim

1

@FanBarcYxD w wyborach tak, w referendum nie

0

@DLFCB no przyjemna koleżanka

2

Co oni tam powycinali xdddddd

0

Rachon xddddddd

2

Maj kozak wypada, szkoda ich ze nawet nie wejdą

1

@Culer9002 rachonia xd

1

Bosak i Maj najlepiej

2

Ale te blondynka fajna koleżenka

1

Teraz Tusk grilluje

1

A dla wdowca renta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?